Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:24 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема искам и аз да ви попитамнови  
Автор !Блyдницa (омагьосана)
Публикувано06.05.05 21:51



т.к. ми предстой да изтърпя транзита на Сатъра в 12 д към натална Венера в 6но в натала двете планети нямат аспекти ..значи ли това че ще го понеса по леко...той вече ми се случва де остава ми по малко от половин градус до точния съвпад...а след това живот и здраве при разпада на аспекта до 3* ли продължава да деиства

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Автор Lillie ()
Публикувано06.05.05 23:29



чудя се и аз какво да ти кажа, с какво да те подкрепя... ами от личен опит мога само да ти кажа, че при условие, че при мен в радикса Сатурн и Венера нямат точен аспект помежду си, настоящият му транзит спрямо наталната ми Венера в 5 дом доста силно ме раздруса, а пък след като навлезе в стадия на сепарация (вече напуска градуса на точната квадратура) "поживьом - увидим!", нали така?



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано07.05.05 02:52



Според мен, по-скоро е обратното.
Когато има какъв да е аспект между две планети в натала, човек някак свиква с комбинираната им енергия. А когато няма аспект, възможно е да се преживее доста тряскаво и бляскаво..

Впрочем, повечето мъдри книжки казват, че този съвпад е хубав. Но - понеже иде реч за Сатурн - вероятно ще се усети след окончателния разпад.

"Данчо да се жени?!? Да-да!"


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 10:56



:)))благодаря и на двете ви за отговорите....някак си по ме устроива отговора на Джем..щото е време вече да излизам от тези мой мрачни подозрения към всички и всичко....ама черногледството ми говори, че отговора на Лили също е верен.....но започвам да се уча да мисля , че има и положителни аспекти и варианти за по-добро при мен...пу на Джем отговора приемам за работещ....Благодаря ви...и слънчев ден за двете ви.



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор Lillie ()
Публикувано07.05.05 12:23



е, все пак недей да приемаш толкова присърце черногледата нагласа на асц ми



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано08.05.05 02:23



Я, дай пак пожеланието за 'слънчев ден', че нещо голям студ захвана...

При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива...


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 09:09



ей ти го слънчевия ден...я какво слънце се е облещило навън...



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано08.05.05 12:30



Благодаря!
Вече му обърнах подобаващо внимание.

Обещавам при случай да се реванширам!

При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива...


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Авторcaprice (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 11:34



Може ли и аз да попитам :)
Знам, че Сатурн ще е в Лъв /към края на Май?/ Слънцето ми е в Лъв в 12-ти дом? Това какво ще ми донесе???

Чувствам че имам нужда от промяна, но се страхувам, че може би не трябва точно сега да я правя?
Благодаря на всеки който може да ми каже нещо за съвпада на Транзитния Сатурн с моето слънце в 12-ти!!!



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: caprice]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано09.05.05 19:26



Не звучи много весело,по добре да премине в дева
Ами ако сатурн ти управлява 5-ти може да ти донесе някоя тайна любов транзита му върху слънцето в 12...ама е сатурн все пакПък и никога не знаеш къде ще те отведе 12-ти)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.