Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема искам и аз да ви попитам  
Автор !Блyдницa (омагьосана)
Публикувано06.05.05 21:51



т.к. ми предстой да изтърпя транзита на Сатъра в 12 д към натална Венера в 6но в натала двете планети нямат аспекти ..значи ли това че ще го понеса по леко...той вече ми се случва де остава ми по малко от половин градус до точния съвпад...а след това живот и здраве при разпада на аспекта до 3* ли продължава да деиства

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Автор Lillie ()
Публикувано06.05.05 23:29



чудя се и аз какво да ти кажа, с какво да те подкрепя... ами от личен опит мога само да ти кажа, че при условие, че при мен в радикса Сатурн и Венера нямат точен аспект помежду си, настоящият му транзит спрямо наталната ми Венера в 5 дом доста силно ме раздруса, а пък след като навлезе в стадия на сепарация (вече напуска градуса на точната квадратура) "поживьом - увидим!", нали така?



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано07.05.05 02:52



Според мен, по-скоро е обратното.
Когато има какъв да е аспект между две планети в натала, човек някак свиква с комбинираната им енергия. А когато няма аспект, възможно е да се преживее доста тряскаво и бляскаво..

Впрочем, повечето мъдри книжки казват, че този съвпад е хубав. Но - понеже иде реч за Сатурн - вероятно ще се усети след окончателния разпад.

"Данчо да се жени?!? Да-да!"


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 10:56



:)))благодаря и на двете ви за отговорите....някак си по ме устроива отговора на Джем..щото е време вече да излизам от тези мой мрачни подозрения към всички и всичко....ама черногледството ми говори, че отговора на Лили също е верен.....но започвам да се уча да мисля , че има и положителни аспекти и варианти за по-добро при мен...пу на Джем отговора приемам за работещ....Благодаря ви...и слънчев ден за двете ви.



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор Lillie ()
Публикувано07.05.05 12:23



е, все пак недей да приемаш толкова присърце черногледата нагласа на асц ми



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано08.05.05 02:23



Я, дай пак пожеланието за 'слънчев ден', че нещо голям студ захвана...

При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива...


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 09:09



ей ти го слънчевия ден...я какво слънце се е облещило навън...



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Блyдницa]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано08.05.05 12:30



Благодаря!
Вече му обърнах подобаващо внимание.

Обещавам при случай да се реванширам!

При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива...


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: !Блyдницa]  
Авторcaprice (Нерегистриран)
Публикувано09.05.05 11:34



Може ли и аз да попитам :)
Знам, че Сатурн ще е в Лъв /към края на Май?/ Слънцето ми е в Лъв в 12-ти дом? Това какво ще ми донесе???

Чувствам че имам нужда от промяна, но се страхувам, че може би не трябва точно сега да я правя?
Благодаря на всеки който може да ми каже нещо за съвпада на Транзитния Сатурн с моето слънце в 12-ти!!!



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: caprice]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано09.05.05 19:26



Не звучи много весело,по добре да премине в дева
Ами ако сатурн ти управлява 5-ти може да ти донесе някоя тайна любов транзита му върху слънцето в 12...ама е сатурн все пакПък и никога не знаеш къде ще те отведе 12-ти)



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: caprice]  
Автор чepeп (мемозаторотимус)
Публикувано09.05.05 19:55



На теория,Транзитен Сатър в съвпад със Слънцето...дава нещо,като завършек на започнатото преди 14 години и началото на нещо ново,както и равносметка,от която си проличава как са изминали тия 14 години.Дава и що като резултати:Добри,ако си се трудила,лоши-ако не си,но е много относително.Също...може да се каже и проблем с бащата(Слънцето е символ на бащата).
А пък...наближаването на Сатъра до Асц...е перфектен период за отслабване

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: чepeп]  
Автор Lillie ()
Публикувано09.05.05 23:17



а пък Юпито на асц е перфектно за качване на някой килограм...оооххх ужасссс, като навлезе в Скорпион минавам на фотосинтезаааа!!!



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Lillie]  
Автор чepeп (мемозаторотимус)
Публикувано09.05.05 23:21



Оф...не ми говори..моя са се мържделее..там и на сичкото отгоре ретро...та..съм се освинил...90 кг говедо....а бях...80...тц-тц...аман аман...точно ся ли взе,да ме мъчи..тц-тц

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Lillie]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано10.05.05 01:35



Това за Юпи и асц. са долнопробни непотвърдени слухове!!!

На мен гадината 3 пъти ми мина през асцендента - и нищо!

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: DTMF]  
Авторf_leo (Нерегистриран)
Публикувано10.05.05 12:04



И на мен ми се ще да премине в Дева, т.е. ако може да прескочи Лъв :)
Но може и това да не е хубаво, защото в наталната ми карта е в Дева.
А ако Сатурн ми управлява 7-ми (заедно с още 4 планети) транзита му върху Слънцето (Лъв, пак 7-ми) какво ще донесе?



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
Автор Lillie ()
Публикувано10.05.05 15:26



е, не аз съм го измислила, така го пише на теория... друг е въпросът как стоят нещата на практика, нали? прието е да се смята също, че годината, в която тр. Юпитер минава през асц е с тенденция да а по-лека и дори плодотворна, белязана с нови планове и възможности за растеж и разширяване на дейностите най-вероятно според дома, управляван от Юпитер в радикса и не на последно място наталния му дом



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
Автор чepeп (мемозаторотимус)
Публикувано10.05.05 22:32



Абе..незнам ти какво казваш,че са непотвърдени,ама и учителката,при която ходя на курсове каза,че това си е потвърден и даже установен и проверен от самата нея факт,тъй че....незнам

Adventavit asinus
pulcher et fortissimus


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано12.05.05 02:14



Ми яж бе моме,яж. хе хе..шегувам се

Когато ми минаваше юп. през асц-та усещането беше нещо от сорта:" И нека силата да бъде с теб"
Други пък разправяха че носил влюбване,ма аз и без него се влюбвам де що видя нещо красиво))



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: f_leo]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано12.05.05 02:16



може да те ожени за някой батко, в 7-ми екзалтира. Колко/какви планети имаше там.

не ми вярвай много)



Тема Re: Юпитернови [re: DTMF]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано12.05.05 11:30



При мен скоро Юпитер ще премине през асцендента, да видим какво ще ми се случи..
Четох в 1 книга, че когато Юпитер ти транзитира през 12 дом чувството е на "щастливият самотник", може би има нещо вярно, мен всички ме ядосват и ми е най-добре само с 2-3 човека да бъда, а в заведения изобщо не ходя от няколко месеца, тъй като там само се карам с посетителите или персонала, щях да набия и охраната на 1 столично заведение дори, а в една съседна на България страна се изпокарах с хората от местната полиция... понеже са замесени везните чувството ми за справедливост направо напира да излезе....



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: Lillie]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано13.05.05 02:36



Колкото и прекрасно да звучи теорията, при мен практиката винаги е наопаки...

Юпитер мина и ме спихна отвсякъде.

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: чepeп]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано13.05.05 02:37



Тя внезапно е загладила косъма?!?

Кажи й на твоята учителка, че си е спечелила личната ми завист!

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: DTMF]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано13.05.05 02:39



Само с "Ми яж бе моме,яж" - нищо не се случва.

Интересно, какво ли казват звездите за повишените нива на проклетия?

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*


Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: *Джeм*]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано13.05.05 03:00



И на мен ми се ще да кача някой килограм,но като един зает човек не ми остава много време да се храня като бял човекАм то сигурно и ти си така-все в движение На тоз да угодиш, на оня, и т.н. Не остава време като един телец да хапнем да пийнем...



Тема Re: искам и аз да ви попитамнови [re: DTMF]  
Автор *Джeм* ()
Публикувано13.05.05 13:21



Ъъъъммм... на мен Телецът ми е невалиден... много повече е свързан с бавно възприемане на действителността, отколкото с хапването и пийването... мамка му! Хем в 9-ти, хем и Сатурн вътре..

*При толкова неща за еднократна употреба, не е чудно, че и хората стават такива*



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.