Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Близнаците ?нови  
АвторПитaщ (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 18:45



Какво ви е мнението за Близнаците, що за хора са това ?
Имам един приятел който... абе просто не мога да разбера какво иска от живота. Много странни същества.

Какви са вашите наблюдения и мнение като цяло за тези хора ?

PS: знам че да се говори "на едро" само за единия слънчев знак не е от най-точните преценки, но все пак... искам да разбера повече като цяло за тази "порода" хора



Тема Re: Близнаците ?нови [re: Питaщ]  
Автор Lillie ()
Публикувано25.04.05 22:49



абе пак ли за тях ще си говорим? тъкмо преглеждах по-старите постинги и се натъкнах на цяла тема, макар и тъпкана с критика, за жените-близначки...
Какво да кажа, почти нямам опит с тях, а и прекалено повърхностни (моля никой да не се обижда) ми се струват от гледната ми точка на асц Скропион с Луна в Рак Всъщност имам една-единствена приятелка със Слънце в Близнаци и въпреки, че се познаваме вече малко повече от 2 години, не мога да я почувствам близка... познавам и един Телец с асц Близнаци, та тоя асц само го обърква, толкова е трудно да го разбереш какво всъщност иска и мисли и какви са му намеренията, ама направо ясновидец трябва да си, нищо че си имам супер интуиция



Тема Re: Близнаците ?нови [re: Lillie]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано28.04.05 02:22



А може ли да обясниш какво разбираш под "прекалено повърхностни" ?

Виж сега Лили, нямам намерение и желание да оборвам мнението ти (или поне НЕ това ми е главната цел ) и да ти покажа че грешиш едва ли не, само защото Аз самия съм Близнак (с Асц. Рак и луна Овен) и искам да се издигна в очите на някого - НЕ ! Просто искам да разбера, да ми обясниш (с поне един пример) какво разбираш под повърхностен човек. Дай ми една конкретна ситуация в която един твой познат (близък) човек с някаква силна Близначешка черта в характера си, е реаигирал (или пък НЕ е реагирал, де да знам) по такъв начин, по който те кара да се кажеш на ум "ебаси повърхностното човече" Любопитен съм , нима това е грях



Тема Re: охнови [re: ADH-Honda]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 07:37



Повърхности сте,гледате единствено на материалните неща като ценност.
Близнаците се умилкват на всеки и едва ли не всеки смятат за приятел,но истински приятели не могат нито да имат,нито да бъдат.
Близнаците не можат да обичат дълбоко и постоянно ЕДИН човек.Вместо това се хвърлят на шията на всеки срещнат и това смятат за ...любов???Всичко при вас е краткотрайно.Нищо задълбочено.
Аз като Рак ги виждам като едни вечни разглезени деца,които нямат понятие какво точно искат.
Наблюдавала съм жена близнаци как "общува".Вратата се отваря ,влиза непознат,тя го залива с любезности и усмивки.Той си тръгва,вратата се затваря,а жената Близнаци грозно изръсва:Егати смотаняка...
Двулични сте отвсякъде.
За любопитството,-не не е грях,стига да не разправяш наляво и надясно лични подробности за другите...



Тема Re: охнови [re: dp]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано28.04.05 11:05





В общи линии, това си е самата истина, за добро или лошо

Иначе, дори и тази ситуация с жената близнак и отварящата се врата и т.н. си има своето логично обяснение, което дори е много реално от една страна (както и много изтъркано от друга) Но, както и да е, едва ли би желала да чуеш моята теза, моето предположение защо тази жена е постъпила така

А че сме двулики лопати и довчерашните ни "приятели" ако ДНЕС ни ядосат и НЕ ни се понравят с нещо, то утре ги завираме на кучето в гъза, по онзи ГАДЕН и подъл начин, за който ти намекна - да започнем да клюкарстваме по негов адрес пред трето лице.... това си е самата истина Говоря лично за Мен как е. Но все пак, ако трябва да се замисля върху ситуациите през които съм постъпвал по този подъл начин спрямо някой, то Аз тогава, в онзи момент съм имал ГОЛЯМО основание за да постъпя така, а НЕ просто защото само на мен не ми изнася (е, и това де ). Но едва ли така е най-правилно - умния и тактичния човек ще си замълчи и ще си пази козовете, а няма да бръщолеви наляво и дясно...


Карай да върви



Тема Re: Близнаците ?нови [re: ADH-Honda]  
Автор Lillie ()
Публикувано28.04.05 11:42



ето вижте, не исках да засегна никой, но като давам преценки, базиращи се на субективен опит, все так се получава това, че някой има Слънце в Близнаци, разбира се, че не го класифицира като *ебаси повърхностното човече*, а и прекалено малко представители на този знак познавам /само една преятелка със слънце в близнаци и един приятел с асц близнаци/, за да твърдя, че мнението ми по въпроса може да се сметне за компетентно, както между другото и повечето тук, разглеждащи да речем разни теми като "мъж Водолей-жена Риби", "кой е най-сексуалният знак" и про
чие...
И още нещо, забелязах, че Луната в Овен много често точно така реагира, аз самата съм със Слънце в Овен не го приемай като лична обида, а сега чакам конструктивна критика по адреса на моя слънчев знак



Тема Re: Близнаците ?нови [re: Lillie]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано28.04.05 11:57



Споко - никой НЕ си засегнала Аз си се знам колко струвам и какво представлявам като характер (и базирайки се на Астрологията виждам коя черта на какво се дължи), така че... Нещо казано, което е истина, НО и казано по точния и грамотен начин, НИКОГА НЕ би могло да ме обиди

А относно Овен-а - ами, честно казано, НЕ познавам много такива хора В смисъл, имам МНОГО познати с такава зодия, но НЕмога да определя нещо общо по между им, което да НЕ ми харесва. Може би единственото което съм забелязал като обща черта е че НЕ си трайкат. Това което мислят, това и казват БЕЗ задръжки и прочие - казва си всичко което му е на душата. Това в зависимост от ситуацията може да се разгледа както като положителна, така и като отрицатела черта За да си казваш това което мислиш се изисква СМЕЛОСТ, храброст, мъжественост казано накратко (но също така и БЕЗАКЪЛИЕ в определени ситуации). Не си поплювате в приказките и изразите, тежкареете се На Мен лично така ми харесва повече, от колкото някой само да ми се усмихва, а на ум да си казва "Ебаси кретена е тоя" - право куме в очи и това е. Кой какъвто е и колко струва, да се разбере на момента, да няма скрито покрито.
Незнам дали това което съм посочил е черта на Овните, поне Аз такова нещо съм забелязал - ама незнам, може и да греша

Редактирано от ADH-Honda на 28.04.05 12:01.



Тема Re: Близнаците ?нови [re: ADH-Honda]  
Автор didata (nova)
Публикувано28.04.05 17:42



вие тук сте големи разбирачи, слънцета, луни, асценденти, планети...

аз пък като пълен профан ще ви кажа се мъжете близнаци ми залепват като шити по мен... без да им гледам другите планети не съм срещала близнак досега с който да не си паснем - и това при условие че много внимаваме за дистанцията, щото ако се пуснем по течението не могат да ни изчагъртат един от друг, така се впиваме....

и по тая логика аз мога да кажа че близнаците са най-прекрасните люде на земята...и за мене струват безкрайно много..който не може да ги оцени, обижда самия себе си



Тема Re: имате и хубави страни,денови [re: ADH-Honda]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 02:36



Иначе сте много чаровни.Просто мечта.Дипломатично звучите даже когато казвате истината в лицето.Изобщо ,знаете как да се държите с околните,така че хем те да останат доволни,хем на вас да ви е добре.
Практични сте-още един коз.Рядко ще видиш Близнак беден.
Обаче сте нетрайни във всичко-любов,работа...за вас всичко е лек флирт...
Едно от обясненията е ,че ви управлява Меркурий, която се двужи много бързо...около себе си и Слънцето.



Тема Re: смешно енови [re: didata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 06:25



Те се лепват на всяка, рожбо.Не бързай да се радваш.Отвън-прекрасни,отвътре-празни...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.