Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: смешно енови [re: aз]  
Автор didata (nova)
Публикувано29.04.05 10:16



"рожбата" може да ти е кака...поне по опит с мъжете..не бързай да заключаваш, моето момиче, празнотата отвътре си е мой приоритет, на друг я не давам
завиждаш нещо, дразниш се, кво ли



Тема Re: смешно енови [re: didata]  
Автор ADH-Honda (УНИКАЛЕН !)
Публикувано29.04.05 11:24



Ами Ти Диде, коя зодия си, ако не е особено голяма тайна

Относо това за красотата отвън и празнотата отвътре... ами според повода е различно В тоя луд свят на фалш, лъжи и интриги, нима човек НЕ трябва да се приспособява към хората и ситуациите ? Може и лицемерно да изглежда на моменти, но понякога просто е по-добре да се престориш с усмивка или блага дума, от колктоо да се държиш като чук и да си изливаш какво ти ер на душата. Пример: когато влезнеш в магазин, кое би ти било приятно - продавача да ти се усмихне и да започне да ти обяснява/хвали/лъже за стоката си, един вид да покаже че човека (НЕ клиент, а просто човек влезнал да разгледа дори) винаги има право, от колкото някой който те гледа високомерно и те пъди от магазина - щом няма да купуваш, да не го изморяваш с глупости Просто, понякога се налага човек да шантажира. Виж, това че някои го правят по смотан начин и им личи как лъжат и се държат НЕ естествено - значи НЕ са добри играчи и актъори
Поне Аз така виждам нещата де...



Тема Re: смешно енови [re: ADH-Honda]  
Автор didata (nova)
Публикувано29.04.05 12:05



куха лейка водолейка съм аз... не ме питай за другите ми планети - не ги помня

въобще няма да си правя труда да разсъждавам "какво ли е имал предвид Грую, като е казал "празен отвътре", щото хич и не ме вълнува кво мисли точно той/тя с това си твърдение

и не, не мисля, че близнаците са отвратителни двулични фалшиви лицемерни лъжци, даже примера с онази мазна мадама ми беше странен че го обясниха със зодията й... аз не понасям хора, които ми се лензят и мазнят...но пък обичам такива които умеят и обичат да ме оценяват и да ми се възхищават ...както е при близнаците

да умееш да се приспособиш към отсрещния (особено когато е коренно различен от теб) и това да прави теб самия да се чувстваш щастлив, да се чувстваш удобно, да ти харесва така - това не е лицемерие....
но това вече е за клуб Психология, да не надценявам "астролозите" - някои няма да могат да го разберат...



Тема Re: Близнаците ?нови [re: Питaщ]  
Автор dessi69 (непознат)
Публикувано29.04.05 18:40



Аз съм представител на тази зодия и въпреки,че не разбирам от астрология ,добре познавам себе си!Ще си призная някои неща за това ,че съм нерешителна и доста се двуомя преди да взема решение,за това,че съм отстъпчива до глупост в името на общото спокойствиеза това,че гледам да огаждам на другите за да им се харесам,всичко това го отчитам като минуси идващи от зодията ми!Но не съм съгласна с твърдението,че сме непостоянни в любовта!Чесно казано смятам,че там съм в стихията си,обичам партниора си от доста години и не съм променила чувствата си разбира се и той полага усилия за да бъде така!Познавам доста представители на моята зодия и единственото заключение,което мога да направя е че всички представители на близнаците са невероятно добри артисти!Не се прилепваме,когато се почувстваме нежелани и можеме да понасяме пораженията!Деца сме си,но във всеки дреме по едно дете,там е най чистата съшност на всеки!

Редактирано от dessi69 на 29.04.05 18:52.



Тема Re: Близнаците ?нови [re: dessi69]  
Автор Lillie ()
Публикувано29.04.05 20:35



чудя се, отстъпчивостта и умението да се правят компромиси в името на спокойствието, както и желанието да угодиш и да се харесаш на всички дали всъщност е близнашка черта или по-скоро рибешка или свързана със силно влияние на Нептун в картата?



Тема Re: Близнаците ?нови [re: Lillie]  
Автор dessi69 (непознат)
Публикувано29.04.05 20:43



нямам представа,не разбирам много от тези неща,но те уверявам,че и другите мои познати притежават тези" качества"поне до колкото ги познавам
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от dessi69 на 29.04.05 20:44.</EM></FONT></P>

Редактирано от dessi69 на 29.04.05 21:23.



Тема Re: смешно енови [re: didata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.04.05 20:56



Гордея се с факта,че си имаш МОЙ любим страхотен мъж и ЗА ЩАСТИЕ не ми се налага да скачам от легло в легло и всеки който ми подсвирне,"како" курво.
А Близнаците се навити на всяка и само евтините курви им се връзват.Тия без самочувствието.



Тема Re: смешно енови [re: ADH-Honda]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.05.05 14:28



Малко ми е трудно да намеря къде да си 'лепна' мнението...

Зодиакът е построен по точно определен начин, за да могат близките знаци да се допълват... именно затова стоят един до друг толкова различни знаци и винаги от различен елемент. Аз намирам това за много интересно. Тази система може винаги да те обори, ако решиш да се разровиш в нея. Не харесваш еди коя си зодия. Изведнъж, за свой 'ужас' установяваш, че си 1/3 повлиян от нея или срещаш човек, който има влияние от други знаци и това го прави различен от това, което си очаквал в първия момент.

Не мога и не искам да деля хората по слънце... Склонна съм да се влияя от асцендента, понякога, но само в комплект със слънцето (много общо казано).

Относно тази прословута 'празнота' близнашка. Кой определя какво разбираме под думичката 'празнота? Всеки човек изживява своите лични, вътрешни емоции по различен начин, по още по-различен ги показва, а от другите зависи също много за това какво разбират те чуждата 'пълнота' и дали тяхната собстена не е най-най (еталона за оценка).

Всеки има право на собствено мнение, но е хубаво да съзнава, че то не е общовалидно, а си е най-естествения субективен поглед на човешко същество и е обусловен от известна доза случайност в натрупания опит.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема ИСТИНАТА ЗА БЛИЗНАЦИТЕнови [re: Niamh]  
Авторdodosan (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 21:23



Близнаците не са повърхностни-те просто мислят и живеят толкова бързо че останалите охлюви не могат да разберът какво става.
Близнаците обичат флиртовене-това за тях е интелектуално общуване и предизвикателство(само са неангажирани), но от друга страна са безкрайно верни и всеотдайни когато обичат някого и обикновенно връзките са им дълги.
Близнаците са като огледало на отношението към тях-ако сте честни и добри с тях те ще направят всичко зо вас-без до пестят време или пари, но ако ги прецакате ще ви съсипят по особенно изтънчено отвратителен начин...
Умни,чаровни,изобретателни и удохотворени-това са хората които носят духа на прогреса и показват радостта от живота-радвайте се че ги има и ги обичайте-и светът ще е приказка с прекрасен край!



Тема ИСТИНАТА ЗА БЛИЗНАЦИТЕнови [re: Питaщ]  
Автордoдocaн (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 21:26



Близнаците не са повърхностни-те просто мислят и живеят толкова бързо че останалите охлюви не могат да разберът какво става.
Близнаците обичат флиртовене-това за тях е интелектуално общуване и предизвикателство(само са неангажирани), но от друга страна са безкрайно верни и всеотдайни когато обичат някого и обикновенно връзките са им дълги.
Близнаците са като огледало на отношението към тях-ако сте честни и добри с тях те ще направят всичко зо вас-без до пестят време или пари, но ако ги прецакате ще ви съсипят по особенно изтънчено отвратителен начин...
Умни,чаровни,изобретателни и удохотворени-това са хората които носят духа на прогреса и показват радостта от живота-радвайте се че ги има и ги обичайте-и светът ще е приказка с прекрасен край!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.