Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 20.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Hubava data za svatba?нови  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:09



Zdravejte!
Imam edno pitane.Pro4etoh v edna tema, 4e i datata na svatbata si ima svoj ascendent i suotvetno moje da bude dobra i ne 4ak tolkova dobra. Moje li nqkoj da mi kaje dali datata 23.09.2005 e dobra za svatba? Ako trqbwa 6te vi napi6a i datite na bude6tite mladojenci



Тема Re: Hubava data za svatba?нови [re: Gabi]  
Авторблyдницa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 11:27



асц стрелец дсц/брачния дом/ в близнаци..с луна там / което е добро/Луната е в тригон със слънцето..а и точката на брака вие в 7дом..меркурии е в съвпад със слънцето и е в Везни а везни си е брачния дом там е и слънцето/ също добри показатели/..във Везни е и Юпитер който управлява Асц на свадбения ден...и всички те са във Везни който си е най-брачния дом добри аспекти ..везни пък са вкл. знак в 10дом което показва и смяна на имиджа пред обществото...а вашите слънца в кой знаци са..иначе денят е добър за свадба..ама си вземете час от 10 докъм 12.15 за да вие луната в 7 дом..ако всичко това ще се случва в софия разбира се..за другаде нещата не стоят така



Тема Re: Hubava data za svatba?нови [re: блyдницa]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 12:04



Много ти благодаря, блуднице! Моето слънце е в Риби, а неговото в Близнаци. В София ще е сватбата, но мислехме да я правим следобед...Лошо ли е ако излезе Луната от 7-ми дом?
Неговата луна е в 7-ми дом в Скорпион, а моята в 11 в Овен.



Тема Re: Hubava data za svatba?нови [re: Gabi]  
АвторБлyдницa (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 12:49



след 14ч луната 2часа ще бъде във 5дом на любовта асц. козирог здрава връзка..7дом рак рак обича семейството си ..упр на 7 дом в 5 дом семейство създадено от любов..но не е правете извън тези часове 14-16 и предните два 1012и нещо или както ти го казах не ги помня вече



Тема Меркурйи... [re: Блyдницa]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано17.03.05 13:06



Внимавайте Меркурйи да не е ретрограден по време на сватбата, не е особено приятно!
Иначе успех в семейния живот!!!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Blagodarqнови [re: Блyдницa]  
АвторGabi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.05 15:39



Благодаря за съветите:)Ще гледам да спазя часовете



Тема Re: Blagodarqнови [re: Gabi]  
Автор !Блyдницa (омагьосана)
Публикувано17.03.05 16:07



я кажи кога ще хвърляш букета ...да се изтипосам и аз там

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Тема Re: Меркурйи...нови [re: vilialice]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано18.03.05 11:05



Я кажи повече за ретро Меркурий



Тема Re: Меркурйи...нови [re: ohlalaa]  
Авторблyдницa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 13:09



за тален или транзитен питаш...по принцип когато М е ретро при транзити не се подписват документи..за натален е друго



Тема Re: Меркурйи...нови [re: блyдницa]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано18.03.05 14:29



За транзитен питах, защото мойта сватба, т.е. само подписване засега, беше при ретро Меркурий....
Но честно казано тогава -преди 1 година-не ме интересуваше астрологията дотолкова, че да се допитам до някой да ме посъветва за датата...иначе другите аспекти към момента на подписване са хубави




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.