Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Кой са най-алчните?нови  
АвторЛaмятa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 10:42



1) Според слънчев знак (зодия)?
2) Според асцендент?
3) Според други астро положения?



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: Лaмятa]  
Автор a_za ()
Публикувано26.01.05 13:47



Според всичко на куп



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: a_za]  
АвторЛaмятa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 18:11



Ти алчна ли си?
Колко?
И за какво?



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: Лaмятa]  
Автор a_za ()
Публикувано26.01.05 21:33



Аз обичам да си хапвам, но не милси, че това е вид алчност а може и да се зачете, ако почнеш да прекаляваш ...А да забравих, алчна съм за маже :)



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: Лaмятa]  
Автор ~VODOLEl~ (непознат )
Публикувано27.01.05 02:21



Най-алчни ли? Според мен това биха могли да бъдат Телците, Скорпионите и Козирозите.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: ~VODOLEl~]  
АвторJanuary (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 09:52



Стига пък ти! Козирогатите, за твое сведение ,не сме алчни. Амма-ха!



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: ~VODOLEl~]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано27.01.05 13:12



Телците, според мен, са на първо място по алчност!Няма такова животно!Много са материални и лакоми!Разбира се, важни са и другите планети. Колкото до Козирога,мда...и той в някои случаи проявява лакомия към разни материални блага. Аз съм Козирог, но явно многото въздушни и огнени знаци в хороскопа ми ме правят широкопръста и небрежна към парите. Което си е чест повод за останалите ми приятели Козирози строго да ме критикуват.Не знам дали Скорпионите са алчни, но със сигурност са много практични и пресметливи. Това е знакът, при който почти винаги бракът се сключва по сметка!!!



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: FrannyGlass]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.01.05 21:14



не съм съгласна за брака по сметка на скорпионите.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: wolle]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано27.01.05 21:18



Казах "почти винаги"...Такива са поне моите наблюдения. Винаги преценяват какво ще получат в една връзка (не само като духовни ценности и емоционална отдаденост). Може да имат връзка по любов, но се женят много пресметливо.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: FrannyGlass]  
Авторgixi (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 04:41



Аз също гласувам за Телците ! Те определено са най-алчни, ако става въпрос за пари, вещи или изобщо всякаква материя... И са невероятни егоисти, въпреки, че не винаги го показват на пръв поглед!
Ами тогава да гласувам и за "най-не-алчни" - мисля си, че това място заслужават само и единствено Раците...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.