Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 26.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Фактора Венера - Плутоннови  
Автор a_za ()
Публикувано26.01.05 13:56



Искам тук да вмъкна една тема за сексуaлното привличане по Венера и Плутон ...И така , много се гледат там Мaрсоветe , Луните , Венерите , Слънцата , но рядко се пише за Плутона пак той си е фактор . Занм, че квадратурата м/у двете планети в синастрята тридно се преглъща, но какво ще кажете за другите аспекти и най-вече за опозицията дали дава силно привличане и съвместимост ?



Тема Re: Фактора Венера - Плутоннови [re: a_za]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано27.01.05 14:01



Когато бях малка и започнах да правя хороскопи с типичната за девата черта исках да изчисля кога е роден "перфектният за мен мъж", тогава именно се основавах на аспектите между венера и плутон. Това е много силна кармична връзка, за тези които се интересуват от кармична астрология, но не само! Истината е, че положителните аспекти м/у венера и плутон са и ... силно сексуални. Най-силният от които е може би съвпадат, почти изключено е да успееш да се разделиш от някой човек с който имаш подобен съвпад, дори това да стане цел на живота ти, това е истинско хипнотично привличане, лошото е, че това е така дори и съвпадат да не е много точен (личен опит)!
Що се отнася до опозицията, бих превела аспекта като:"Нагоре или надолу?" Нещо което може да е много силно привличане на моменти, но и от друга страна може да доведе до силна ревност или отблъскване, но това е мое мнение, не е задължително да е вярно. Освен това както винаги в астрологията, всяко негативно влияние, ако е такова може да се преодолее със взаимни усилия и най-вече обич. Виждала съм общи хороскопи на хора които са по-скоро "хубави", но въпреки това те не се разбират, защото не полагат усилия, но истина е също, че съм виждала по-скоро "лоши" хороскопи на хора които са заедно и се обичат, а по-хубаво нещо от това... просто няма!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Фактора Венера - Плутоннови [re: vilialice]  
Автор a_za ()
Публикувано27.01.05 15:39



Благодаря много за отговора



Тема Каква е преценката ти!!!нови [re: vilialice]  
АвторШaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 16:02



какво е твоето виждане при съвпад на следните планети при разглеждане на съвместимост : Моят Меркурий и Плутон в съвпад с нейното Слънце, Венера, в 11 дом в Дева? И също в този 11 дом съвпад на нейният Плутон и Марс с моят Юпитер и Уран в Везни? Аз виждам сериозно струпване на планети в този 11 дом!!!????



Тема Re: Каква е преценката ти!!!нови [re: Шaнraлa]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано27.01.05 17:53



Огромното струпване на планети в 11 - интересно, много приятелски отношения. Бих казала, че в краен случай такива хора дори и да се скарат пак ще си останат приятели.
Що се отнася до съвпада марс плутон, аз по-скоро бих стояла надалеч от такъв човек, но за късмет този съвпад е във везни, а това е знак в който марс е в немилост. Юпитер във везни? ... това значи, че тази година имаш транзит на юпитер върху наталния ти юпитер? това е много хубаво особенно ако има и венера наблизо, пък и везни... За да ти кажа повече неща трябва да видя хороскопа. А и не знам дали правиш композит, среден хороскоп или съпоставка. интересно е да се види също съпоставката на деня и ако е възможно часа на запознанството с единия и с другия хороскоп, както е любопитно и да видиш тези композити.
Други аспекти които са интересни в общите хороскопи са между юпитер и венера (носи пари - ма не казвай на никого) Аспектите със сатурн като цяло са кармични и говорят за силата на връзката. Трябва също да провериш дали сатурн няма някъкъв аспект с уран може да не е много на хубаво. Какво друго...аз лично обичам аспектите между луната и нептун - носи силна телепатична връзка и е много яко ако я развиете. Имам една приятелка, с която много рядко използваме телефон ако искаме да се срещнеме. А ако искам да говоря с нея просто си мисля и й казвам: "обади ми се!" обикновенно след това тя или минава да ме види или ми се обажда практично е и спестява от сметката за телефона. Съвпад на венера на единия с марс на другия е също много силна връзка (също много сексуална) ако има добър аспект между луната и марс трябва да се внимава да не се правят извънбрачни бебета. марс със сатурн е малко кофти ако са в лоши отношения. Интересно е да се видят също лунните възли (също кармичен символ) и аспектите на Юнона на единия и другия. И горе долу ... това е!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Фактора Венера - Плутоннови [re: a_za]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано27.01.05 21:43



за опозицията венера плутон: Имаше една интерпретация в Зет-а в която се казваше нещо от сорта: Вулкан от страст...както и че е невъзможно 2-мата да живеят заедно ,както и е невъзможно да се разделят..Силно сексуална и смъртоносна връзка...нещо такова...
Мисля че има много истина



Тема Благодаря ти, бих искал да се реванширам:-))))нови [re: vilialice]  
АвторШaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 22:14



Благодаря ти за вниманието, бих искал да се реванширам, интересното, че тази връзка е нерегламентирана от закона, но е непознато за мен категорична, разтърсваща и необходима от много време:-)))))



Тема Re: Каква е преценката ти!!!нови [re: vilialice]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано28.01.05 11:15



А за опозиция и съвпад на мойто слънце с неговото, както и секстил на неговото слънце с мой северен възел?
Пропуснахме май ролята на Хирон, ти вземаш ли го под внимание?



Тема Re: Сатурн и Ураннови [re: vilialice]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано28.01.05 11:22



А какво казваш, че носи съвпад на Сатурн със партньорски Уран, а обратното е квадрат?



Тема Re: Каква е преценката ти!!!нови [re: vilialice]  
Авторnejna (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 13:45



Здравей :) искам да те попитам какво ти е мнението за ...синастря в която Марса е в савпад с Луната. , южния възел с другата Луна и Урана е в съвпад със северния възел :)))Сатурн във съвпад със Сланцето :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.