Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:47 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема kvadratiteнови  
Авторbliznak (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 11:06



Izvinete me za latinitsata, no se namiram se v chuzhbina i mi se nalaga da izpolzvam toja oligofrenski shrift.

Ne sam vesht v atrologiata, no naskoro nauchih, che imam goljamo strupvane na kvadrati v horoskopa si i che kvadtatite sa losh aspekt.
Padam si neuravnovesena lichnos, a polozhenieto s kvadtatite kato che li objasnjava neshtata.
Kak bi trajbvalo da zhivee chovek s tezi prokleti kvadtati? Edva li ima recepta, no mozhe bi njakoi ot vas ima opit.



Тема Re: kvadratiteнови [re: bliznak]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано26.01.05 22:35



aма нямаш ли едно цветно квадратче в горния десен ъгъл над полето за мнение? Там ако кликнеш има падащо меню с възможност да избереш българска фонетична клавиатура и да си пишеш по нея. Много е удобно. Освен ако компютъра не ти е Apple, те не го показват това квадратче.
Що не си дадеш данните да видим какво е това голямо струпване.
Квадратите не винаги са толкова негативни. При тях в повечето случай (освен ако планетите не са на границата между два знака) се свързват планети в знаци с еднакви качества (кардинални, неподвижни или подвижни), което не е толкова неуравновесяващо колкото ти го описваш. Не бих се учудила ако твоята неуравновесеностот е от другаде, по-скоро комбинация от повече неща, не само квадратите. Трябва да се види кои елементи и качества преобладават. Дали няма струпване на планети на изток или запад, под или над хоризонта и т.н.



Тема Re: kvadratite [re: bliznak]  
Автор ~VODOLEl~ (непознат )
Публикувано27.01.05 02:40



Оле, не ми говори за тия квадрати, защото моите Слънце, Луна и АСЦ образуват два квадрата и една опозиция по между си и не ме питай как живея във вечни противоречия със себе си, просто не е истина. Понякога се чувствам все едно ме управляват два или три различни човека.

От друга страна обаче подобни разположения за индикация за пробивност и манипулативност сред хората, също и способност да се нагодиш към какви ли не ситуации. Но въпреки това е кофти понякога да не разбираш сами себе си



Тема Re: kvadratiteнови [re: bliznak]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано27.01.05 22:30



По принцип се считат за лош аспект,от друга страна дават голяма енергия за справяне с проблемите..Нещо като източник на напрежение




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.