Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фактора Венера - Плутоннови [re: Toни]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано28.01.05 20:06



Няма за какво!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Луна Сатурннови [re: lvy]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано28.01.05 20:11



Според мен това са хора които имат да научат наистина много в начина по който изразяват чувствата си един към друг. Когато единия попадне под влиянието на луната, а другия под това на сатурн най-вероятно е луната да се чувства слаба пред очите на сатурн, а той вместо да се опита да я разбере ще и каже, че е слаба, нещо от което на нея няма да и стане по-леко и е възможно да му гледа като на жесток и студенокръвен човек. Но след като вие имате подобен аспект и от двете страни.. и за двамата има подобни моменти. Нека сатурн се опита да бъде малко по-тактичен, а луната да се постарае да не е толкова на "настроения".

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Отговор?нови [re: vilialice]  
Авторnejna (Нерегистриран)
Публикувано28.01.05 21:46



Blagodari ti mnogo si mila



Тема Re: Венера - Плутон/синастрия/комбинанови [re: vilialice]  
Авторзвeздa (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 03:51



Добре а как би тълкувала в синастрия
Негов плутон секстил със слънце,мои плутон тригон негова луна.Полуквадрат между венера негова с мой плутон.
При комбина плутон квадрат венера съвпад със слънце които са в 7 дом



Тема Re: Хироннови [re: vilialice]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано29.01.05 11:53



Споменах Хирон, защото съм чувала и чела за аспектите между Хирон и Венера, Юпитер и Нептун в партньорски хороскоп....това били показатели за сключване на брак...ако имате повече от един такъв аспект това е сигурен знак, че ще сключите брак
Интересно ми беше ако имаш наблюдения конкретно над тези аспекти

При много двойки в деня на сватбата в индивидуалните карти и на двамата хирон прави аспекти към възлите.



Тема Re: Хирон за браканови [re: ohlalaa]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано30.01.05 00:31



Минорни аспекти на херона броят ли се.И така и не разбрах кои са двойките които гледаме.Херон и венера аспект
Непрун и юпитер
юпитер и херон
юпитер и венера?????



Тема Re: Хирон за браканови [re: kuiperbealt1]  
Автор a_za ()
Публикувано30.01.05 01:10



Hiron- Neptun
Hiron- Venera
Hiron - Jupiter
Samo agli ot - 0,120 150gradusa s nai- mnogo 3gradusa orbisa i sashto taka paraleli i kontra-paraleli 1,2 gradusa orbisa



Тема Re: Хирон за браканови [re: a_za]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано30.01.05 10:33



Точно така
Значи секстила за нищо го нямаш?Хмм...жалко



Тема Re: Хирон за брака 72,144нови [re: a_za]  
Авторпapaлeл (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 14:31



паралели и контра паралели не ги разбирамБи ли ми обяснила какво са??//Някога ги бях чувала,но не съм работила с тях.Снощи проверих тезата и се оказа вярна;-))))При един развод имам квадратури на тези аспекти.
при друг сполучлив брак имам хубави аспекти.
НООООООООООО.....................КАКВО щЕ КАКЖЕш ЗА СТРАНАТА КОМБИНАЦИЯ тригон на юпитер с нептун,квадрат херон венера,семиквинтил херон луна венератоест 72 и 144 градуса дават ли нещо



Тема Re: Хирон за браканови [re: ohlalaa]  
Автор a_za ()
Публикувано30.01.05 20:09



Ако трябва да съм честна аз наситина секстилите за нищо ги няма, но това което съм написла е от статията в Зета за Хирона така, че и те май секстилите за нищо ги наимат :) но аз съм доста зелена :) Ако искаш драсни ми на личен мейла си и ще ти прати цялат статия преведена :)) заедно с графиките към нея :))Добра работа вършат ъгли от 180 и 150 в синастрията според моето зелено мнение :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.