Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Алчносттанови [re: Лaмятa]  
Автор Aлykapд (thelo na...)
Публикувано03.02.05 18:42



е само в очите на този, който я вижда. Алчни зодии няма, нито асценденти, нито каквито и да било други астроположения. Има само хора, които се стремят да се под/осигуряват; ключова дума на венера и телец и втори дом е сигурност/осигуряване/подсигуряване; всичко останало е само в главите на хората, които не могат да приемат че има хора, които се нуждаят от сигурност - по начина, по който те я разбрат; както и хора, които не приемат собствените си стремежи и ги подтискат и отричат и живеят в проекция - за тях всички наоколо са алчни, а те са алруисти и се самораздават - дали?
Същото е и за егоизма; иначе мисля франи го каза - в този си вид темата вече стигна до безмислието




Тема Re: Алчносттанови [re: Aлykapд]  
АвторTpoя (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 21:55



Ха така, браво! Имах идея да напиша нещо в подобен стил. Темата се омаза доволно. Наистина е адски тъпо да разделиш цялото човечество на 12 части и да ги анатемосваш с "Вие сте алчни,а вие - стиснати. Вие сте добрички, а вие - зли. вие сте късметлии а пък вие - каръци..." Ама че невежество издава това!



Тема Re: Алчносттанови [re: Tpoя]  
Автор*pearl (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 22:58



не е невежество, поне при мен.като ме върже времето със снежна буря или ме домързи да работя, нали трябва да избие нанякъде- да се позаям малко. винаги ми се вързват на провокациите .

естествено че не може да се правят генерални изводи . само дето сблъскаш ли се с патологична ситуация, която човек не вярва че съществува и изобщо здравия разум я изключва като вариант може да решиш да зачеркне 1/12 от човечеството - това което аз правя - защото наистина го правя - чуя ли че човека срещу мен в зодия козирог изобщо не го слушам, бягам като дявол от тамян и гледам скорострелно да забравя че съм го срещала някога , което не е задължително другите да правят . аз съм си аз.



Тема Re: Предлагамнови [re: ckopпинa™]  
Автор Niamh ()
Публикувано04.02.05 03:18



Най-вече картинка.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: Я вземете се стегнетенови [re: Technogoat]  
Автор Niamh ()
Публикувано04.02.05 03:29



Добре де...... обясни ми с прости думи, защо трябва да се радва-м/ш/ме/те на нечия болка, още повече болка на непознат? Ей така, извадено от контекста..........

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: gixi]  
Автор cвeтa (непосветен)
Публикувано04.02.05 07:33



Thank you !
Рак

... това, че всички мислят еднакво, не е гаранция, че мислят правилно ...


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: Niamh]  
Автор cвeтa (непосветен)
Публикувано04.02.05 08:03



... сега изчислих, значи:
- аз съм Рак, с асцедент Телец и Луна Скорпион ... ааа Венерата ми е пак Рак
... казваш че не е на добре това ??
... ами к'во да се правя ся ?
... не съм се родила в точния час ...

... това, че всички мислят еднакво, не е гаранция, че мислят правилно ...

Редактирано от cвeтa на 04.02.05 08:10.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: cвeтa]  
Автор kiarra ()
Публикувано04.02.05 21:59



Най-алчните хора,които познавам са Близнаците.Само че те не са алчни за дребното,а за голямото.Обичат големите пари.Обичат да си личи отстрани,че имат много пари.Обичат лукса и лъскавото.Обичат да си купуват внимание.За да си личи,че имат много пари често черпят на маса и се правят на много ларж.Поради това много хора не ги усещат.Но Близнаците надушат ли големите пари,за да ги достигнат минават през всичко-близки,роднини,приятели,морални и общочовешки ценности и мачкат наред.Съжалявам ако съм обидила някого,но това са моите наблюдения за Близнаците,които познавам.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: cвeтa]  
Автор Niamh ()
Публикувано05.02.05 01:14



Да ти кажа... ще ми се да не е така. Всички зодии са ми интересни, точно защото са различни и предоставят разнообразие на качества и личности. Но засега личния ми опит е такъв - асц. телец - не се сработвам с тях. Първо са ми близки, после ме отблъсват с някаква доза студенина. Иначе за разговори са страхотни, но като че ли само черпят някакви облаги от познанството си с мен, уж приятелски, а в даден миг усещам въпросната студенина. Усещам се като средство и ни най-малко като цел...

Имам телец във Венера и Марс и често разсъждавам какво ми е донесло това...... Иначе съм също рак...

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: kiarra]  
Автор Niamh ()
Публикувано05.02.05 01:23



Добре напипваш........ обаче близнашкото трябва да е подкрепено от други данни. По-важното при близнаците е, че са тарикати - чакат да намажат откъдето е възможно и са изкусни подмазвачи. Често подхождат към брака по същия начин.

Като цяло от всяка една зодия могат да се намерят и алчни, и стиснати, и пресметливи до стотинката бизнесмени (като раци).

Може би най-малко си стискат парите стрелците.... . Изключения винаги има.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.