Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: FrannyGlass]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано28.01.05 21:45



въобще не се засягам. трудно се засягам - мнението на другите за мен си е тяхно и аз не се интересува много какво мислят . може да сме артисти но с това не прикриваме истинската си същност - ние сме искрени и импулсивни артисти, както Овните са импулсивни и често безобидни лъжци / ако излъжат се чудят как да се извинят после / . всяка една дума поддържам относно Козирозите - особено за егоизма и безсърдечността и тираничността . да не говорим че и извиненията им са чужди - на Козирозите . Баща ми е Козирог драга и едната ми баба е Козирог - така че каквото и да ми кажеш в защита на зодия Козирог просто е безпредметно - след десетилетни преки наблюдения . от зодия Козирог бягам като дявол от тамян , какъвто и да се представя .

ти може да имаш някакво такова разположение в хороскопа дето не ми е познато или да не си развила някои от отрицателните им черти което е в твой плюс .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: Denni]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано28.01.05 21:48



намери си гадже Козирог и Скорпиона ще ти се види ангелче пред него .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: КоИ са най-алчните?нови [re: FrannyGlass]  
Автор *Джeм* (Любезен Лос)
Публикувано29.01.05 02:50



А, бе, като става дума за 'такова животно' - има и Телци... Природа, какво да я правиш?!?

Обаче не съм съгласна, че точно те са най-алчните. Първо, защото сАмо по Слънце е абсурд да се определи качеството 'алчност'. Венера отговаря за ценностите, все пак...

И второ - аз не мога да се похваля с добри отношения с Телци - но нито едно от познатите ми Телета не е било алчно. Не говоря за приятели - говоря само за роднини и познати :)

За бившите или добро, или нищо. За мен - нищо..

Редактирано от *Джeм* на 29.01.05 02:51.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: FrannyGlass]  
Авторgixi (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 23:36



:) Ясно, Телците бият по всички точки! Прави сте, алчността им даже не е само за материя, а за всичко!
Бих добавила и, че Луните в Теле също правят хората доста алчни и егоистични.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: gixi]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано29.01.05 23:50



Хитлер ли беше телец?))
Ами лъвове и скорпиони,не са ли алчни?



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: *pearl]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано29.01.05 23:57



Ето ме и мен, в защита на Козлетата!
Няма да е лошо да разделим понятията Алчност и Егоизъм едно от друго...
Вярно, в Козлетата има известна доза егоизъм, просто защото полагат твърде много труд и усилия, за да постигнат това, което имат... така че си е съвсем нормално за тях ( нас;) ) да са и малко или много егоисти. Алчността обаче е друго, то е да си ненаситен, ... типично за Телците. А ако става въпрос за актьори, мисля, че това си се гледа по Венера...




Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: DTMF]  
Авторgixi (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 00:05



Не само Хитлер, а и много други проблемни типове, като Маркс, Лелин и Сталин ( не съм сигурна дали и двамата..) и т.н. Също и Фройд, Дали... вярно, че са гении, ...но има ли нормални телци изобщо...
Лъвчетата са дечковци, каква ти алчност, те просто искат да си играят.



Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: :)]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано30.01.05 00:41



при мен няма защо да защитаваш Козирозите - просто е безпредметно - имам нагледен материал . каквото и да кажеш аз имам изградено мнение което е неразбиваемо и има защо да е така .

правя разлика между егоизъм и алчност . потвърждавам - по-алчни са Козирозите от Телците. познавам и Телци и имам база за сравнение.

и да допълня - Козирозите и да хвърлят труд в 99% от случайте е в погрешна посока като после правят всичко възможно да прехрърлят вината на друг за това- т.е. друг да плаща за техните грешки. Телците и да сгрешат си поемат пасивите и си телгят теглото без да винят никого.


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: DTMF]  
Автор *pearl (в короната)
Публикувано30.01.05 00:42



хехе...последното което може да търсиш при Лъвче е алчност .


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Кой са най-алчните?нови [re: *pearl]  
Авторbaby (Нерегистриран)
Публикувано30.01.05 00:45



лъвчето е щедро/когато има/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.