Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Анкета - как свършваме в зависимост от марсанови  
АвторЩaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 00:16



Това е анкета и който желае да е попълни моля да отговори на следните няколко въпроса :

1. Слънце в знак ?
2. Венера в знак ?
3. Луна в занк ?
4. марс в знак ?
За мъже:-)))))
5. Когато правя любов свършвам :
а) Драматично, изпъвам осанка в синвол на мощ
б) Остро, впивам се в партньорката, искам да се слея с нея
в) Полудявам, искам да разпердушиня
г) Искам да ме гушне, да е гушна
д) Преживавам си сам удоволствието и много много не ме интерисуват

6. Мнението за аналният секс
а) Обожавам го
б) Бих пробвал
г) Не бих пробвал, защото бих наранил партьорката
д) Това не е добра идея


За сега толкова Аз първи ще попълня теста!!!!



Тема Re: Анкета - как свършваме в зависимост от марсанови [re: Щaнraлa]  
АвторVodolei (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 01:04



Гледай само да не останеш единствения, който е попълнил тази повърня.



Тема Аз попълвамнови [re: Vodolei]  
АвторBoдoлeй (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 01:08



Слънце Водолей
Луна в на майната си
Марс в на същото място

1. Не ми става:-))))
2. Не го мога
3. Тъп съм - куха лейка
4. Поритан
5. без въображение



Тема охънови [re: Щaнraлa]  
Автор Aлykapд (...beyond...)
Публикувано19.01.05 01:10



В първата серия въпроси къде остави Плутон да речем? Или Лилит? А домовете къде ги пропусна? Към точка 5 защо не добави например:
е) кратко и бързо: едвам съм влязал и вече съм приключил;
ж) перверзно: докато я душа или бия или правим писинг;
малка подробност е че остро не се връзва *поне за мен* със сливам, или пък впивам.
Към точка 6 можеше да добавиш:
е) не бих пробвал, защото може да се натъкна на екскременти - ерго мръсна работа;
ж) обичам да ме стимулират анално - харесва ми и без да съм хомосексуален;

Да не говорим, че т. нар. от теб "свършване" не е по марс, а по нептун.
L' petit morte или малката смърт или оргазмът е по 12ти дом, нептун. Тогава когато всички усещания се размиват в едно и човек се слива с вселената.




Тема Re: охънови [re: Aлykapд]  
АвторШaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 01:13



Това което пишеш е прекалено натуралистично за мен:-)))))), но моля те не прави като някои, ако не ти харесва анкетата не е попълвайте :-)))))) Смяташ ли, че в тази анкета има нещо цинично?



Тема Благодаря, отново научих нещо от тебнови [re: Aлykapд]  
АвторШaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 01:15



Благодаря ти, наистина е полезно да се общува с теб. Това с Нептун ще го вкарам в работа веднага:-)))))



Тема това, което пишанови [re: Шaнraлa]  
Автор Aлykapд (...beyond...)
Публикувано19.01.05 01:34



е реалност.
Има хора, които изпитват сексуално удоволствие само когато малтретират партньора си - емоционално, психически или физически. Има хора, които дори не се целуват, защото това е обмен на телесни течности ерго нехигиенично е, камо ли пък да правят анален секс. Или и такива, които го обичат, без това автоматично да ги прави хомосексуални - визирам мъжете.
Описанията, които използвам са политически коректни; но ти имаш проблем с тях: те са ти "прекалено натуралистични"...съмнявам се обаче, че щяха да са ти прекалено натуралистични, ако бяха част от твоята реалност. Как можеш да правиш анкета, когато не си дал максимален брой опции/варианти на отговор? Как можеш да дадеш максимален брой варианти на отговор, след като ти дори не съзнаваш част от тях като съществуващи? А те не са съществуващи, защото явно не са част от твоята реалност, което обаче не изключва тяхното наличие в реалността извън твоята. Това което с две думи се опитвам да ти кажа е: захванал си се да правиш нещо *в случая анкета*, с някаква цел *предполагаемо да установиш връзката между марс-а в натала и начина на свършване* но не си наясно какво точно правиш и защо. Ако искаш с тази анкета да "преведеш" поведенчески модели на езика на астрологията - добре - но ти сам признаваш, че ти липсват основите на астрологията: как следва да стане номера тогава? Наясно ли си как се прави анкета? Какви са критериите за оценка на събраните данни? Задаваш въпроси за мъжете, но не и за жените...какво, жените не свършват според теб така ли?
Не, не смятам че в анкетата има нещо цинично. Просто съм на мнение, че не си достатъчно подготвен/достатъчно осъзнат да я проведеш достатъчно сериозно и задълбочено.




Тема Re: Анкета - как свършваме в зависимост от марсанови [re: Щaнraлa]  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано19.01.05 13:34



добър начин да си подбереш партньорка. успех


съпротивА

Тема Забавляваш ме:-))))))нови [re: Aлykapд]  
АвторЩaнraлa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 23:41



Виж, прости ми, че не съм подходяща степен задълбочен за теб:-))))) Опитвам се да бъда до известна степен и лековат и глуповат:-)))))) Сега аз ще ти кажа, че ти не знаеш каква е моята реалност, възможно е да не ти стига даже въображението да е интерпретираш:-)))))) Забелязвам обаче, че това което не хареса в предишни постинги третиращи тебе, сега го пригалаш върху мене:-))))) но мен това не ми пречи, напротив осещам вибрации на активност, което ме удовлетворява:-))))) А не е ли по лесно в анкетата просто да добавим едан точка "други" и тогава всички садисти, мазохисти, онанисти и костовисти ще намерят форма да изразят собвеното си предпочитание за финалната фаза на любовният акт:-)))))) Мислиш ли, че анкетата не толкова колосален провал за мен? Аз си мисля, че се позабавлявах докато е правих:-))))) Харесвам те!!!!



Тема Сега аз ще ти кажанови [re: Щaнraлa]  
Автор Aлykapд (...beyond...)
Публикувано20.01.05 03:19



че *особено след като си остави така услужливо данните* за твоята реалност ми е известно повече отколкото предполагаш
Уточни се какво точно разбираш под "това което не хареса в предишни постинги третиращи тебе, сега го пригалаш върху мене" защото аз подобно нещо не съм забелязала.
Да се забавляваш, да си до известна степен лековат и глуповат си е твое право, аз няма за какво да ти прощавам. Но с правата вървят и отговорностите, за това което пишеш и което предизвикваш като реакция и резултат в хората, които те четат. Мое право е и да те коригирам, когато преценя за необходимо: нужно е да се слагат граници и на забавленията и на глупостите и на лековатото поведение и да се има грижата ситуацията да е под контрол и да се развива в мярка, за да не се стига до ексцесии. Границите и контролът гарантират стабилността на всяко едно общество, а този клуб в един или друг смисъл е общество; по липса на други можещи/желаещи аз съм поела сатурновите функции и се грижа, когато преценя за необходимо, да напомням на хората за техните отговорности и задължения, за спазването на конвенциите за общуване, етиката и морала. Всичко това ти го казвам разбира се като малко лирическо отклонение; не оспорвам правото ти да си не-задълбочен, но не се и отказвам от правото си да ти кажа какво е мнението ми по темата ти. И когато в мненията ти освен забавление откривам и елементарни грешки, пропуски...изобщо "мърлячовщина" не очаквай просто да си замълча и да подмина.
Малък тип: в горния параграф са "закодирани" минимум две от най силните констелации в натала ми Успех с декодирането





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.