Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Ще умра, моля ви...нови  
АвторИзryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 01:18



Хора, моля ви, умолявам ви да ми помогнете! Става въпрос за любов - знам, звуча като някоя сапунена откачалница, но положението е твърде сериозно. Имам усещането, че от ден на ден ставам по-зле.

Скоро го срещнах тоя Скорпион с изпепеляващ поглед, не мога да спра да мисля за него. Истината е, че не се решавам аз на първа стъпка или контакт, а чакам той да действа или поне погледите ни да се засечат. Не знаех нищо за него, ама нищо освен, че е баси якото парче(честно ви казвам), докато не ми се отдаде прекрасната възможност да надникна тайно в един от личните му документи - тогава разбрах: Скорпион бил мръсникът! Ето откъде този магнетизъм!

Да, но му нямам часа - няма как да го питам директно, просто би изглеждало сигналистично и инфантилно.

АЗ: 30.01.1985 01.30 часа Пловдив
ТОЙ: 25.10.1984 Пловдив

Хора, мили, посветени във великото тайнство астрология, моля ви кажете ми дали евентуална връзка би имала някакво бъдеще и най-вече какво, ПО ДЯВОЛИТЕ, да направя, за да го впечатля и прелъстя. Моля ви, пишете, ще се побъркам. Искам го тоя долен Скорпион.



Тема Re: Ще умра, моля ви...нови [re: Изryбeнa]  
Автор ZEV (Pisces Iscariot)
Публикувано12.01.05 02:41



Obe6tavam ti. nqma da umresh nikoga

Feel no fright to join the beautiful experience of necrophilia


Тема аз на 20нови [re: ZEV]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 07:23



умирах така от любов по няколко пъти през 5м. и също толкова бързо забравях че съм мъртва и възкръсвах...кажи кога е роден осмъртителя в колко часа



Тема Re: аз на 20нови [re: !Блyдницa]  
АвторИзryбeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 12:23



За момента няма начин да разбера в колко часа е роден. Чувствам, че умирам, защото съм безпомощна, абе тотална безизходица. Не може ли да се тълкува съвместимостта по между ни на базата на неговите планетни разположения (демек коя планета в кой знак му е) и моите. Със сигурност знам, че асцендентът ми е скорпион, което е добър знак, но пък луната ми е в Телец, а неговата е в съвпад със Слънцето в Скорпион. Как да тълкувам опозицията между неговото слънце и мойта луна, както и опозицията между луните на двамата? Това кофти индикация ли е?



Тема Re: аз на 20нови [re: Изryбeнa]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 14:43



хей аз имах същите опозиции с моя бивш. до колкото знам опозициите говорят за привличане, макар и напрегнато , при нас бяха скандали, страст и секс и се почувствах много релаксирана като свърши:) но определено много се харесвахме и обичаме. обикновено този със слунцето в опозиция с луна на др е по-агресивният и налагащият се , и при нас така се и получи. опозиция слунце луна е хубаво, когато слунцето е при мъжа..при нас беше обратното и все аз командарех, което и на двамани ни омръзна. опозиция луна с луна е напрегнат аспект , но също може да бъде привличащ, освен конфликтен . аз съм доста боса астрологически, но понеже и ние имахме сходни аспекти.
венерите и марсовете също трябва да се видят.



Тема Re: Ще умра, моля ви...нови [re: Изryбeнa]  
АвторMepлин (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 15:41



Не искам да те разочаровам, но според мен няма да стане нещо особено.
Слънцето му НЕ Е в опозиция с Луната ти, освен ако не гледаш знаково, но тогава много други неща са също в опозиция с Луната ти. Двете ви Луни са в опозиция, да. Лошо или добро, няма такива понятия. Напрегнато е, но е разрешимо. Няма да правя разбор на синастрията ви, просто ще ти кажа, че каквото е било то вече е отминало, в минало прераждане. Живееш с това минало. Дори и да стане нещо, то ще е малко и за не много дълъг период. Причината за силното привличане е в това, че той ти активира асцендента много силно.

Държа да отбележа, не ми вярвай, защото при положение, ченямам неговият час на раждане това, което ти казвам е вярно много ПОД 50%.

Вероятно ще изтрезнееш това лято, а в бъдеще те чакат много по-вълнуващи любови.

Иначе да допълня - понеже прочетох в един от отговорите, за опозиция на Слънце и Луна - да това е много хубав аспект при мъж и жена, като е по-хубав, когато Слънцето на мъжа е в опозиция на Луната на жената. Това се води втора степен на привличане. Естествено първата и най-силната е Слънце на мъжа в съвпад с Луната на жената.

И отново по твойта тема, сега ще стана малко суровичък. Подозирам, че всичко се свежда до това Егото ти да се наложи по женски - демек да го ИМАШ. Погледни си добре най-важната опозиция, която имате. Няма да казвам коя е! И си помисли. Има време до лятото.Погледни и собственият си квадрат и как той е предизвикан от него. Ако имаш проницателен поглед за годините си, ще разбереш.
Без час на раждане не мога да правя композити и Девисън. И пак ти казвам - много по-разтъсваща любов ще имаш по-нататък във времето. Успех!



Тема Re: Ще умра, моля ви...нови [re: Mepлин]  
Авторa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 17:28



какво е савпад на сланце и луна - да са в един дом ли? или има и друго?



Тема Re: Ще умра, моля ви... [re: a]  
АвторMepлин (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 17:44



И това може, но ето ти степенуване:
1. Съвпад с орбис 8° и от двете страни.
2. Съвпад като знак или дом.



Тема Re: Ще умра, моля ви... [re: Mepлин]  
Авторььь (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:37



да бе при нас имаше съвпад моя луна негово слунце/почти точен/ и опозиция негова луна мое слънце и се разделяхме едно 15 пъти - никаква съвместимост . и даже май слънцата ни бяха в тригон, не съм сигурна. бошлаф всичко туй



Тема Re: Ще умра, моля ви... [re: ььь]  
Автор!Блyдницa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 19:54



по горе пишеш че били в опозиция...сега в съвпад...пусни данните да видим какво е що е
и нищо не е бош лаф ако се опиташ поне малко да го разбереш
а и в клуб къде пишат хора който приемат астрологията освен като наука...и като нещо безкрайно интересно и работещо...не е редно да изтъкваш невярата си
аз например не ходя в клуб православие да злословя срещу вярващите в нещо си хора..
при мен астрологията работи...преди всичко ми помогна да разбера себе си и реакциите си в определени ситуации




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.