Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:04 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кармичнонови  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано04.01.05 23:00



Някой занимава ли се с кармична астрология?
В смисъл такъв, ако е ясно, че една връзка е кармична, има ли шанс предварително да се подразбере като къде ще се появи гадост?
Щото то е резонно кармата да е поправителен изпит.
Ма за разлика от нормален поправителен изпит тук не ти дават конспекта с въпроси и примерна литература.
А те лашнат сам самичък в океана от емоции на сал без гребла и да си плюнчиш пръста за посоката на вятъра няма смисъл, щото и платната не можеш нацели опипом.
Значи моите данни са 24.12.1960, 4,45 сутрин Белоградчик.
Неговите 01 март 1954 София, между полунощ и 1.
Носът ми надушва нещо и едно момиче от клуба също ми го каза, ма не мога да уточня марката на салама (и на тоягата).

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано05.01.05 21:00



Ади бе, нема ли кой да ме светне отде ще излезе теслата?

Поне тогава разтълкувайте ми опозиция мой Сатурн втори козирог и негов уран осми Рак.
Щото зета ми го разтълкува, ма го не доразбрах.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
Авторkuiperbealt (Нерегистриран)
Публикувано05.01.05 22:25



Кайли гледай душа за господаря на 12 дом съвпад с неговият господар на 12 дом планетите.Сатурн слънце аспектите.Господаря на 4 дом с неговият господар.Възлите спецялно южният съвпад с луна,ако има.Нямам време да гледам датите.Окопирани 12 домове по синастрии ,композити и дейвисон.Луната с плутона ,луната със сатурнЕ това е от мен



Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
Автор a_za ()
Публикувано06.01.05 11:26



Mnogo hubava karta da karmichna e vrazkata :)) mi to mn goliam broi vrazki sa karmichni nali si reshavate problemite taka :))



Тема Re: Кармичнонови [re: a_za]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.01.05 12:02



Мерси.
Бе и аз стигнах някъде около това, че картата принципно е хубава. Там луни-муни. Навремето преди 10 години четох, че е хубаво луната на единия да е в слънчевия знак на другия и наопаки пък още по-хубаво.
И други хубави неща има.
Ма аз щото съм с рогите напред и искам предварително да си знам тесните места.
Щото то много хубаво не е на хубаво и съм забелязала, че господ колко по-труден урок има да ти преподава, толкова повече те обвързва с вериги-да се не измъкнеш случайно.
И само тоя факт е достатъчен да ми изправи косата.
Затова диря опипом по всевъзможен начин да разбера къде точно се е забучнала кармата, в кои области на психиката и живота, че да си я изръчкам сама.
Мразим да работим на тъмно.
....разказвала съм много пъти в окулта как едно време гонех една муха нещастна с парцал из стаята с ясното намерение да я изгоня през отворената врата, а пуста муха все се изхитряше, в последния момент правеше учудващи лупинги и пак наобратно. И все сначала.
Много я псувах тогава, мамка и и муха и изведнъж стоплих-аз знам какво трябва да направя с тая муха, ама тя и понятие си няма, ни мозък, ни усет. И затова усеща, че някакво течение я носи, ама това е смътно и страховито усещане и няма да разбере нищо повече, а опипом някак ще дири изхода.
И после изведнъж в ума си отворих пергел, бучнах го в собствения си ум и го разкрачих до ума на мухата. А после на 180 градуса и го бучнах в противоположната точка.
И си представих как там седи някакво извисено същество, което ме гони с парцал, ма аз толкоз нищо не разбирам, че летя като муха без глава насам натам и търся опипом вратата на битието....ногу неприятно усещане...

Е, сега съм така. Затова опитвам да получа някакви знания помощни.

Къде из нета поне мога да прочета, няма начин никъде пък да не е уточнено като ще е гарга, колко и къде ще да е рошава.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
АвторXиpoнчe (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 12:07



Мила Кайли, ти си достатъчно добър астролог, по-ерудиран от повечето от нас. Много добре виждаш, че връзката ви е кармична, но човек винаги има нужда да споделя и да получава потвърждение, за да е убеден до край..Успех и много, много щастие през 2005, най-вече в любовта!



Тема Re: Кармичнонови [re: Xиpoнчe]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.01.05 16:42



Мило Хиронче,
запомни от мен едно-кармичната връзка не означава любов, цветя и щастие, а означава просто кармична връзка и нищо повече....всъщност на мен ми се е уплашило окото от злощастни кармични връзки.

Затова и питам.

Но все пак мерси за пожеланията.
Четеш ли още във форума?
...щото аз пиша...

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
Автор a_za ()
Публикувано06.01.05 17:56



Sega ne che mn razbiram a i pisha na maimunica ako ima jelaeshti neka da chatet :))
Karmichnata vrazka vinagi shte ti izbode ochite az taka imah 3 takiva vse uroci, urosi ta chak ti pisva da hodish na uchilishte :)) No ima i takiva koito moje i da sa hubavi :)) ne e viarno che karmata vinagi idva za da te nakara da staradash i po tozi nachin da plashtash neshto koeto si napravil moje ako si bil mn gotin predi s niakoi chovek no ne ste si kazali obichat te za posledno v tozi jivot da si go kajete ili pak da ste bili razdeleni po niakavi obstoiatelstva i sega da se saberete kakvo da se pravi moia Asc na rak me kara malko da se razmekvam :) ta gledam kartata vi i i saturn koito vihagi ni kara da se seshtame za neshto ot minaloto ni e v dobri aspekti ne sa napregnati koeto e mn hubavo zashtoto vashta karmichna obvarzanost shte teche leko shte se uchite edin ot drug i spored men nen shte vi bade daje priatno Oshte utre kato si vzema knigite shte pisha poveche :)



Тема Re: Кармичнонови [re: a_za]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.01.05 18:29



Златна ти уста.

Само едно-аз не смятам кармата за наказание в никакъв случай. А само за ненаучени уроци. И тия ненаучени уроци са останали такива, щот са били бая гаднички. И през ум не ми минава да я считам за наказание, а само за нещо като 15 септември след хубава лятна ваканция.

Ма то цял живот е...-учи; е...-учи - на човек му писне.

Та затова съм се изпопритеснила.

Ще те чакам утре с умити очи от ранни зори с още инфо.

Мерси!

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кармичнонови [re: Kaily]  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 19:51



Ей сега ще те наритам щото си ми много любима.Уплашило и се било окото от кармични връзки.Това е щото ти сама не знаеш,че се буташ в тях.Прочети си половината статии в нета гробища,нещастия,пладтове ,слоеве,психики ,салами бла бла типично скорпионски приказки,
Я си карай живота момиче от толкоз мислене няма да ти стане по лесно.
Знам ,че е лесно да се каже ама в крайна сметка каквото викаш такова се обажда.Давай го по леко и ефирно ,което е трудно за жена скорпи с козирог ама все пак пробвай и жиовта ще ти се нареди по- добре




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.