Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 22.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема сериознонови  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 19:47



Писна ми да се оплаквам.Говорих с кой ли не.
Всички видяха композитите ,синастриите и комбината.
Искам да се изповядам независимо дали околните искат.Не мога да спя да ям или да дишам без този мъж.Обичам го много повече от душата си .
Бих направила всичко .Всички хороскопи показват развитие,но ситуацията е все още задръстена.
Ако имате мнение пишете
Ето данните 15.12.1973 сам аз в 13.15.00 Стара Загора
а той 01.01.1979 Токио роден на 00.00.00 вечерта.
Не ме интересува колко пати ме четат аз вече половин година умирам бавно.
Искам да знам ще има ли? Макар и за малко



Тема Re: сериознонови [re: нaлъм]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано29.12.04 16:27



ами виж сеа. според мен астрологията помага само за да съпостави характерите двама души дали си съвпадат, но само характерите. обаче не забравяй, че има и други фактори, които определят една връзка - физическо привличане, положение и т.н.




Тема Re: сериознонови [re: нaлъм]  
АвторMepлин (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:43



Данните на човека роден в Токио ми изглеждат супер подозрителни! Уточни ги и може, ако намина пак оттук, че рядко минавам, да ти напиша нещо.
Особено важно е следното - той японец ли е? Откъде имаш тези данни? В 00.00 часа на Нова Година ли е роден! Това ми звучи като ефемериди на Розенкройцерите! И да знаеш, че каквото и да напишеш ще разбера, ако се бъзикаш! Не се заяждам. Успех!

А, и още нещо, казва се КОМБИН, а не КОМБИНАТ. И не само това, но Комбина е измислен от немец, но е въведен и разпространен от американската школа, затова е повече известен като карта на Дейвисън. Но и комбин става.



Тема Re: сериознонови [re: Mepлин]  
АвторHAЛЪM (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 20:24



ТОЙ НЕ Е ЯПОНЕЦ ТАМ Е РОДЕН.
Данните са толкова точни ,че няма на къде .Питах 60 пъти и ми се повтаря едно и също ,че баща ми се бил пошегувал на 1 април.А това е точно 9 месечният цикъл.Добре гледах и дейвисон картата.Има обаче нещо стряскащо което обсъдих с една мадама която се занимава с астрология.
Вижда се ,че при синастрията има все още присъствие на неаспектирана венера освен ,че е съвпад с уран и неаспектиран уран В неговата карта.В композита неаспектирана Луна в скорпи в близост до северен възел само че не зная там с какви орбиси се работи.Възела е повече съвпад с Урана.Не мога да твярдя ,че даннитеса тези но защо да ме лъжат?????Не знаят ,че се занимавам с астрология.Часът и на мен ми е странен но го потвърдиха няколкократно е защо пък не. плюс минус няколко минути.Измъчва ме тая комбинация без съм останах,защото по хороскоп според мен това е идеалният партниор поне този с тази дата и час.На практика нещата седят малко по иначе .Развитие много няма ,но пък и не си тръгват.Стоят и знаят и красиви картички пращат.Като задам въпроса защо настъпва тежко мълчание.Е за това пиша тука и занимавам всички.Не ме интересува да ми кажете колко ще е хубаво искам да знам заработката модела заложеното.Нямам много колям капазитет с раота с Дейвисо и композита за това имам нужда от помощ.А като си погледна транзита на Плуто след няколко години на МС и лилита който плуто ми е квадрат със сатурна ми минава на канал такава страшна картина на провал ,че не мога да сегледам.Май ще си ближа раните.Но нищо не мога да направя освен да севалча натам накъдето ме влачи сърцето .Е писах всичко.
Просто събирам мнения колкото и кофти да са за да съпоставя поне 10 глдени точки по въпроса и да взема решение.Хората сме слаби същества трябва ни много време да решиме нещо.



Тема Re: сериознонови [re: HAЛЪM]  
АвторMepлин (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 20:40



Не разбрах някои неща от това, което си написала, щото е много задъхано и пунктуацията му е объркана.
“Данните са толкова точни ,че няма на къде .Питах 60 пъти и ми се повтаря едно и също ,че баща ми (чакай сега, ТОЙ БРАТ ЛИ ТИ Е?) се бил пошегувал на 1 април.А това е точно 9 месечният цикъл.Добре гледах и дейвисон картата.” Пък и това – бащата се пошегувал, може би съм тъп, но не разбрах какво означава.

“Развитие много няма ,но пък и не си тръгват.” Това пък какво означава – че ако си тръгнат няма да има развитие, или че са тук само защото трябва да има развитие? Напротив тук са колкото трябва, за да размислиш над нещо в теб! По-надолу ще видиш.

“Стоят и знаят и красиви картички пращат.Като задам въпроса защо настъпва тежко мълчание.” Какво общо имат картичките с твоята мъка??? Като ги питаш КАКВО – Защо не си отивате? Това ли ги питаш! Хехехе. Или го питащ него – харесваш ли ме?

“А като си погледна транзита на Плуто след няколко години на МС...” Къде гледаш, човече? Преди този транзит има друг – Плутон на наталното ти Слънце. Ти май си като в приказката за нероденият Петко. Нищо лично.

“...и лилита който плуто ми е квадрат със сатурна...” Е тук, вече съвсем нещо си се омазала. Погледни го това изречение!!! Направо разкош. Не се засягай. Познавам хора, които казват – ами ако Луната му е в Марс, това какво означава? – и аз стоя и се дивея, но после се разбираме, де. Лошо няма.

И още нещо – да уточня – в неговата карта Венера Е АСПЕКТИРАНА и Уран също. Композит не правих. По-надолу ще разбереш защо. Просто това, което се показа от синастрията ви е достатъчно.

И така – да приемем 01.01.1979, Токио, 00.00 часа Токийско време.

Нищо няма да стане между вас. В най-добрият случай, ако стане нещо то ще е много, ама много малко, нещо от типа “за една нощ”, но даже и в това се съмнявам. Остави комбина и композита, ами виж синастрията ви.
Юпитер ти влиза в Седми. Още се куми на върха, защото ще стане ретро и като влезе окончателно, тогава нещата ще се размърдат (говоря за любов изобщо и за Японеца в частност), или ще тръгнеш да си търсиш друг, или японеца ще си отиде, или окончателно ще излезе от живота ти. Ще го наричам така за по-съкратено.
Знам защо си си въобразила някои неща, но също така и как си се подлъгала. След като се занимаваш с астрология, значи ще ме разбереш, ако говоря кратко и неописателно. И така говоря само за синастрия, наложените ви два хороскопа.

Имате съвпад на Луна и Сатурн, отвори Шулман III част и прочети. Възможно е просто да живееш с мечта за нещо, което вече е било.
Виж съвпада на неговият Марс с твоята Лилит – изкушението, което те кара да си мислиш какво ли не.
Неаспектираните синастрично негова Венера и твой Марс – няма канал за тези енергии.
Стрелец и Козирог – абсурд. Освен ако нямате много важни съвпади, а такива нямате.
Опозиция на Юпитерите – доста различни философии. В някой случай е преодолимо, но в твоят – не.
Ти не му пълниш Пети дом. Той на теб ти го пълни с един Юпитер, съвпад Лилит, а Юпитер често лъже в обещанията си.
Той не ти пълни Седми – не го брой Плутона. Ти му пълниш Седми само с неаспектиран синастрично Марс.
Луните ви в квинконс. Зодиите в полусекстил. Безперспективни аспекти, освен ако не сте йоги.
Твоята сигнатура е огнено-въздушна/кардинално-подвижна значи ти си Овено-Стрелец и на второ място Везно-Близнак. Неговата сигнатура е земно-въздушна (макар, че той е по-плавен в стихиите)/кардинално-подвижен значи е Козирого-Дева и на второ място Везно-Близнак. Да, вторите ви места съвпадат, но са важни първите, все пак са първи.
Освен това пътищата ви са различни - погледни Възлите.
Съвпадът на Луна и Венера е добро за мили чувства и приятелство, но не обещава, че ти си неговият тип жена.

Предполагам, без да съм го проверявал отвсякъде, че той ще се върне в Япония или ще живее в чужбина. Ти нямаш такива индикации.
Следващата година ви чакат коренно различни съдби. Хем Юпи ще ти е в Седми, хем Сатурн ще ти навлезе в Пети. Сериозни уроци и избори в сферата на любовта. Възможност за стабилна връзка при теб. Но ако си на необходимото ниво, иначе ще е криза. Прогнозирам, че ще имаш друг в живота си, а краят на японската афера ще приключи лятото на 2005 най-късно.

Причината за това, което ти се иска идва най-вече от силната енергия, която носите и двамата (виж Асцендентите и кво има там) и от синастричният съвпад Луна жена – Сатурн мъж (Шулман III том).

Не унивай. Готви се за много по-интересни неща в сферата на партньорството, когато Уран ти наближи ДСЦто. Вероятен брак, но непотвърдено. Всеки случай не и за Японеца.

Транзита на Плутон не бива да те плаши – душата ти го е избрала да стане сега, той ще ти донесе някакъв тип трансформация. Вярно е, че говоря общо, но просто вече един час ти разглеждам хороскопа, а прогнозите не влизаха във въпроса ти, те са бонус. Иначе на въпроса ти отговорих.

И нещо допълнително – имам и една тъпа програма за синастрия по биоритми, на която изобщо не бива да се ляга, защото е само помощно средство, дава добри резултати, но това нищо не значи, просто защото те се отнасят за всеки човек роден на 01.01.1979 сравнен с теб. Ето ти ги резултатите от Биоритмичното сравняване:
Физическо сходство – 73%
Емоционално сходство – 64%
Интелектуално сходство – 69 %
Общо сходство – 68%

При сравняване на двама души първо разучи поотделно наталните хороскопи, после – най-важна е синастрията на двата хороскопа. Чак след нея идват композита и Дейвисън. Тея биоритми аз ги добавям само най-накрая за глазура. Просто ти ги давам, защото при твоята синастрия те показват много силно и добро приятелство, но нищо повече. Нямах време да гледам композита и Дейвисън, защото истинско изследване изисква повече време. Просто в свободното си време реших да ти помогна. Поради същата причина (и ред други) посещавам рядко този форум. Ето защо не ти гарантирам, че ще мога да те консултирам по-нататък, ако отговориш на този мой пост.

Но пък има и други хора, интересуващи се от астрология, в този форум и може и те да добавят нещо. От мен толкова. Искренно ти съчувствам, защото аз съм бил в подобно положение и чак когато изтрезнях се лумнах по китарата и си казах, малей, кво съм гледал в нашите хороскопи и откъде съм го измислил това, че нещата ще станат!!! Но те разбирам – ти в момента нямаш ясен поглед над хороскопите ви.

Желая ти едни наистина весели празници и успешна и по-добра 2005 година!



Тема Мила,нови [re: нaлъм]  
Автор Aлykapд (WantMeNo)
Публикувано30.12.04 23:21



говорихме наскоро по темата...
после говорих и с нашата обща позната *благодари ти за поздравите и ти пожелава весели праници също* за теб...
Каза че вече ти е казала това, което трябва да знаеш и че проблемът ти всъщност е другаде т.е. използваш връзката с този човек, за да бягаш от другите си, много по актуални проблеми Прегледай пак всичко, което ти е казала; ако не го помниш или го нямаш записано - свържи се с мен на бележка, ще ти повторя основното.


Your mind wont let you
Savor the addiction, savor the affliction
Savor me...


Тема Re: сериознонови [re: Mepлин]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано31.12.04 00:02



това за биоритмичното сравнение от кой сайт го намери?




Тема Re: сериознонови [re: HAЛЪM]  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 02:32



Ох господи наистина е кретенско всичко което съм изредила.
Значи тои не ми е брат.
Значи просто го попитах не съм ли му липсвала за седмицата в която ме нямаше.Отговор нямаше устен ,но пък се раззвъня като луд по телефона.
След това обаче наплеска един куп глупости и оправдания (които няма да опсъждам)за това ох не мога да се изкажа по въпроса тука във форума.
Въпроса е в това ,че няма солидност ,но човека не си тръгва.Аз искам да видя има ли почва въобще.По въпроса за плутона върху слънцето ми ок знам ,че е кофти ,но пук поне прави тригон към натален марс и секстил към уран.А когато отиде в козирога няма какво да прави с планетите ми от натала освен тригон с луна.А това не е много.А в натала ми е квадрат плутон с сатурн който го представлява него(Сатурна)И като си начертая картината ми става лошо.
Бойната слава ша ни се е...........
Е отва имах предвид



Тема Re: сериознонови [re: Mepлин]  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 02:42



Много засрамено и с съвсем лек тон към всичко това което сте написал искам да прибавя нещо може би малко но много важно за мен.
Това което прочетох в текста всичкото е вярно дето сте го написали,но това е на първа програма.На втора програма и както е в действителност нещата се разиграват малко по различно от сценария описан горе.Тоест само да прибавя чакам да дойде юпитера в 7 да изхвърля вероятно някой друг а да го прибавя този в констелацията си .Има и много детайли които принципно са верни ,но работят по -друг начин.Това как да го разбирам не знам и самата аз.Но все пак благодаря за мнението и то от сърце.Честита Нова Година



Тема Re: Мила, [re: Aлykapд]  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 02:47



Мила алукард.Виж знам какво говорихме с нашата позната.Не съм забравила и трябва да призная ,че и чувам гласът всеки ден по въпроса за това.Само да кажа ,че аз по скоро си оправям проблемите покрай него ,за да станат нещата.Задвижих много неща които седяха в застой откакто той се появи.Така ,че това е поне по позитивната страна на въпроса.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.