Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:44 02.01.26 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема СРЕЩА!нови  
Автор Aля (устремена)
Публикувано21.11.04 18:59



В една от темите ВБЕСЕНА даде идея за среща. За желаещите да направим такава, моля уточнете някои неща като:

- ориентировъчна дата (мисля, че най-удобно е събота-неделя)
- предпочитано място (най-добре е да е удобно за всички, но това впоследствие ще се реши след изказаните мнения и местоживеенето на желаещите)
- тип на срещата (за няколко часа или уикенд някъде с преспиване)

Кой какво ...?!?


Тема Re: СРЕЩА!нови [re: Aля]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 13:29



аз съм ЗА ..но не тази събота -и незделя че ще си отключвам новият солар някъде на далеч от сСофия...ами нека да е петък вечер в някоя бирария...бира и звезди...удоволствие..но когато и където кажете там съм



Тема Re: СРЕЩА!нови [re: Aля]  
Автор boliarka (мъничката)
Публикувано22.11.04 14:52



гласувам с две ръце, на които идеят му харесва нека се доуточним в л.с.

Големите постижения и голямата любов - въвличат в голям риск


Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: Aля]  
АвторBБECEHA (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 16:17



Понеже имам стелиум в кардинален знак и така или иначе се занимавам с организаторски работи, де да знам, айде срещата да е другата седмица - за да могат ентусиастите да се организират и да дойдат:

София, Орлов мост на Царевец в 19:30 в петък на 3 декември.

До тогава,

ужасно нямам търпение да се видим!





Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: BБECEHA]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 16:26



става...хайде и другите..а как ще се познаем...ще носим по една звездичка в ръка ли



Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: BБECEHA]  
Автор Aля (устремена)
Публикувано22.11.04 20:57



И аз нямам проблеми за 19.30ч на 03.12 на Орлов мост. Пък като се видим ще решим къде да ходим. Идеята за бирария не е лоша.

Кой какво ...?!?


Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: Aля]  
Автор boliarka (мъничката)
Публикувано23.11.04 12:09



Аля, и в другия форум писах, мисля, че е по-добре срещата да е в някое заведение, все пак навън ще е студено и не мисля, че ще е приятно докато се чакаме да станем на ледени висулки

Големите постижения и голямата любов - въвличат в голям риск


Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: boliarka]  
Автор Aля (устремена)
Публикувано23.11.04 14:54



Да да, видях, ама чак сега отговарям, не можах по-рано. Съгласна съм. И аз снощи се замислих, че по принцип винаги при срещи от по няколко човека доста време се избира място, на което да се седне, а времето няма да е подходящо за стоене навън.
По принцип за мен няма значение къде ще седнем, стига да не е прекалено шумно и да можем да се чуваме. За целта ми препоръчаха бирария Warsteiner на Раковска или новата пицария на Дон Домат, някъде до Халите била. В Швейк ми харесва, но когато и да съм ходила все беше по-шумно от нормалното. Давайте идеи. Другият вариант е Бохеми - не съм влизала вътре, ако имате впечатления, може да прецените.

Иначе около Орлов мост се сещам само за едно заведение, ама не си спомням как се казваше. Обаче е малко и задимено, на мен много не ми е приятно вътре. Има и още едно - Болеро от Орлов мост нагоре към Ректората. Там е и сладкарница, има и алкохол, и за хапване нещо дребно - общо взето някаква смесица. Приятно е, но трудно би могла да се намери по-голяма маса, ако сме повече.

Кой какво ...?!?


Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: Aля]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано23.11.04 16:35



Дон домат на Халите е добре...а и Халите са удобно място за тръгване след това ...



Тема Re: 3 ДЕКЕМВРИ, СОФИЙСКОнови [re: Eлeмeнтapнa]  
Автор Madam Kay ()
Публикувано23.11.04 18:32



Е надявам се да пийнете по бира повече, за тези които няма да могат да дойдат, а им се иска...:))
И се доуточнете..все пак Дон Домат е на два етажа и бая ще трябва пак да се търсиме..., или направете резервация..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2026 Dir.bg Всички права запазени.