Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интерсептиран  
Авторнeвeжa (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 22:02



дом и интерсептиран знак какво значи?
Мерси предварително



Тема Re: Интерсептираннови [re: нeвeжa]  
Авторa cera дe (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 03:35



а как стигна до този термин? Там където си го прочела със сугурност има четири пет страници текст
вземи прочети пак



Тема Re: Интерсептираннови [re: a cera дe]  
Авторнeвeжa (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 11:03



Тема Re: Dominus Genitura? [re: Kaily]
Автор Amore (astro)
Публикувано 29.06.04 17:06
Това, че не е аспектирана само може да ти даде тласък да намериш материали за да ти се изясни положението с нея. И все пак ако само един елемент разглеждаш, трябва да се има предвид, че не е сам. Търси се аспект, в кой дом е и в кой знак. Къде е управителя на този знак и т.н..
В случая : 3-ти дом водолей
3-ти дом рожден на близнаци
планета- Венера
Венера е най-добър проводник на идеите, качествата на Везни и Телец, тоест управителя на 7-ми и 11-т дом, в 3-ти дом
освен това нещо страшно важно, което пропуснах преди - интерсептиран водолей.
И Уран е в 9-ти дом в интерсептиран лъв, в опозит на Хирон. Този кръст в твоя натал, 3-4 домове и 9-10, с 6-7 интесептирани срещу 12-1 са ключа към много твои въпроси.
Чети има какво да научиш за себе си. Имаш интересна карта
Може би професията ти е свързана със закона или работиш със съпруг или някой който е много години с теб. А 12-1 ще ти обясни защо този Нептун на трон в знак е толкова свързан с отвъдното. Това че си окултист и езотерик поне от астрологическа гледна точка е доказуемо. Не мога да си представя някой с Нептун на трон в инерсептирани 12-1 домове, да не е с огромна вътрешна сила.
А също така опозит на Хирон и Уран. Ще ти кажа за внимаваш с кафе и цигари, не вярвам да имаш интерес към други транквиланти, но с едно наум. Голямата сила в теб се потвърждава. Духовен учител. Кайли, Кайли ти ме викаше за ученичка помниш ли Ще взема да се съглася
Спирам до тук, защото ми дойде музата да пиша и ...ще стане дълго, дълго...



Тема Re: Интерсептираннови [re: нeвeжa]  
Автор Aля (устремена)
Публикувано27.11.04 13:44



Виж

. В началната страница има изброени няколко раздела от астрологията. Влизаш в кармична, и в края на текста е обяснено какво означава интерсептиран знак. Интерсептираният дом се определя по същия принцип.
По принцип интерсептираните домове и знаци са смятани за важни области от наталната карта и съответно живота на индивида. Според някои теории това са областите, в които човек тепърва трябва да навлезе в живота и му се предоставят събития, които да го накарат да си научи уроците. Според други - тези области са вече усвоени от предишни животи. Аз лично смятам, че и в двете има истина, само че не съм си формулирала ясно отговора. Мисля, че са в пряка зависимост и от положението на Лунните възли, но още разглеждам различни карти, за да разбера има ли такова нещо и каква е точно зависимостта.

Кой какво ...?!?



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.