Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема starata pesen na nov glas???нови  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 02:15



az sam zodia oven,biv6iat mi priatel be6e zodia rak! znam,znam ,znam 4ela sam gi horoskopite i znam 4e ne e tzvetu6tata kombinatzia,no kato ima 4uvstva ni6to ne moje6 da napravi6!!
biahme zaedno,be6e ni hubavo,vlubihme se,obi4ahme se!!! Edin den priateliat mi doide s tzvetq v ka6ti,slled tova izlizohme na ve4eria,govorihme,smqhme se,obi4ahme se i t.n.! sled tozi den nito duma,nito sms,nito obajdane ,ni6to! 6okirah se ,znaete kak obi4at ovnite( do bolka),tarseh go,iskah obiasnenie,smiatah 4e go zaslujavah,no vseki pat kato stane6e taka da se zase4em i da govorim,vinagi izkop4vam niakakvo izvinenie,a ne istinata, i taka si se nadiavah,obi4am go vse o6te,iskam go vse o6te!
Mnogo me bole6e i vse o6te boli 4e go niamam,prosto ve4e niamam sartze bez nego!
Ta misalta mi e 4e sega na6iat sled 3 mes. razdeleni i sled tolkova mnogo moi napirania,nakraia se otazah,kazah mainta mu,pisna mi,ne iskam da stradam ,za ne6to koeto nikoga niama da e istina,i taka kazah krai,no go kazah i na nego,kazah 4e ako prodaljavam taka lubovta mi zapo4va da se prevra6ta v omraza ,za6toto ne moga da go imama ,a bolkata e jestoka!
Eto na6iat mi namekva 4e iska da izlezem i da govorim!
Obadih mu se i mu kazah iskam da te vidia za da moga da go predrazpoloja da govori/ za6toto nali gi znaete ratzite kak zaobiakaliat dokato stignat do tzelta,ta re6ih da mu pomogna,pak i na sebe si sa6to,za6oto ina4e 6te se pobarkam ot mislene!
Ta kakvo mislite struva li si da se zahva6tam otnovo s nego? Ima li smisal? obi4am go istinski,jaduvam go? vazmojno li e da e osaznal kakvo e stanalo i da si me iska obratno,vazmojno li e?? razdvoena sam,pomognete,ne znam kakvo da pravia!strah me e da mu se doveria otnovo,za6toto mnogo boli! a ako stane pak sa6tata istoria! samo edno dopalnenie toi e edna godina po malak ot men!!!
Molia vi za savet!!!!



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
Автор Пeт Лиcтa (Свеж)
Публикувано10.11.04 13:05



Покажи му, че има и други мъже около тебе. Ако те обича няма да го отблъснеш.



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
АвторLora (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 13:46



Здравей не знам дали ще ти помогна аз също съм рак макар че вярвам донякъде в зодии повече вярвам в индивидуалността на всеки човек, мен лично ме привлича това което не мога да имам това е и големия ми проблем с мъжете интерени са ми докато стане нещо между нас след това губя всякакъв интерес към тях. Най дълги чувства съм имала към мъже с който уж сме били приятели това приятелство е прераствало в чувства и това са били най хубавите ми връзки. Не знам за раците като цяло според мен мъжете раци са големи душички и доста лесно се манипулират. Може би просто на такива съм попадала адски влюбчиви.



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
Авторluna (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 16:53



Hei zvezdichke dushichke,
ot dumite ti razbiram, che ti si go presledvala i tochno tova ti e bila nai-goliamata greshka...Tvoiata istorija mi e dosta poznata...Prejivoala sym i dosta po-gadni i brutalni neshta i moga samo da ti kaja, che ne si zaslujava da stradash za myj....NIKOGA ne pravi poveche greshkata da tichash po niakoi...ne znam na kolko godini si, no iavno ne si gi navyrtiala mnogo shtom oshte viarvash v liubovta...A dori i da syshtestvuva tia e do vreme...drugi neshta sa vajni i cenni v edna vryzka...prijatelstvoto, doverieto, razbiratelstvoto, uvajenieto....az syshto do skoro jiviah v moia si idealen sviat sys svoite si mechti i kopneji...dokato ne se poiavi 'princa', koito me svali na zemiata i samo s edin povei razrushi piasychnite kuli, koito si stroih...a da padnesh otvisoko mnogo boli...poviarvai mi...tezi neshta, koito ti gi kazvam sigurno gi znaesh, no vse pak az bih te posavetvala da gledash napred...sigurna sym, che ima mnogo po-dostoini myje za teb ot tozi liglio, koito dori go e strah da ti kaje v ochite istinskata prichina za razdialata.....strahlivcite biagat....Znam, che te boli, moje da ti se struva, che svetyt se sriva pod krakata ti...ti triabva da prodyljish napred...tozi chovek ne te zaslujava.....



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
Автор a_za ()
Публикувано10.11.04 17:13



Otgovora na vaprosa, shte namerish v sarceto siBadi gorda i silna i ako toi te obicha shte napravi vsichko, koeto moje za da te specheli, ne si misli che ne e reshitelen zashtoto e rak tova ne e viarno, maja rak kato reshi neshto moje da go presledva do krai....Ne sa takiva dushichki ne, che sa loshi hora(maje), no kogato ne znaiat kakvo iskat majete raci postapvat tochno taka kakto ti opisvash....Vij kato si mu hvarlia mainata kak e zapochnal da pridarpva chergata...ami eto otgovorite sa pred teb....
Edna jena oven poznavashta maje raci



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: a_za]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 19:28



oh boje da znaete samo kolko sam razdvoena!
Umat mi go othvarlia,a sartzeto mi go iska,ne znam za6to, a ako znaete kaka bole6e i dokato bah s nego,za6toto az vse o4akvah ne6to drugo,a toi mi se ligavi nasre6ta i vapreki vsi4ko



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
Авторa_za (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 20:09



Da znam kolko boli, znam sashto i kalko mogat da te naranqt i kolko ligavi mogat da badat i kak da se izmakvat hlazgavo i da te ostaviat s hiliadi vaprosi, koito razkasvad dushata i sarcetoti..Znam kak e
Zashtoto sam bila na tvoeto mqsto i sam vidiala kakvo e...Pri men se sluchi neshto takova, no nakrai az izleznah pobeditelkata....i zmnaesh li koi mi otvori ochite i izlekuva dushata ot dalbokata rana edin drug maj rak koito sega mi e dobar priatela toi dori ne znae kakvo e napravil...Sled vereme drugia rak se varnano veche beshe prekaleno kasno i toi zagubi ...sega toi e gubeshtia
Vsichko shte se opravi stiskam ti palci



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zvezda]  
Авторzareji (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 21:12



zareji go, molq te.
znachi az sym lyv i imah priqtel skorpion (mnogo podobno na twoq sluchai)
toi naistina me tormozeshe i sega ne sme zaedno, no az vse oshte go obicham
taka e s vodnite - chuvstvash se mnogo privyrzam i privlechen ot tqh
no iskam da ti kaja neshto, koeto e v tvoq mnogo golqma polza i ti ne si go osyznala oshte
nie ognenite znaci sme mnogo vlubchivi i obichame mnogo silno
uverqvam te, che shte si syshto tolkova uvlechena, syshto tolkova vlubena i syshto tolkova obichashta sys sledwashtiq myj.
znam, che poradi mnogo emocionalniq ni harakter, prehodyt kym sledvashtiq myj shte byde mnogo tryden i boleznen, no pqvqrwaj mi shte si zaslujava
sled po-malko ot godina, shte se chudish kak si mogla da obichash takova laino, kato tvoq rak....
chvstwata ti lesno sa se zapalili i silno sa gorqli, no shte izgasnat bez da ostavqt koi znae kakva sleda
imenno tova ni e predimstvoto na nas - ognenite zodii - che jiveem za nastoqshtiq moment.
taka kato ti cheta otkroveniqta, mi stava mychno za tebe, zashtoto i az sym bila v takava situaciq, no znam, che shte se spravish
no taka kakto razkazvash e ot qsno po-qsno, che tozi smeshnik ne te zaslujava
i dori i da se syberete, shte ti zaliva ognenite chuvstva sys studena voda i shte te naranqwa
oshte otsega e zapochnal
znam, che ako te poska, ti po-vsqka veroqtnost shte poddadesh, no samo shte otlojish okonchatelnata razdqla za po-kysno, a ne si zaslujava da gubish cenno vreme
prosto se vlubi v drug
ti tova go mojesh sys sigurnost.
uspeh i mnogo, mnogo kysmet :-)



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: zareji]  
Авторzvezda (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 22:35



blagodaria ti mila za toplite dumi!vsi4ko koeto si napisala e tolkova viarna. obi4am do bolka,do ludost,sas strast ,s jelanie, s kopnej,s vsiaka edna fibrana tialoto i du6ta si! mnogo si prava,boje vse edno 4e vleze v mislite mi,vse edno 4e be6e v men dokato 4etoh napisanoto ot teb! no za6to ne moga dda se ostavai drug da mi zavladee sartzeto,ne dopuskam nikoi do sebe si,vikam mainata im na vsi4ki ,stoia si sama ,no vatre6no znam 4e obi4am " lainoto" koeto ne me zaslujava! no 6te se postaraia, az go moga ,ako ne za drugo ,6te go napravia na inat( ot koito imame dosta) za da ne moje da me boli pove4e i da moga da prodalja jivota si s gordo vdignata glava!
Da ti kaja makar 4e sam ognena zodia , nai dobre sam se razbirala sas zodia Vezni! prosto moje6 da se otpusne6 i si samia sebe si ,a v jivota nali tova iskame,da ne se prestruvame :)))



Тема Re: starata pesen na nov glas???нови [re: luna]  
Авторзapeянa (Нерегистриран)
Публикувано11.11.04 03:11



Какво всъщност губим - мечтите или илюзиите си?
Къде е тънката граница между тях или такава няма?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.