Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Нова работа  
Автор vtrendy ()
Публикувано23.09.04 12:52



Кои са транзитните аспекти, при които е благоприятно да си подам документите за нова работа - как смятате?



Тема Re: Нова работанови [re: vtrendy]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано23.09.04 21:54



със сигурност наближаващ към МC Юпитер е много добър аспект за успешна смяна. Ако в 10-ти дом има планети то съвпада на транзитиращия Юпитер е също благоприятен (при мен поне това даде много добри промени). Може би и Юпитер транзитиращ през 6-ти.



Тема Re: Нова работанови [re: wolle]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 00:38



а какво ще кажеш за слънце, юпитер, марс и меркурий транзитиращи през първи дом, но в квадрат с натален юпитер на МС



Тема Re: Нова работанови [re: vtrendy]  
АвторGA (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 01:41



Ако си решил(а) да кандидатстваш работа, няма нужда да чакаш някоя благотворна планета да ти транзитира през МС или шести, а и друг аспект към тези домове по-скоро може да покаже момента на започване на работа, но не да е определящ за това, кога да се подадат документите.
За момент за подаване разгледай мунданни констелации. Действително е добре те да имат отношение към картата, като това отношение може да е например мунданно повторение на благоприятен аспект между две планети в натала, свързани по някакъв начин с темата за работа.
По принцип за неща касаещи документи, не е добре ако транзитен меркурий е ретрограден, а и не се препоръчва да се започва работа ако сатурн е ретрограден.
Меркурий сега е в дева, силен, може да действаш.



Тема Re: Нова работанови [re: GA]  
Автор vtrendy ()
Публикувано24.09.04 13:05



моят натален меркурий е ретрограден, така че когато транзитният меркурий е ретрограден, на мен ми влияе добре;
както и да е - подадох документи, пък да видим



Тема Re: Нова работанови [re: vtrendy]  
Авторmistyk (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 23:03



Да и мен ме интерисуват същите транзити през първи дом ,само че и Слънцето е там между Плутон и Меркурий , а наталния Юпитер е в опозиция в седми дом в Овен!Става дума за приятелката ми,която точно сега напусна работа и най-неочоквано веднага си намери нова.По принцип аз го оттдавам най вече на транзита на Юпитер едновременно през слънцето и 1 дом, но моля ви за мнение и коментар



Тема Re: Нова работанови [re: mistyk]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано28.09.04 20:54



Чела съм, че докато Юпитер, преминавайки през МЦ, дава смяна на работата в последствие на собствена инициатива (подаване на документи), то минавайки през Асц. дава смяна на работа без собствена инициатива, някой те изнамира, обажда ти се, защото е чул за теб или прочел някъде и т.н. Първото при мен се е подтвърдило от собствен опит, второто засега не. То сега би бил моментът, тъй като Юпи ми транзитира през Асц., ама нещо хич не ми се вярва.



Тема Re: Нова работанови [re: wolle]  
Автор Beнepa (Crazy)
Публикувано29.09.04 09:05



Здрасти,
По мои наблюдения масово струпване на транзитиращи планети през 5-ти и 8-ми дом дава работа, която ти идва неочаквано и е доста добра като възможности. При това е нещо закоето ти нито си се старал, нито си подавал документи. Забелязала съм,че транзита на Венера през радикални домове ти дава възможности да започнеш, но по скоро като покана за интервюта и начало на развитие на дейността по започване. Транзиращ Юпитер през 10-ти и 1-ви дом, но тук си права, по мои наблюдения, за преминаването през МЦ и АЦ. Уран през 4-ти и 10-ти също може да даде неочквана работа. Засега това са ми наблюденията. В момента Сатурн ми транзитира през МЦ и Венера ми е в съвпад с ракикалния такъв в 10-ти и ще видя какво ще излезе:)).
Поздрави



Тема Re: Нова работанови [re: vtrendy]  
Автор dimana_ (непознат)
Публикувано29.09.04 09:56



Транзитиращ Юпитер на асцедента и транзит на Слънцето във втори дом.Това беше при мен
Късмет:)!!!Ако си с асцедент Везни..сега е момента..



Тема Re: Нова работанови [re: dimana_]  
Автор vtrendy ()
Публикувано29.09.04 10:16



Не съм с асц везни, а с асц дева, но това не пречи - след два три дена ще имам същата ситуация: тр. юпитер в първи дом, а тр. слънце - във втори;
пожелайте ми успех



Тема Re: Нова работанови [re: vtrendy]  
Автор dimana_ (непознат)
Публикувано29.09.04 10:50



предполагам,че асцедента ти е в последните градуси на дева?
Още веднъж от менУСПЕХ!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.