Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 27.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема помощ!!!нови  
Авторлили (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 17:43



Моля ви за помощ!!!
Аз съм родена на 19.06.1974г. в 19,10 ч.,а той на 20.07.1969г. незнам точно ,но около 15,00ч.- нещо напоследък май не върви в брака и незнам дали е несполучлива комбинация или ...... вече съм на ръба ако е несходство и може с течение на времето да отшуми...........незнам.Ще съм ви много благодарна ако кажете мнението си!



Тема Re: помощ!!!нови [re: лили]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 19:40



а къде са ви рожд. градове???



Тема Re: помощ!!!нови [re: лили]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 19:51



И на двама ви поотделно сатурн транзитира през осми дом, като при теб той допълнително прави квадрат към натален уран. Т.е. нещо в секса куца от известно време, при него по-отдавна е навлязъл сатурн там. А от друга страна връзката ви се гради донякъде точно на секса (заради тригон на марсовете ви). Т.е. това което ви свързва донякъде в момента не е наред.
Много интересно е при мъжът ти - той има само съвпади, секстили и тригони между планетите. Никакви опозиции и квадрати. Това досега не съм вярвала че съществува.
При него Уран навлиза в 4ти натален дом - ще има промени в домашната среда....



Тема Re: помощ!!!нови [re: лили]  
АвторДивa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 20:09



Това, което ми прави впечатление е огледалният аспект на Уран квадрат Слънце. Има напрежение и една раздяла е много вероятна. Имай предвид, че съпругът ти е свръхчувствителен и раним човек. Дори неволна обида от твоя страна я приема много тежко, а ако го е съзнателно това може да разруши връзката ви.



Тема Re: помощ!!!нови [re: wolle]  
АвторДивa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 20:38



Как мислиш, кои аспекти в тази синастрия са брачни? Ако е роден в 15 часа, значи има асцендент в Скорпион и десцендент телец, а тя няма нищо телешко и в този случай какви са брачните сигникатори? Ако е роден от около 16 часа натам има асцендент стрелец, тогава това обяснява брака им, защото тя има слънце и луна в близнаци.

Всъщност той има Луна съвпад с Юпитер, но това само по себе си достатъчно ли е, за да означава брак с жена, която има асцендент близнаци?



Тема Бракнови [re: Дивa]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.08.04 22:32



Аз писах половин час и после видях че съм влязла в данните от съседна тема. Язък....
Ама то днес бая еднакви въпроси имаше.

Редактирано от wolle на 27.08.04 22:37.



Тема Re: помощ!!!нови [re: Дивa]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.08.04 22:48



Права си, че не е достатъчно, но ако погледнеш юнона, ще видиш че нейният е в риби, т.е. точно както си писала ще се омъжи за чуствителен мъж. Пасва и на асц. му и на слънцето му. Ако се загледаш още повече ще видиш, че нейна венера попада точно на десц. му, също нейни луна и южен л.възел попадат в негов 7дом. Не е като да няма нищо.



Тема Re: помощ!!!нови [re: wolle]  
АвторДивa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 20:22



Точно така е, пропуснала съм най - важните аспекти. Но най абсурдно е, че се оказа, че съм пропуснала един важен аспект в синастрията с моя приятел, за когото писах в съседната тема, а знам наизуст аспектите ни и ги мъдря от месеци. А именно следния аспект: моят марс попада в неговия седми дом, но във втория знак от седми дом. Това има ли някакво значение за брак?
И също така какво означава в синастрията съвпад на Асцендент с Медиум Цели между партньорите?

Юнона предполагам, че е Юпитер ? За първи път чувам за такова тълкуване, но и аз съм много зле с материала. Можеш ли да кажеш повече за това тълкуване?






Тема Re: помощ!!!нови [re: Дивa]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 21:27



хммммм в картата на познати...и за двамата е втори брак нейният 7д е с връх в Риби/ показател за два брака/ втората половина на 7 дом е в Овен с Марс на трон по знак там/ вторият и мъж е военен/ но което е по интересно тя го командва яко...сигурно от този марс идва...при теб как е ти ли си водещата във връзките си



Тема Re: помощ!!!нови [re: Eлeмeнтapнa]  
АвторДивa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 21:51



Има нещо такова и при мен, а като се съберат два инати скорпиони, представяш си какво става.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.