Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема композитнови  
Авторнacтъпeнa xopтeнзия (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 21:45



Ккаво бихте казали за композит, при който венерата слънцето ,нептуна и меркурия са в 12 дом.Как бихте интерпретирали подобна комбинация.Имайте предвид ,че двамата са разделени на голямо разтояние.Какво се предполага за една така връзка за в бъдеще.Като знаем ,че 12 е дом на емиграцията.



Тема Re: композитнови [re: нacтъпeнa xopтeнзия]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 22:00



Ами ти сама го подсказваш, но би имало логика, ако кажа и аз че двамата ще са най-добре ако са заедно в чужбина, като емигранти. Заради нептун според мен някъде много далече. Виж кога има някакъв добър транзит към венерата или слънцето им в 12ти дом за да прецениш кога биха се събрали.



Тема Re: композитнови [re: wolle]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 22:10



а за този композит какво ще кажеш слънце, марс , нептун 1дом -скорпион АсцВезни..във втори дом луна и венера във стрелец....аз съм със слънце в стрелец...той със слънце във Везни...само тези два дома ме интересуват...Благодаря ти



Тема Re: композитнови [re: Eлeмeнтapнa]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано27.08.04 23:01



Мога само да направя асоциация с композит при мен. Това че венера като управител на хороскопа (асц. Везни) попада във втори дом, прави връзката много чуствена. Но при вас е от голямо значение да сте добре материално и като двойка ще полагате много усилия това да е така. Ако планетите в 1дом са разположени в реда в който ги споменаваш тук, то това значи, че вие като двойка правите впечатление на силни, сексуално атрактивни и донякъде егоистични и малко агресивни спрямо другите, целеустремени също.
В композитите винаги има струпване (стелиуми) на планети в домовете 12, 1, 2.



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: нacтъпeнa xopтeнзия]  
Авторнacтъпeнa xopтeнзия (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 23:03



а какво ще кажете за неаспектирана луна в въпросният хороскоп.Добре де не казвате нищо за отношенията и лщбовта им въобще как ги интерпретирате



Тема Re: композит [re: wolle]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 23:10



права си...правим впечатление на красива двойка..или поне на взаимно допълваща се...а не си права , че има само струпване пробвала съм с много карти на двойки семейни и не семейни.....струпване има ама никъде не е толкова силно изразен не го наричам стелиум...но 6планети в 2дома...мога да дам пример с такъв стелиум в 6 където жената е мощна манипулаторка на тема " ох колко съм болна".....а астаналите ми карти всъщност май са с разпръснати из всички домове планети...като изключим поколенческите планети Плутон Уран...те няма начин да не са в един дом..ако разликата м/у партньорите е малка...та казваш с композита може да се "гадае" за изхода на връзката...по скоро за това как ще тече....а аз си мислех че дава оценка за това как другите ви приемат като двойка



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: нacтъпeнa xopтeнзия]  
Автор Eлeмeнтapнa ()
Публикувано27.08.04 23:30



аз съм чувала , че неаспектираните планети , дават илюзията че всичко по описанието на планетата ти е наред...и че тя ви е болното място като двоика



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: Eлeмeнтapнa]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано27.08.04 23:37



нищо не разбрах.
Казах ,че обикновенно неаспектирана планета дава чуство на отчуждение за луната де говоря по -между двама.Така ли е?????????/



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: kuiperbealt1]  
Автор Eлeмeнтapнa ()
Публикувано27.08.04 23:42



точно.....а от луната идва и нежноста....



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: Eлeмeнтapнa]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано27.08.04 23:44



добре де аз по тая логика нищо не трябва да усещам а щях да получа сърдечна криза наистина за първи път той като изчезнатака че не разбирам как работи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.