Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: композит да прибавя нещонови [re: kuiperbealt1]  
Автор Eлeмeнтapнa ()
Публикувано27.08.04 23:50



аз говоря че дава илюзии ...илюзиите могат да бъдат и в двете посоки.....теб те прави много влюбена...а това с неаспектираната луна ти е при композита така ли...виж как ти е луната по синастрия и в натала ви...аз композита го използвам да правя извод как другите гледат на двойката, къде могат да са си полезни едни на други...така че мисля че трябва да си погледнеш синастрията първо....



Тема Re: композитнови [re: нacтъпeнa xopтeнзия]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано27.08.04 23:51



може да значи много неща,например липса на твърда почва и превест на илюзиите,може да значи духовна връзка,или пък накак свързана с изкуство и музика,може да значи заточение ...знае ли човек))

А какво мислите за композит с асц лъв и луна и венера там,а слънцето в 5-ти,юпитер в 8-ми и плутон във 2-ри?



Тема Re: композит да прибавя нещонови [re: Eлeмeнтapнa]  
АвторKУИПEPБEAЛT1 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.04 23:52



ами да това е при композит.а при синастрия луната му е съвпад с моита венера и юпитер тригон плутон 144 сатурн той то а по композита е в скорпи и е неаспектирана



Тема Re: композит да прибавя нещонови [re: KУИПEPБEAЛT1]  
Автор Eлeмeнтapнa ()
Публикувано27.08.04 23:59



съвпад Луна -Венера ...не ти ли се струва много чувствителен
Луна - Юпитер...освен че си му на късмет...му допадаш и духовно...имате и интелуктуално допълване
извод:няма какво да я оплакваш композитната Луна...според мен не ви приемат като двойка показваща си нежноста пред другите...



Тема Re: композит [re: DTMF]  
Автор Eлeмeнтapнa ()
Публикувано28.08.04 00:02



значи силна страст и дава двойка която има асц. на композита във Везни ...при теб управетеля на Везни е в първи...а за останалите ох леле малей и любовта е на мястото слънцето на трон по дом....юпитер в 8 една духовно сексуална връзка/ е не си е много на мястото/...за плутон не знам...ама във втори...не значи ли че ще хвърчат пари....но по принцип най-важен е асц.



Тема Re: композит [re: DTMF]  
Авторkuiperbealt1 (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 00:12



това е силен композит значи силен финансово ще зачитате личното си аз и ще се харевате на външен вид много,а къде стои сатурна



Тема Re: композит да прибавя нещо [re: Eлeмeнтapнa]  
Авторkoйпъpбeлт (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 00:15



ами надявам се да е така ами не студен е като айсберг защото луната му е в водолей а на мене венерата и юпитера са ми там,за сега много не ми се вижда разчустван



Тема Re: композит [re: kuiperbealt1]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано28.08.04 01:21



познахте),а сатурн е в 11,за да сме заедно си зарязваме приятелите,и няма перспективи за бъдещето..какво друго ви идва наум?
а за луната съм сгрешил,в нулевия градус на близнаци е



Тема Re: композит [re: Eлeмeнтapнa]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 10:21



Ами пак да се опова на моите лични наблюдения:
В момента в композита ни уран преминава в 7дом ("в момента" не е най-правилно тъй като той не е толкова "подвижен") и прави квадрат с композитния ни нептун в 4ти.
Уран между другото е отговорен и за Hi-tech (компютри и други модерни изобретения). Та какво става като сме си в къщи. Аз откакто открих този клуб, покрай него и други, все съм пред компютъра. Любимият също разви някаква мания че му трябва нов компютър (четвърти на брой!!!). Изпаднали сме в нещо като компютърен транс. Всичко друго сме запуснали, никакви други интереси в момента освен да киснем пред компютри. Той месеци наред се чуди какъв компютър да си купи и все търси някакви статии и оценки в интернет. Чакам с нетърпение този аспект да отмине.
А да те питам нещо - при толкова много планети в 1ви квадрант сигурно се занимавате (когато сте заедно) най-вече със самите вас си и по-малко с някакви обществени интереси.



Тема Re: композит [re: DTMF]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано28.08.04 10:32



Според мен вие сте абсолютни бохеми (като изключим че не контактувате много с други). Малко я давате като хората на изкуството.
И при нас сатурн даже и марс са в 11 дом и нямаме кой знае какво желание да бъдем с други хора. Въобще трудно се сприятеляваме с нови хора когато сме заедно. Приятелите ни идват от това, че поединично сме си ги създали, в последствие едва може да ни станат общи, но пак не сме много сред други хора в свободното си време.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.