Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тема за емиграциянови  
Авторнacтъпeнa вoднянka (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 23:42



Някой прави ли хороскопи за релокация???Въпроса ми е простичък,От доста време съм в друга държава ,но толкова не ми понася ,че имам дори алергия.Не знам какво да правя и трябва да взема истинско решение до края на годината дали дасе връщам или не.чуствам се като в затвор тук и не издържам.Ако някой помогне по случая аз предлагам в замяна да помогна или прегледам някой негов проблем настоящ или партниорски по- обстойно.Благодаря ви.



Тема Re: Тема за емиграциянови [re: нacтъпeнa вoднянka]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано31.07.04 16:53



И аз се включвам в молбата, аз обаче не смятам да се връщам в близко бъдеще, но ме интересува дали някога ще живея пак в родината си?
Може би щях да мога да си отговоря сама ако виждах откъде въобще произлиза това че живея в чужбина. Нито имам нещо в 9ти нито в 12ти дом. На върха на 9ти е близнаци, меркурий 2-ри. Значи и тук не виждам такова нещо. КАто не знам кое положение е отговорно за това че съм в чужбина не мога и да гледам кога ще отмине напр.

Ще съм благодарна да споделите мнения, не мога да предложа оба4е в замяна кой знае какво отплащане както при настъпена воднянка
.
А на нея и препоръ4вам да види първо в astro.com под:
More Free Horoscopes после Astro Click Travel (или на съответния език както се казва там) какви линии минават на мястото където си сега и съответно където би отишла иначе и сама прецени защо там не ти харесва.
Друго което сама можеш да направиш е под:
Extended Chart Selection да си направиш Relocation Chart.
Я да ида и аз да си направя тоа второто, че така само го препоръчвам без да съм го пробвала.



Тема Re: Тема за емиграциянови [re: wolle]  
Авторнacтъпeнa вoднянka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 19:15



Да наистина е така картата там е страхотно подробна дето се вика на разположението на планетите по кълбото,но как си обяснявате тогава дето аз се намирам ж момента на линиа в близост до венра и юпитер ,които са едни от наи благориятните освентова те са на асцедента ми тук нямат нито един лош аспект в хороскопа ми.Луна на десцедент.Нептун медиум цели и всичко това звучи прекрасно,само дето аз умирам от скука и се чуствам като полупогребана.
Нямам никакви тежки аспекти и планетите за риона са ми леки.Обяснете ми това явление моля



Тема Малко общо инфонови [re: нacтъпeнa вoднянka]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано31.07.04 20:08



за релокационния хороскоп:
Противно на често разпространените вярвания, да смениш местоживеенето си далеч не е панацея и не премахва проблемите в живота на даден индивид, като с махване на магическа пръчка. Релокативният хороскоп не изменя съдбата на човек; той не е причина, а само следствие. Релокативния хороскоп действа само в рамките поставени от натала и показва кои теми от наталния хороскоп биха били особено силно активирани/ изкарани на показ, ако човек смени мястото където живее (което място е в повечето случаи и мястото му на раждане) и се премести другаде.
Релокативният хороскоп се изчислява като нормална натална карта, при което истинското място на раждане се заменя с мястото, където индивидът би искал да живее или живее в момента. Важно е при задаването на данните за новия хороскоп да се има в предвид разликата между часовия пояс на истинското и желаното място на раждане/ живот ако има такава. Например: един индивид роден в 18:30 часа на 23 август 1981 Тутракан, България, който иска да види релокативния си хороскоп за Бон, Германия задава в програмата/сайта/*или изчислява ръчно?* Бон, Германия като място на раждане и 17:30 като час на раждане (тъй като Германия е един часови пояс назад от България, съответно времето там е и с един час назад от българското)
За да се разбере как точно действа релокативния хороскоп следва да се има предвид, че към дадения момент на раждане *а хороскопите се изчисляват като местното време на раждане се преобръща в универсално и на базата на географската ширина и дължина се изчисляват градусите в които попадат върховете на домовете* аспектите на планетите са едни и същи. В зависимост от часовия пояс обаче и географската ширина и дължина се различават градусите, в които попадат върховете на домовете т.е. домификацията е различна за различните месторождения, дори и часа на раждане да е един и същ. Когато се гледа релокативния хороскоп, гледаме все едно наталния хороскоп на индивида, такъв какъвто би бил, ако въпросният човек се беше родил на друго място. Тъй като индивидът обаче вече е роден на едно определено място, то релокативният хороскоп може да се разглежда само в рамките, поставени вече от наталния. Изменяйки мястото си на живот, индивидът не изменя заложеното му по рождение, но изнася или особено подчертава определени теми от радикса.


трето...как ме виждаш като отровителка?
ами, твърде успешна, с малко планиране...


Тема Re: Малко общо инфонови [re: Aлykapд]  
Автормacтъпeнa вoднянka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 22:00



Значи сега видях
,че Плутона ми се е преместил в 8 дом в квадратура със Сатурн.Лилита ми в 11 дом и нямам нито един приятел.И юпитера и венерата ми са в в 12 олеееееееееееееееееееееееееееее помощщщщщщщщщщщщщщщщщщ.Май ще трябва да се местя от тук чуствам се като зарита в земята.



Тема Нали се усещашнови [re: мacтъпeнa вoднянka]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано31.07.04 22:18



че и по натал имаш квадратура Плутон-Сатурн? Така че това като цяло не се е променило, просто е изкарано на преден план. Общо взето един анализ на радиксния хороскоп има смисъл когато е придружен с анализ на съответния натален, не мисля че има кой знае каква полза от коментиране на отделни сегменти.

трето...как ме виждаш като отровителка?
ами, твърде успешна, с малко планиране...


Тема Re: Малко общо инфо [re: мacтъпeнa вoднянka]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 22:27



А ти сигурна ли си че наталните венера и юпитер са ти в 1дом. Доколко ти е сигурен часът на раждане, защото ако са ти в 12ти по рождение е по-логично 4е си в емиграция...???
А може ли това че ти си точно там където са ти линиите на юпитер и венера да значи 4е не е толкова лошо и 4е ти не си знаеш къде ти е щастието? Това не е провокативен въпрос а само опит да се анализира ситуацията.



Тема Re: Нали се усещашнови [re: Aлykapд]  
Авторнacтъпeнa вoднянka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 23:17



Изобщо не се съгласявам с тебе,защото смятам променя доста.Докато си бях в родината имах хубава къща тук не мога да взема и мазе.В бг имах един куп приятели туй нямам поради лилита.А лилита в натала не ми е в 11 дом нито плутона в 8 Така ,че прави огромна разлика каде движи и с каква сила и как
се чустваш по -добре.Смятам ,че с едни аспекти на живот можеш да свикнеш дори и да са лоши ,а с други не можеш.Така ,че в случая ми се промени живота и стила на 180 градуса от това което знам.



Тема Re: Малко общо инфонови [re: wolle]  
Авторнacтъпeнa вoднянka (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 23:18



В натала са в 11 тук попадат в 12 което вече ми пее само едно в ухото трябва да вазирам от тук бързо



Тема Лилит няма точно отношениенови [re: нacтъпeнa вoднянka]  
Автор Aлykapд (Църна Чума)
Публикувано01.08.04 01:16



към приятелите ти.
Има отношение към "тъмната" страна на женската природа.
За липсата на приятели погледни по скоро венера и аспектите и.
Плутон в осми дом и квадрат Сатурн можеш да го свържеш с трансформации; събития които искат от теб да се обърнеш на 180 градуса и да преоцениш възпитанието си/границите/разбиранията си за сигурност, стабилност, контрол. Така или иначе ти си родена с тази квадратура, просто на новото ти местоживеене тя добива явно по силно звучене и фокусът и на действие се измества на друга плоскост.


трето...как ме виждаш като отровителка?
ами, твърде успешна, с малко планиране...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.