Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:05 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Харесва ли ви сегашният облик на клуба?  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 17:38



Какво ви харесва и какво не в клуб Астрология към днешна дата?

Смятам, че този въпрос профилактично трябва да се задава от модератора, още повече щом се правят нововъведения. (Ако не за друго, то поне за да се създаде илюзията, че мнението ни има някакво значение.)



Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Джo]  
Авторh (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 12:42



da



Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Джo]  
Автор wolle (komunikativna)
Публикувано24.07.04 13:03



Ами ти кой си?
Като ти е толкова присърце клуба защо не пишеш регистриран/a?
Облика ми харесва.
Не ми харесва, че има хора който просто се чудят с кого да се заядат и задават провокативни мнения, както е в случая.

Тук искаме да си разменим мненията и опита, а не да се чудим кой ни е крив и за какво.

Кога ще пишем за астрология???



Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Джo]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано24.07.04 14:56



На мен ми харесва, що?
Преси имаше половин страница заковани теми и беше досадно.

Ти не бъркаш ли малко демокрацията с необходимостта от управление?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Какво предлагаш? Нов дизайн от дир.бг?нови [re: Джo]  
Автор Amore (astro)
Публикувано24.07.04 16:14



Здравей
Благодаря за въпроса. Разбирам, че мнението е провокативно, но за да се търси сметка на модератора според мен се изисква поне регистрация и то на човек, който е написал няколко астрологични теми и има поне десетина отговора. Това не съм го измислила аз, а са неписани правила в dir.bg или пък са написани...Кайли така ли беше?

Нека да ви обясня, какво е като влезете в клуба и не виждате темите на потребителите, а от горе до долу са написани празни теми- спам или боклук, изпълващ клуба. И как административните действия са затруднени, от бавно работещата програма. Как периодично влиза някой и си мисли, че е открил топлата води и си казва : Абе, аз що де не се позакачам с тия астролози тук?....Благодаря на търпението на всички, няколко пъти го преживяхме това! То не бяха, мулета, магарета и свети мечове. Доскуча им, да не казвам голяма дума, чукайте на дърво.

Следващото с което се сблъсках, беше интерес към своите собствени карти, нищо лошо, обаче човек поглежда луната си ...и ето първа тема :
1. Какво мислите за луната ми?
2. А за слънцето ми?
3. Партньор първа част
4. Партньор втора част...
и така един човек пуска по няколко теми една след друга...така измества съдържателните, астрологични теми.
Да не говорим за някой които припознаваха в мен властта, или правителство или пък се дразнят от цветовата гама, от изписване на ник нейм или просто черна котка им е минала път, изстинало им е кафето или са изтървали автобуса, ето влизат и си изливат яда.

Ще спра с негативните аспекти, да не затормозвам спокойните клубари.
Ще кажа само, че темата за Сходствата, ако я нямаше сега, и тази тема щеше да потъне точно за 45 мин. някъде отзад.

Не ми пречи, няма за правя нововъведения! НО нито библиотека може да се направи, нито да си пуснем някакъв вътрешен чат, нито да се изключи за злобни атакуващи, ей така от чиста проба завист. Клуба е отворен за всички, който иска пише, който иска чете.

А ти какво направи за клуба?



Тема Re: Какво предлагаш? Нов дизайн от дир.бг?нови [re: Amore]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано24.07.04 20:27



Не знам как беше. Има писани правила, ма човек кара по усет...е поне аз.
Оня ден спасих едно говедо, дето ми трови живота от месеци, беше отровило в друг клуб нечий хакерски живот и му бяха орязали изобщо чукчи писателстването в клубовете.
Та дойде да ми се жалва-помогнах му благодарение на Фукла, прописа.
Но го предупредих, че а пробва да ми се качи на главата, а си го е отнесъл.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Джo]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано26.07.04 02:18



Ммммм я гледай ти, какъв загрижен нерегистриран и анонимен член на клуба
Модераторът не е избран, за да съгласува всяко свое действие с членовете. Пък ти ако имаш някоя конструктивна идея, що не внесеш предложение, а само подхвърляш топката и се занимаваш с интриги? А ако го направиш и със същия ник, с който пускаш постинги по астрологични теми ще имаш по-голям успех.



Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Aля]  
АвторOмммм (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 11:51



"А ТИ какво направи за Партията?" попита Дружинната.



Тема Re: Харесва ли ви сегашният облик на клуба?нови [re: Oмммм]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано26.07.04 13:02



Ако отговоря, трябва да повторя с други думи смисъла на казаното от wolle.



Тема предлагам: свобода, равенство, братствонови [re: Amore]  
АвторДжo (Нерегистриран)
Публикувано27.07.04 04:27



Добре, нека да поговорим за неписаните правила. Всъщност точно за тях иде реч.
Неписано правило ли е по собствена инициатива да се сложат в една тема, да я наречем за удобство Коша (от къде ли ми хрумна пък точно така да я нарека сигурно от "боклуци и спам") постингите на половината пишещи в този клуб, щото видиш ли те не говорили по теми интересни на Аморе, не били достатъчно добре запознати с астрологичната материя и задавали въпроси, които Аморето по никакъв начин не могат да я обогатят, тя тея неща с луни и венери ги е минала отдавна и са и ясни. Ами що не вземеш да сложиш в началната тема всички астрологични книги, които си изчела до сега и да препоръчаш съвсем учтиво и категорично, в той си стил, преди да бъде пусната тема тук, да се прочете тази литература?
"Нека да ви обясня, какво е като влезете в клуба и не виждате темите на потребителите, а от горе до долу са написани празни теми- спам или боклук, изпълващ клуба "
Всеки един: регистриран или неригистриран, любител астролог, или професионален такъв, или пък човек, гледащ на астрологията като на нещо любопитно, без да възнамеряват да му посвети живота си, е добре дошъл в клуба и е потребител или греша? Това е клуб астрология сложен в графата хоби и развлечения в сайта на дир.бг. Нито е безплатна учебна школа, нито е клуб Аморе и приятели, така че претенциите са излишни.
Факт е, че най-голям брой постинги са се набирали именно в теми като да речем "Проклятието да си със скорпион"," Раците" и т.н. Ако на теб такива теми не ти харесват, ами не ги чети. А що се отнася до това,че "съдържателните астрологични теми" били измествани назад, ами явно толкова са и интересни и да заковеш една тема горе, не е начин да накараш хората да говорят по нея, надявам се и ти самата най-после се убеди в това.
Неписано правило е, че в клубовете хората говорейки първоначално по дадена тема, често разговорът преминава в друга, в трета и т.н. Това е съвсем нормално и интелигентните модератори дори не го правят на въпрос, а още по-малко да ги трият. Защото целта на тези форуми според мен е именно в това да се обменят мнения, хората да се забавляват и да се откриват. Нима е по-важно да се говори точно и конкретно по тема свързана с наименованието на клуба, от колкото това, че няколко души се сприятеляват и забавляват или спорят, ( в спора се ражда истината казват) и прекарват няколко часа от живота си приятно? Или ти смяташ, че изтривайки темата те, ако желаят ще се преместят в съответния клуб, за който е била по-подходяща и там, разговорът ще продължи?
Не вярвам, че е чак толкова лоша чуваемостта при тебе, та да си обясняваш всяка една забележка към начина ти на модериране по тоя елементарен начин "черна котка им е минала път"!

И да ти отговоря на последния въпрос, какво съм направила аз за клуба. Точно там е работата, че не смятам, че трябва да се прави нещо за клуба, смятам, че клуба си е хубав такъв какъвто е или по-точно какъвто беше.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.