Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема транзит на плутон през слънцетонови  
Авторзeлeнa пeтyния (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 07:56



някой да го стяга вече врата от тоя транзит???Аз не знам всъщност в какво ще се изрази?Някой може ли да пусне малко матерял.И по спецялно през 9 дом.
За сега имам чуството ,че лайното само удря в вентилатора ,но пък може и да има добри последици.А вие какво ще кажете?Да залягаме ли или да сечем през гората.Мъ транзита се и засилва към опозиция с натален сатурн ,а пък той вече е в възвращение по начало у дома си .



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: зeлeнa пeтyния]  
Автор vtrendy ()
Публикувано03.07.04 12:17



Това е един период от около две години, който води до много дълбока трансформация на личността. Мен също ме очаква такъв транзит, но освен това получавам и бонус - първо връщане на сатурн на рождената си позиция.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: зeлeнa пeтyния]  
Авторзeлeнa eyrлeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 13:30



Я карайте през гората
Там има едни.. чакат.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: vtrendy]  
Авторзeлeнa пeтyния (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 17:08



да де за същата екстра говорим де точнпо туй и мен ме чака ама то транзита
удря предварително.некадсе 2 3 градуса преди положението и ква трансформация бе си мисля дали нещо ще остане от мене след нея.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: зeлeнa пeтyния]  
Автор vtrendy ()
Публикувано03.07.04 19:13



И все пак е по-добре, че знаеш какво те чака. А представяш ли си хората, които си нямат и най-малката представа за това, как преживяват този период?



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: зeлeнa eyrлeнa]  
Автор elzet ()
Публикувано03.07.04 19:17



Стига де, на мен Плути си ми е въху Слънцето през тази година още от солара разхожда си се напред на зад и то в 12д.
Ами какво да се прави гледам да му угаждам,какво друго мога да направя.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: elzet]  
Автор3EЛEHA ПETУHИЯ (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 23:03



И КАК МУ УГАЖДАш



Тема Re: транзит на плутон през слънцето [re: 3EЛEHA ПETУHИЯ]  
Автор elzet ()
Публикувано04.07.04 12:10



Трудна работа,
но имам опит с транзит на Плути,преживях два и действието му е жестоко,притиска здраво,няма мърдане.Не всеки транзит на Плутон
се усеща обаче,трябва да се потвърди и от дирекциите и от солара.
Ами как му угаждам? Знаем,че Плунон изисква самоотрицание,сми-
рение и се стремя да живея така.Все пак е върху Слънцето ми,не е
шега работа.Плутон в натала ми е в осми,а съвпада става в дванаде-
ти.Юпитер който в натала ми е в шести, транзитен прави квадрат
към съвпада Слънце Плутон в солара.Виждаш как всички домове на
заболяванията са ми активирани в солара та не може да не се внимава.



Тема Re: транзит на плутон през слънцето [re: elzet]  
Автор vtrendy ()
Публикувано05.07.04 01:29



Знаете ли... При мен се получи малко странно. Аз, както и част от вас, съм с изключително слаб Плутон във Везни. Скъпият ми Плутон, обаче, е на върха на бисекстил с Марс и с Нептун. През декември 2001 и януари 2002 Плутон ми мина през Нептун в 16 на Стрелец. И знаете ли с какво започнах да се занимавам? С пещери?!!?! Започнах да ходя по пещери и се запалих много. До този момент не бях спортувала нищо, освен да карам ски през зимата. Сега обаче се занимавам много сериозно със спорт - ходя и на фитнес, за да си поддържам формата, и по планини, и по скали. Изобщо този транзит на Плутон през Нептун активира тригона между Нептун и Марс и ме трансформира тотално.
Да ви кажа - много съм доволна. Така си отработвам слабия Плутон и съм убедена, че няма да ме тормози много като ми мине по Слънцето през 2008 г. Освен това започнах да водя и доста здравословен начин на живот.
Интересно ми е какво ще стане, като транзитният Плутон направи квинконкс с наталния ми Марс. За друг хармоничен аспект (до колкото квинконксът може да се смята за такъв) няма да ми стигне времето в този живот, но поне този го очаквам с наистина голям интерес.



Тема Re: транзит на плутон през слънцето [re: vtrendy]  
Автор elzet ()
Публикувано05.07.04 13:39



A пък аз съм си избрала в този си живот все сериозни транзити на Плутон и все съвпади.Много ще се променям,много нещо.И в картата ми той е доста силно поставен,включен е в тао квадрат.От 96г на сам първо премина през
Меркурий след това през Венера(е за този транзит на искам да си спомням),
сега е върху Слънцето.Ако е рекал Господ да доживея до преминаването му
през асцедента ще има за какво да ви пиша.
Плутон е преминал и през моя Нептун,но това е било доста отдавна и не знам
какви промени е имало,поне не съм го усетила.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.