Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: a_za]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.07.04 19:35



Малее, единствената планета, през която ми е минал Плутон, е нептун.
И сега погледнах-тогава са ми се случили най-важните и приятни и силно болезнени неща през живота ми.
А сега като го гледам почва да пъпли връз Меркурий след някой и друг месец, после иде Слънце, а след някоя и друга година и какво ли още не.
Как викаше една позната-Дошло е време да не си жив.

Какво значи Плутон връз Меркурий?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: Kaily]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано06.07.04 19:43



Ма той вече ми е яхнал Меркурия!!!!
Че кога успя бееее!!!!!

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: Kaily]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 20:08



Тъй като на всички ни тук една от целите е да научим нещо ще се опитам да обобщя и да направя извод от мненията до тук:
на половината им се е случило нещо хубаво по време на транзита през нептун, на другите по-скоро лошо, но в крайна сметка след години като се замисли човек е било за добро?!
Поправете ме ако греша, дали пък не зависи от това как е аспектирана и пласирана наталната планета която бива транзитирана и от това как е разположен наталния плутон.
При мен той е в много точен тригон с юпитер и в точен секстил с нептун, затова и при преминаването му през наталното слънце и през наталния нептун ми се случиха големи промени, но от самото начало хубави.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: a_za]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано06.07.04 20:24



Ааа моля ти се, не ме стряскай така 2 години не са малко време. Аз отдавна приемам фактите такива каквито са и живея с мотото "утрешния ден е по-добър от днешния" или "утрото е по-мъдро от вечерта". Майка ми така ме е научила - много съм й благодарна. Но това не му пречи на Плутон да ми изсипе един куп неприятности на главата докато минава през Нептун.
Толкова неща имам да върша, че няма да ми стигне цял живот, а кво остава сега и Плутон да ме бави с няколко години .
Всъщност, надявам се да не ми създаде големи главоболия и да го преживея, понеже му е последният транзит през натална планета в този ми живот. Преди това мина само през Уран без големи сътресения, като изключим, че един контакт ми гръмна в ръката и цял месец ходих бинтована и в мазила, както и цяла година си горих ръцете по печката и бях в белези.
Но пък изненадващо очите ми се оправиха (бях май за някакъв диоптър), и досега незнам как се получи. А и тогава ми даде ориентация в живота и професията, с която искам да се занимавам.
Мисля да не му се плаша много, пък каквото е решил да прави, да го прави...



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: wolle]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано06.07.04 20:43



Това като съждение много ме устройва - и моят натален Плутон е в секстил с Нептун (е не е точен, на 2 градуса е), но дали ще бъде така при мен, ще мога да кажа след 2-3 години.
Виж за Нептун не мога да кажа, че е много добре аспектиран . Даже си има и квадратура със Сатурн.
Да, права си - ако и останалите, преживели такъв транзит си направят сравнение...



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: Aля]  
Авторwolle (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 20:55



Аз да не се правя на много знаеща трябва да добавя, че това си го пише и в книгите - дори и добър транзитен аспект (тригон и т.н.) на лошо аспектирана натална планета може да има негативни последици и обратно една добре аспектирана натална планета (даже и да е сатрун) може да има позитивна роля при опозиция и подобен транзит към друга.
Доста сложно го написах, надявам се става ясно, 4е за да се прецени влиянието на един транзит бил той тригон или квадрат, трябва да се види как са разположени съответните планети в наталния хороскоп и особено дали имат аспект помежду си.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: Kaily]  
Автор vtrendy ()
Публикувано07.07.04 00:14



Цитирам ти Грант Леви, "Астрология за всички":

Мисълта ви е проницателна, сетивата - изострени. Нищо не ви убягва! Не искате повърхностни отговори, а само истината и действителното познание за това, което ви интересува. Подкрепяните от вас идеи сега могат да променят перспективите във всички сфери на живота ви. Вътрешното прозрение ви дава отговорите на всички философски и религиозни въпроси. Не оставяйте този транзит да отмине неоползотворен. Психологията, астрологията и окултните науки са неизчерпаем извор на познания.
Бъдете гъвкави, приемете, че някои ваши схващания от миналото може да не са толкова верни, колкото сте смятали. Старият ви начин да обявявате идеите си, както и самите ви идеи сега са подложени на изпитание. Ако упорито се придържате към отживели модели на мислене само защото са ваши, това ще ви създаде проблеми. Отворете душата си към огромните познания наоколо, за да разширите кръгозора си и повече да цените живота.

Дано да горният цитат да ти е от полза.



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: wolle]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано07.07.04 02:38



Ами да, който чете знае. Който не чете (не че не му се чете, ама в повечето случаи времето липсва, пък като го има - концентрацията липсва), изпада в паника или пък се успокоява и после се чуди откъде му е дошло. А и книгите съдържат ценни изводи, направени след множество наблюдения, но друго си е човек сам да се убеди



Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: vtrendy]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано07.07.04 12:04



Хмм...повечето от това цял живот правя.
А някои неща-от 1-2 години.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: транзит на плутон през слънцетонови [re: Aля]  
Автор a_za ()
Публикувано07.07.04 14:24



Spoko
Moiete Pluton i Neptun sa kofti aspektirani
Pri tova za da razberesh kak shte ti se otrazi daden vajen tranzit se gleda ne samo tranzita, a i v koi znak e, dom kakvo drugi aspekti pravi, pravish si direkcia za godinata za da vidish kakvo e polojenieto po- princip, otchita se kak e v natala aspektiran dali e retro ili ne i takiva raboti ot koito ako gi zglobish moje i da razberesh kak shte ti deistvaza tezi 2godini
I nai silno se otchitat - opozici, kvadraturi, kuinsusi, [posle sa trigonite i nai-slabi sa sekstilite gledai si savpadite i opoziciite te sa dosta silni i vajni




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.