Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Една тъжна историянови  
АвторOбъpkaн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 16:50



Не знам защо пиша тук, незнам дали трябва, незнам дали ще ми помогне, незнам кой съм, не мисля че тбябва да ме слушате!
На близо 20 години съм, зодия рак. Съвсем скоро ще ги навърша. Казвам се Х, имам приятелка У от 2 години и половина. Може скоро да не съм с нея. Незнам дали трябва. Тя също е рак, на 20 години, малко след мен! Имала е да кажем трудно детство, не е излизала като дете много и има скапани родители, които имат 1 функция - да я спъват и да я сдухват. Учила е в училище по текстил, интересува се много, но е имала само саученички. А аз само саученици - компютърни системи. Сега съм студент, а тя не можа да влезе и тази година дай боже ще. Работя, изкарвам между 300 - 600 лева, не е лошо. Всичко е ок, но има една несъвместимост! Аз съм домошар, спал съм само с нея, не желая да спя с никоя друга, ненавиждам или по-скоро не понасям изневери. Никога не съм го правил нито тя, но тя не го възприема така. Тя смята че не е живяла пълноценно, че не е изживяла детството си и се плаши че ще се ожени за първия мъж с който е спала - това я плаши до смърт и е готова да разруши всичко за да не е така и в същото време не може да понесе мисълта да се раздели с мен. Аз също. Смята че трябва да пробва "веднъж" за да го изживее. Аз не мога да го понеса. Сега уж сме се разбрали ако се отдаде случай и няма начин да се види другия човек втори път, може да преспи тайно. Аз не мога да го понеса и на свой ред изпитвам непоносимост от мисълта. И двамата сме хора, които не се спират пред нищо, имаме цели и те са половин реалност. Объркан съм. Не знам как да постъпя. Аз съм малко традиционен, но не винаги. Просто много държа на дома и семейството. Не мисля за брак, не сега, не предлагам нито намеквам. Никога не питам по телефона - каде си, с кой си и т.н. Имам двама човека който не мога да понасям и не искам да се среща с тях-не го натяквам и не забранявам. Знам че е пресилено да искам мнение, но искам да чуя как изглежда това отстрани! Не искам да я загубя, но не мога и да я деля и да понеса да бъда унижен по този начин. Не знам колко допринася, но съм да кажем привлекателен, тя е една идея по-малко(не е мое мнение). Имам ли право да искам помощ?



Тема Като за началонови [re: Oбъpkaн]  
Автор Aлykapд (мирен изгрев)
Публикувано13.06.04 17:49



вдишай дълбоко въздух, после издишай и опитай да се успокоиш
Ако можеш да си направиш липов или ментов чай, това също е добра идея.
Има една много добра приказка: дай на другия свободата да си тръгне от теб: ако се върне - твой е, ако не се - никога не е бил.
Помисли си над нея, ако искаш можеш да се регистрираш и да ми пратиш бележка


Преживяване, oсмисляне, разбиране, приемане...


Тема Re: Като за началонови [re: Aлykapд]  
Автор J.B. (pita6ta ;))
Публикувано13.06.04 17:59



Ехехех и аз съм Рак и съм адски ревнива ,но не го натрапвам,то вреди само на мен...,но с времето се оправих и ти ще се оправиш!!!
Разбирам ,че това ви е 1-ва лубов и сега нещеш да гледаш друга ,но скоро щв си омръзнете и т.н. ,,,абе всички като са влубени искат да продължат живота си с обекта на своята лубов ,но един ден им писва.Ти да знае6 ,за колко съм искала да се мъжа!И сега се радвам ,че не съм направила подобна лудост.А на твоята Ра4ка и се живее и си е в правото!Не пресилвай нещата и се успокой.Рачките като цяло не изневеряваме ,когато сме влубени ,така ,че не се тревожи./аз поне само флиртувам ,но не го считам за изневяра/
Не се поддавай на емоции и не си прави такива планове,може и да не е тя жената на живота ти,тъй ,4е спокойно ,вие още не сте минали през всичко ,а за сватба мислите.Сега като си влубен и като си я защипал и нещеш да я пускаш -това те наранява ,най-ве4е чувството за собственост.ще мие време и тогава на по-спокойна главица ще помислиш по въпроса.Алукард е много права"дай на другия свободата да си тръгне от теб: ако се върне - твой е, ако не се - никога не е бил. "

хайеде успех!

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: Една тъжна историянови [re: Oбъpkaн]  
Автор DTMF (болен мозък)
Публикувано13.06.04 18:22



Кажи и че и ти ще пробваш с друга и виж как ще реагира
шегувам се)



Тема Не е тъжна [re: Oбъpkaн]  
Автор Amore (astro)
Публикувано13.06.04 21:13



Здравей
Любовта ревнува по-малко, винаги е така. Всичко е свързано с желанието за притежание. А според теб какво е любов? Можеш ли да го дефинираш? И още нещо защо я обичаш? А според теб тя какво изпитва към теб? Струва ми се, че голямото приятелство е прераснало в любов ..но дали и с нея е така?
Опитай да отговориш на тези въпросчета. Много ми е трудно да избягам от моята Венера и да не дам съвет....затова ще изчакам твоите отговори.
А и ми си иска диалог, можеш да ми пишеш бележка
И си пей Българи- Юнаци хей хей Кой ще ни спре?



Тема Re: Не е тъжна [re: Amore]  
АвторOбъpkaн (Нерегистриран)
Публикувано13.06.04 22:25



Благодаря на всички за мненията. Оценявам помоща ви. Никога човек не може да е прав и е добре да чува и другите. Може би вече съм по-добре. Aлykapд - в интерес на истината проблема се явява за 2 - ри път и тя се върна и сега и първия път. J.B. - точно затова смятам че тя ме обича, пък и има еднин инстинкт във всички нас, който в 99% от случайте е верен и той ми подсказва това. За омъжване - не нямам намерение. На 20 - не мерси. За флирта - той те кара да се чувстваш значим и не е нещо лошо - правя го понякога. Чувството за собственост - хм най-големия ми проблем. Намалил съм го поне на половина през последната година и половина, но и сега е силно и понякога ме измъчва. Знам че не е моя, не се и държа така, но желанието ме засяга - за мен това е уважение. Зачитане на мъжкото в мен. Без това през времето нещата ще се влошат и един ден ще са чист ад. DTMF - казах и го но получих - "ОК". Amore - пробвай се в психологията - право в целта. Преди да тръгна с нея бяхме приятели дълго време. След днешния ни разговор с нея усещам по - скоро че е отегчена - вече не ходи на работа, а само учи и това изостря нещата. Нейните думи - "Ако искам някога да се оженя и да имам деца то единствения човек който искам да е това си ти!". Факторите са много и само това изречение по-скоро заблуждава отколкото нещо друго. Но мисля че ако оставя времето да изтече още малко, постепенно ще отшуми или ще дойде до естествен край. Но е факт че не ми се чака някой да си осъзнава грешките!



Тема Re: Не е тъжна [re: Oбъpkaн]  
Автор Amore (astro)
Публикувано13.06.04 23:48



Здравей пак
Първо мислиш, после говориш нали....е понякога трябва да си казваме нещата макар и на шега или като малките деца: Като пораснем ще се ожениш ли за мен?
Когато децата са малки, мислят как да си играят, как да направят по-добра кофичка в пясъка или как да накарат някой да им купи солети, дъвки, бони- бон и ....днес с кръщелника ми го изпитах После децата порастват и изведнъж са на 20. Децата порастват, но неизменния въпрос: Поля ми даде мечето, тя ме харесва и каза че ще се ожени за мен. После бой...на ти мечето, дръж си мечето.
Тя те харесва, тя се чувства сигурна с теб, но ако ти усещаш някакво колебание е защото твоите чувства, твоите очаквания се разминават с нейните. Боли от изневярата, а тя може би не смята че изневерява? Може би си мисли, че споделя с най-добрия си приятел....на когото му се къса сърцето, от чутите думи.
Мъжкото в теб: жената е тази която кара един мъж да се чувства истински мъж.
А за психологията: ми като ме изгониха от купона за мача
защото съм назвездичквала Бекъм



Тема Re: Не е тъжна [re: Oбъpkaн]  
Автор SNAPE FOR EVER ()
Публикувано14.06.04 00:01



Нека ти кажа нещо за себе си. Повечето които са писали тук го знаят но ще го повторя и за теб. Аз съм скорпион. А ако това има значение имам три скорпиона в хороскопа си (не че разбирам нещо от астрология и не се и интересувам но не мога да отрека някои истини).
Аз също имам проблем точно с его-то и чувството за притежание... и в последните две години съм се постарал да смачкам его-то си и съм намалил чувството си за притежание поне десетина пъти но това още не е достатъчно за да може една жена която не иска да я обсебват да се чувства комфортно с мен.

пп. Жените да не се чувстват спокойни. Това че казвам лошо за себе си съвсем не значи че нямам лоши преживелици със жени за разказване


.

Повярвай... ти можеш!


Тема Re: Не е тъжнанови [re: Oбъpkaн]  
Автор J.B. (pita6ta ;))
Публикувано14.06.04 01:12



Хубаво е ,че не си заслепен от лубов и можеш да виждаш реално нещата.Понякога трябва да сме повече реалисти и да не градим въздушни кули,да се примирим ,че никой не ни е длъжен,да не си взимаме някои неща навътре ,макар да е много трудно,и чувството на наранено его ,понякога е много опасно ,бъркаме го с лубов,хубаво е ,и че слушаш сърцето си "има еднин инстинкт във всички нас, който в 99% от случайте е верен и той ми подсказва това. ",да интуицията, а и разума.А и аз мисля,че понякога бъркаме приятелските чувства с едни други..А това ,че ти е казала "ОК",не означава ,че и е все едно ,просто е искала да бъде толерантна според мен,може и да греша.
Успехи!

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: Не е тъжна [re: J.B.]  
АвторПo-мaлko-oбъkaн (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 07:55



Амор - ако тя не смята да има семейство след няколко години - е това си е нейн проблем. Това не мога да го предвидя. Чувството ми за собственост е силно, но не е дразнещо. Пример - бях на командировка в Албена за 1 седмица. Като се върнах дори не попитах какво прави. Нямам нужда да я следя за да се убедя че ми или не ми изневерява. Искам да съм сигурен от нейните думи, а и тя не може да ме излъже само за момента. За тая 1 седмица беше пощръкляла повече от мен. Сега вече и дойде и ми се извини - малко ми избиха чивите! Явно не е свестен човек. Това за мъжкото в мен е вярно - е има и други жени! SNAPE FOR EVER - за мен уважението е по-важно и когата го показваш не обсебваш. J.B. - и тя е ревнива в нормални граници, но нази толерантност може да си я завре ........... сещай се. Време има - или ще се оправи за 2-4 месеца или просто няма да я бъде - отрежи палеца а не цялата ръка. Човек който не зачита такова елементарно нещо не може да е стабилен човек до теб... има само 2 изхода.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.