Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:17 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема За Телците  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано05.05.04 16:23



Само искам да знам защо мъжете телци са такива невероятни говеда? И как може точно на мен да ми се случи (боже, аз съм близнак ) на два пъти вече да попадам все на телци. Сигурно проблемът е в мен, ама наистина ми писна инициативата винаги и за всичко да е моя.



Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
Автор donna2 (ентусиаст)
Публикувано06.05.04 00:04



е аз съм жена и съм телец бих казала за мъжете близнаци , ами то си е близнак ..........хвърчи из облаците , разни романтики го гонят само дето на земята тука ние се оправяме и в момента е зад гърба ми и казва има да вземаш най хубавата зодия съм............ айде де

така че какво им е на мъжете телци те просто са реалисти



Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 15:23



za sujalenie sa si to4no takiva...
az puk sum oven i mi pisna ve4e 1 godina da ti4am sled nego/toi e telec/.
s toia negov "realizum" - nakraia da si stoi sam!
samo deto az se susipah za tova vreme i ve4e muj ne iskam da vijdam sled tazi istoria!
ili iska6 ne6to ili ne - za6to da tormozi6 4oveka otsre6ta sled kato go haresva6 - ami dai mu 6ans! i dvamata 6te ste 6tastlivi na vsi4koto otgore...



Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 16:35



Аз от мъжете телци имам доста добри впечатления, даже телеца ми една от предпочитаните зодии за връзка - може би защтото сам козирог все пак.



Тема Re: За Телцитенови [re: Фeя]  
Автор ra4kaA (zapoznata)
Публикувано22.05.04 16:41



taka vi se pada na bliznacite!Hem s teleca na malko postoqnstvo i tyrpenie 6te se nau4ite..xixixixiixi

celta opravdava sredstvata!


Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
Авторoтroвop (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 18:43



Сильные стороны знака - подозрительность и деспотизм.
Мужчина-Телец думает про себя: "В отличии от некоторых, я-то могу достичь всего и так, если только захочу. Чего зря дергаться-то?". Чувство юмора не в цене у этих медлительных субъектов, потому они часто становятся объектами шуток своих многочисленных дружков, что дико ненавидят в душе. Славно, что Тельцы слишком ленивы, чтобы сердиться. Какая-нибудь скверная привычка (например, ломать пальцы или ожесточенно ковырыться в ушах) скрашивает их долгие размышления о том, как бы подкопить деньжат. Телец-подражатель. И подражает он тем, кто добился большего успеха, а приобретенную ещё в раннем детстве точку зрения считает единственно правильной. Навсегда. Идеал женщины - его мать. Идеал семьи - его семья. Если же Телец начинает пить или (если более продвинутый) наркоманить, то ему нелегко остановиться. Так что от всего хорошего им стоит держаться подальше.
Идилия Тельца: как трофейный тюлень он лежит на диване возле телека, неторопливо жует или прихлебывает, задумчиво теребя волосы.



Тема Re: Има още...нови [re: oтroвop]  
Автордeвyшka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.04 19:11



Упрямство, безразличие, эгоизм - вот с чего следует начать. Но основной недостаток Тельца - это потакание своим слабостям, потворство своим желаниям. Другой недостаток - сверхосторожность. Если ему что-либо не удается, то это происходит из-за его неуверенности и неумения воспользоваться случаем. В личных отношениях Тельца подводит неспособность соединять секс и эмоции. Они хотя бы должны придумать духовную жизнь, притвориться, если не для себя, то для своего партнера, если хотят сохранить мир. Женщины любят поговорить, и мужчины должны изредка слушать. Мужчины-Тельцы любят лесть и их партнерши должны заставлять себя сказать что-нибудь ласкающее их слух. Сексуальные порывы Тельца тесно связаны с желудком, и они должны помнить, что от обжорства появляется лишний вес.
Тельцы хотят обладать всем и с радостью вступают в игру "экономика любви". Обычно они превозносят золотого тельца и чрезвычайно искусны в пользовании деньгами для удовлетворения личных целей, особенно сексуальных. Телец привлекает многих, но сам часто хочет недосягаемого - человека, который поддается его чарам за дорогую цену. Но ему не хватает одного человека: ему нужно не только качество, но и количество. Ему нужны две машины, два дома, и если не вторая жена, то хотя бы любовница. А женщина-Телец не стесняется пускать в ход деньги, чтобы завлечь самого красивого мужчину.
Для Тельцов важна объективность, они не любят размышлять, менее религиозны, чем другие знаки Зодиака, обладают отличной памятью, держат слово. Досаждают себе и другим своей нерешительностью, нежеланием иметь дело с переменной ситуацией.
Им следует преодолеть мнение, будто весь мир вращается вокруг них, следует учиться лояльности.
Они скрытны, когда речь идет о их личных делах, даже если они и разговорчивы. Великодушны, но в тоже время жадны, собственники. Необходимо учиться правильному балансу: "давать - брать".
Связь с Тельцом - это запутывание, втягивание подчас в затруднительное положение. Брак с Тельцом сбрасывает со счетов возможность развода и рассчитан на гармонию.
Характер возможной криминогенности обусловлен прежде всего способностью Тельца к постепенному и целеустремленному накапливанию агрессии, что влечет за собой хорошо спланированные, холодно, с ясным сознанием рассчитанные преступления. Именно эта способность к терпеливому ожиданию своего часа делает Тельцов-преступников наиболее опасными. Телец никогда не отступит от намеченного преступления и совершит его без аффектации, спокойно и уверенно, хорошо предусмотрев все возможные последствия и позаботившись о надежном укрытии улик. Телец не завистлив, не мучается комплексами, но то, что считает принадлежащим ему по объективному или им же установленному для себя праву, возьмет непременно. В Тельце сочетается стремление к накопительству и стремление к убедительной демонстрации своего материального статуса.
Тельцы-убийцы действуют по изначально корыстным мотивам. Они не мстительны в общепринятом понимании, но, испытав какое-то ущемление своих интересов, выносят приговоры своим будущим жертвам.
Телец-насильник лишен импульсивности. Он весьма редко избирает своими жертвами незнакомых и малознакомых женщин, нет, он заранее облюбовывает объект, вначале открыто заявляя о своих правах на него, а потом, получив отказ, берет силой то, что считает своим. В списках и убийц, и насильников, Тельцы занимают лидирующее второе место.



Тема Re: И аз да кажанови [re: 3aщo]  
Авторшyши (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 03:19



Повечето хора, родени под знака на Телеца, са средни на ръст, с мощно телосложение, яко и стегнато, къса и дебела шия, широко чело, черна коса, възголяма уста, тъмна кожа. Отрицателните им качества са навъсеност, скръбност, потайност и саможивост. Мъчно е да ги ядосаш, но пък ако се ядосат, изпадат в истинска ярост.
Мъжете, които са родени под знака на Телеца, по нрав са много сприхави, буйни, гневливи, остри в разправиите си, насилници, дори понякога груби. Те са с независим дух, не търпят подчинение, необщителни са, а към края на живота си стават съвсем саможиви. Тези мъже са умни хора, но мислят сухо, догматично; гледат да обгърнат с мисълта си много области, та понякога стават повърхностни. Обичат реда и системата. Умът им не е подвижен и гъвкав. И чувствата, както замислите им, не са твърде възвишени. Те обръщат най-много внимание върху здравата и положителна страна на нещата. В работата си са методични и прилежни, не се занимават с отвлеченото и далечното. Липсва им изобретателен дух, но пък имат твърда, непоклатима воля.
Ако 5 минути след като се запознаете с един мъж решите, че той е най-скучният и досаден човек, сигурно е, че е Телец.
Телците тайно завиждат на зрелищния живот, който водят поквареният Скорпион, престъпните Близнаци и Козирози.
Сноби – те са готови да се съгласят с всичко, което кажат или направят техните идоли – силните на деня. Те се смеят на шегите на шефовете си и са обект на презрение от страна на колегите си.



Тема Re: И аз да кажанови [re: шyши]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 05:30



Айде и аз да кажа. Едно време бях омъжена за Телец. Мъчеше се да ме бие и малтретира психически. Аз обаче се обадих на полицията и естествено се махнах, а него го задържаха.

Какво да кажа пък за първата си целувка...на 12 години един познат Телец ме насили да го целувам на улицата и добре че минаха хора, 'щото май с целувка нямаше да се размине.

Въпреки това, едва ли може да се съди само по слънчевия знак. Имам един колега философ, който е изключително фин човек и най-верният съпруг, когото познавам.



Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
АвторTelec NE (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 09:08



Аз също имам не добро мнение за телците , това са най - несериозните хора на които можеш да попаднеш , недай си.Много са зле горките , ама то и затова никой не ги уважава.Изобщо на тях не им вярвай ама никога.Ааа и връзка с телец не съм виждал никой да започва , ама съм виждал да бягат много бързо от тях . И умната , защото има защо ! :)))



Тема Re: За Телцитенови [re: 3aщo]  
Автор Джeми (... време е ...)
Публикувано23.05.04 09:31



Защо един Телец е "говедо"... хъммм... май няма безкрайно количество отговори... Когато човек е верен на природата си, случва се и да му се залепи някой и друг епитет...
А при положение, че ти си Близнак - ми, проблемът наистина си е в теб. Мъдрите са казали, че гръм на едно място два пъти подред не пада, ама кой да ги слуша?!?

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Манипулатори са!нови [re: 3aщo]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 14:41



Много държеше да си споделяме всичко, а то е било по-лесно да ме контролира. Попадна ми един наръчник за свалки 1 към 1 се отнася за него, макар че е за жени. Ето ви най-подлата част:

3/ Залагайте на съвпаденията.
17 май 2004

Всяко съвпадение, което забележите между него и вас (еднакви презимена, еднакви вид домашни любимци, еднакви предпочитания към определен вид храна или питие, период от живота със еднакво стечение на обстоятелствата в него) трябва да бъдат внимателно натрапени на набелязания мъж, така че в главата му да не остане и капчица съмнение по отношение на неоспоримия факт (засега известен само на вас), че именно ВИЕ сте жената на живота му.



Тема Re: За Телцитенови [re: ra4kaA]  
АвторФeя (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 17:35



Ти май по погрешка си адресирала постинга си към мен

А с близнаците никак не се разбирам, и като хора не ги харесвам - нищо че десцендентът ми е близнак. Иначе сам козирогче



Тема Re: Манипулатори са!нови [re: мaлkaтa]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 17:45



Според мен най-големият недостатък на Телците е, че са патологични лъжци.



Тема Re: Манипулатори са!нови [re: Диaнa]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 18:02



Абсолютно вярно, може ли един манипулатор да е искрен?
Толкова са меркантилни, че винаги мислят два хода напред как да те прецакат. Нищо не дават, ако не очакват да си го възвърнат многократно.



Тема Re: Манипулатори са!нови [re: мaлkaтa]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 18:16



Мисля, че много телци имат проблем да бъдат открити със себе си - оттам и манипулаторството, лъжите, подмолността и т.н.



Тема Re: Манипулатори са!нови [re: Диaнa]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 19:06



Да, така лъжат, че сами си вярват и от един момент нататък сами не могат да различат истината от лъжата.



Тема a koi sa drugite syveti za svalki ;-)нови [re: мaлkaтa]  
Авторxix (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 19:13



che si e syshtestveno:)))



Тема Re: Манипулатори са!нови [re: мaлkaтa]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано23.05.04 19:20



Моят бивш е англичанин - най-обикновен, от работническата класа. На мен ми разправяше, че дядо му и баба му били емигранти от Сицилия. Брат му пък бил механик във Формула 1.
Сега чух, че променил версията - дядо му бил бразилец.

Май не съм го чула някога да казва истината...



Тема Re: a koi sa drugite syveti za svalki ;-)нови [re: xix]  
Автормaлkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 21:42



/ Гримирайте се и се обличайте сексапилно.
17 май 2004
Забравете "смъкнатия" стил, освен ако не сте на 15 и не сте решили да се противопоставяте на родители и близки по този начин. Няма нужда да е прекалено предизвикателно, тъй като почти няма мъж, който да намира полите до средата на ханша за нещо различно от евтина провокация. Можете да заложите на дълги поли с високи цепки, които много повече провокират въображението. Забравете за чорапогащниците, ползвайте вместо тях силиконови чорапи и жартиери - те действат възбуждащо не само на събличащият ви мъж, но и на вашето усещане за себе си. Наблягайте на детайлите - проблясващо бижу, екстравагантен колан, уникални закопчалки на обувките. Ако нямате проблеми с ползването им, залагайте на обувки с висок ток. Представата на повечето мъже за сексапила, какъвто и вид да си дават те, не се е променила от хилядолетия - дълги коси, женствени форми, загадъчност.

2/ Не се страхувайте да бъдете провокативна.
17 май 2004
Все пак не преминавайте в циничност или прекомерна откровеност и фриволничене. Бъдете изтънчена в поведението си, никога не изтъквайте бройката на предишните си мъже, но при всички положения оставяйте да витае във въздуха усещането, че сте ги имали много и още пазите скалповете им в гардероба си. Недейте да кокетничите и да се кикотите прекомерно, защото това олекотява вас самата и променя представата за фатална дама. Ако решите, че да чакате да ви уловят е прекалено отегчително за вас самата, не се страхувайте да преследвате обекта на желанията си, но никога не забравяйте, че сте жена и че на вас не подхожда да ползвате "мъжките" методи за целта - досадни обаждания по телефона, sms-и посред нощите, денонощна обсада на блока му. Бъдете артистична и уверена - много по-интелигентно е да му изпратите по куриер покана за финала на Playmate, да го заведете на тежкарско парти, като му обясните, че той единствен от вашите познати е достатъчно представителен, да ви придружи, да му купите малък подарък - талисман за апартамента му и т.н. Дори да не успеете да го свалите, бъдете сигурна, че когато оттеглите армиите от полесражението, тези прояви на внимание страшно ще му липсват.

3/ Залагайте на съвпаденията.
17 май 2004

Всяко съвпадение, което забележите между него и вас (еднакви презимена, еднакви вид домашни любимци, еднакви предпочитания към определен вид храна или питие, период от живота със еднакво стечение на обстоятелствата в него) трябва да бъдат внимателно натрапени на набелязания мъж, така че в главата му да не остане и капчица съмнение по отношение на неоспоримия факт (засега известен само на вас), че именно ВИЕ сте жената на живота му.

4/ Разбира се последния ни съвет се отнася за секса.
17 май 2004
Образовайте се по темата денонощно. Не залагайте само на факта, че сте красива, сексапилът включва много повече неща от красотата. Отдавайте се напълно на сексуалните радости с него, но бъдете и изобретателна, изненадвайте го. Носете секси бельо и бъдете изкусителна. Не забравяйте женствеността си и за един миг, дори вече така жадувания да е напълно в плен на вашата магия. И най-важното (и същевременно най-лесното) - никога не забравяйте да изтъкнете, че сексът между вас е уникален и невероятен, че такова нещо досега не сте преживявала, че с него загубвате представа за действителността, че... нататък можете да продължите и сами. Удивително е колко добра работа вършат думите - те изграждат създават впечатления, които в повечето случаи са по-важни от самото преживяване - в един момент нищо чудно сексът между вас да стане именно такъв.

Аморе, извинявай, много се отклоних, но искам да съм полезна!





Тема ние винаги сме "прави" ...нови [re: 3aщo]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано25.05.04 01:50



... и винаги на нашето требва да става ... у животъ поемаме по различни пътища ... ако някоя нъ омае достатъчно,че да е подслоним у дворъ си се кротваме,като озаптени бикове ... и излиза от нас едни от най добрите съпрузи и бащи ... но ако излъжеш телето и му накърниш гордостъ(понеже едно теле много трудно допуска някоя у дворъ си ... тоест която е избрал е много специална за него) ... то ще бъде много наранено защото е чувствително ... амъ тОва няма да го сломи,а още по лошо шъ го озлоби ... ние телетатъ може колкото силно да обичаме толкова силно и да мразим ... като границатъ между омраза и обич се държи на един крехък конец
... телето претърпяло разочарование веднъж от лябфнятъ потегля по друг път ... обикновенно го удря на бохмески животъ и започва да живее само за себе си(визирам **,което е теле) ... но понякога озлоблението е много голямо и телето решава,че светъ му е крив и му става фикс идея да мъсти(визирам ******) ... трети пък се отдаватъ на идеологиятъ си,като **** ... едно обаче е сигурно с теле на глава немое се излезе ... ние сме над всички останали ... вродено ни е да манипулираме и особенно ако си доразвием това умение става страшно ... за дъ искаш да опитомиш един бик ... ти трябва да му се отдадеш изцяло ... да го почиташ,като бог и да му праиш постоянно комплименти,че той е над всичко останало ... ако при лъвовете това е явно ... при телетатъ е скрито и покрито ... понеже ние сме политици по природа ... готови сме да се нагаждаме към задалате се ситуация само и само за да не загубим себе си(тоест и го искаме и не го искаме ... важното е умно да изглеждаме) ... понеже единственото нещо дето най-много обичаме на този святъ е самите себе си ... и ако зарежеш телето то няма да му е криво за тебе ... ами за това,че си го изиграла ... налице е и бъдеща омраза ... ако го изиграеш,както си и близначка ... най голямата глупост ще е някой ден да искаш да се връщаш отново при него ... защото си ни е телешка черта да прощаваме на думи,амъ на дела никога да не забравяме ... то или шъ тъ изхвърли или ще тъ прави на луда гъба
... но все пак от телета до телета има огромна разлика

Редактирано от Fruzla на 25.05.04 12:38.



Тема Re: ние винаги сме "прави" ...нови [re: Kънчo 1]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 02:25



Бряааа Кънчо, как ни съ дусетиф дусига чи си тиле!

Не изкарвай телетата толкоз хитри - както си мислят, че манипулират, 'найш колко е лесно тяй да ги впрегнат. Така де, ако едно теле не мога да излъжа...

Редактирано от Диaнa на 25.05.04 02:30.



Тема скивай сЯ ...нови [re: Диaнa]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано25.05.04 02:46



... каквото и да правиш с теле на глава няма да излезеш ... само ще си губиш времето ... ъ телето ще седи и шъ тъ гледа умно що толкова се впрягаш ... животъ ни е,като на театро,което обичаме да преиграваме ... може да играем всичко от най-влюбените до най-разлюбените ... не съм казал,че това е непременно хитрост ... аз просто казвам нещо което го наблюдавам освен у себе си ами и у аверите ми дето съ телета
... ъ чи може да манипулираме го правим и то с голям хъс ... понеже умеем да лъжем така,че сами да си вярваме,но в даден момент ако се наложи да си кажим "амъ това е все пак лъжа"
... ако не си го разбрала ние живеем само за себе си ... другите нъ интерисуватъ само тогава,когато съ ни нужни ... но тва не е хитрост пак подчертавам това си ни е вродено просто



Тема Re: скивай сЯ ...нови [re: Kънчo 1]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 02:56



...Бившият ми обаче така се беше оплел, че изгуби дарбата да може да си каже "това е лъжа".

К'вото и да ми разправяш, сте верни и зависими от другите...уж манипулирате, уж за себе си живеете, пък накрая кво се оказва - и за миг не можете сами да останете.

Както и да е, има и възвишени телета. Знаеш ли кое било телешката задача според Линда? Да отвори вратата на духовния свят за всички останали знаци след него. За да го стори обаче, първо трябва да я отвори за себе си...ей я цялата трудност. 'Щото телето веднъж като схване, че освен драма има и други жанрове, го хваща бъзе от непознатото...

Correct me if I'm wrong.



Тема Знайш ли защо им правя евалла на Телците...нови [re: Диaнa]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 03:12



Веднъж като отворят вратата на духовното, по-силни от тях няма...Буда май бил Телец, но комент.



Тема виж beee ...нови [re: Диaнa]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано25.05.04 03:38



... аз сега се впрягам у моментъ ... въпреки,че в зодии не вярвам
... виж ся всичкото е лъжа ... илюзия химера и какво ли още не ... аз мога да съм днескъ един и да държа на дадени ценности,а утре да съм друг и да държа на други неща ... един ден може да мъ видиш с 2 или 3 жени да правя оргии ... друг ден може да мъ видиш как се правя на търсещия голяматъ си любов пред друга ... сега на мода е да се правя на девственик пазещ се за гОляматъ си любоФФФ
... мога да играя всякакви игри ... мога да лъжа както си щъ ... обаче знам кое е истина и кое лъжа ... но това не значи,че не е изпОлзвам за да замажа истините,които съ грозни и не създам лъжливи такива,които се подчиняватъ на красотата ... изкуството да успокоя някоя и да е накарам да ми повярва го владея ... знам как да манипулирвам ... но за да изглежда истинксо се вживявам напълно ... мога да тъ накарам да ми вярваш на лъжите и да ни ми верваш на истините ... понеже слабостите стадни съ ми всеизвестни ... знам как звучи лъжата знам как звучи и истинатъ ... мога да тъ объркам и да обърна всичките ти представи относно това,кое е лъжа и кое истина ... мога да тъ подчиня на лъжливи факти погледнати от една друга страна и предтсавени,като истини ... понеже ти си човешко същество и верваш на определени модели ... но на мене не ми е тва целтъ ... да си избивам комплексите за грандомания,като маипулирвам дадено си нещастно създание ... аз имам възвишени цели за себе си и глупави за останалите ... но у тия цели женОриятъ винаги си остава проста статистика,която ту шъ е има ту нема да е има ... а пък и да съ върнем на астрологията ... моятъ венера е у Близнаци ъ там е лудница голема и двуличие към лябфнятъ безобразно



Тема Re: виж beee ...нови [re: Kънчo 1]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 03:44



Кво да кажа...вЕрвай си!

Мерси за инсайта все пак.

П.С. Много се впрягаш, пък уж си печен.

Редактирано от Диaнa на 25.05.04 03:50.



Тема скива ли заблудих тъ ...нови [re: Диaнa]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано25.05.04 11:39



... ти си мислиш,че се впрягам ... амъ аз прОсто се забавлявам ... играя си театрото спрямо ситуациятъ ... мога да тъ обърквам както виждаш както си щъ ... мога да тъ накарам да мъ възприемаш както на мене ми е изгодно ... подавам ти всякакви разпознавателни сигнали и ти си мислиш,че си ги уловила и си разбрала
... виж бря исках да ти кажа,че за мене(може би и за останалите телци важи) ... дори и да мъ кротни някоя това не значи,че е завинаги ... достатъчно е да направи някой гаф и веднага се преминава у другатъ крайност - омразатъ ... имам един познат преди дето жена му изневери ... той го прие много лично ... и когато стъпа на крака е разкара заедно с детето ... ся го раздава на животъ ... преди съ е трепал за семейството си ... бачкал е здраво за да може да просъществува ... ъ сега живее само за себе си ... купува си всичко от което преди съ е лишавал ... и като го гледам какъв е весел и щастлив ... на няколко пъти ми е казвал,че "по хубаво нещо от свободата няма" ... тъ той мрази бившатъ си съпруга ... знам,че не подържатъ никакъв контакт ... когато е срещне у супермаркетъ заедно с детето ги подминава все едно съ никои ... ъ като го питаш за детето му ... разправя,че е грешка и шъ търпи мизериите на майка си ... той вече не му е баща ... разбирам го ... типично телешко е когато си разярен да изтърсиш покривкатъ с всичко дето е на нея ... да изчистиш всякакво минало независмо какво и да приложиш безчувствена безпощадност
... тъ трябва да си наясно,че дори и някое теле да го опитомиш и да му играеш по свиркатъ ... веднъж направиш ли нещо накърняващо достойнството му ще тъ зареже все едно никога не си съществувала ... онзи моят познатъ изтри видео касетите от сватбатъ им и раждането на бебето ... изхвърли всички снимки и въобще всичко свързано с тях ... просто ги заличи все едно никога не съ съществували ... само си представи предниятъ ден преди да узнае,че му е изневерила и разправял колко е обича ... на другия всичко сринал и е намразил ... първатъ му реакция като узнал била "развод"
... все пак съ важни фактите ... защото както виждаш унази му е направила услуга ... развел съ с нея и сега открил какъв хубав е животъ да го караш по Бохемски



Тема Re: За Телцитенови [re: oтroвop]  
Автор FruzlaМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано25.05.04 12:35



Когато цитираш напиши от къде е взет материала, зад всеки ред стои нечий труд.
Това важи и за всички които са взели материали от някъде.

А и личните разговори не са за този клуб!!!!!!!!!!Моля да се спазват някой изисквания.

Редактирано от Fruzla на 25.05.04 12:45.



Тема Re: скива ли заблудих тъ ...нови [re: Kънчo 1]  
Автор звeздeн_пpax (scorpio fan)
Публикувано25.05.04 12:43



"когато е срещне у супермаркетъ заедно с детето ги подминава все едно съ никои "

"ъ като го питаш за детето му ... разправя,че е грешка и шъ търпи мизериите на майка си ... той вече не му е баща ... разбирам го ... "

"изтри видео касетите от сватбатъ им и раждането на бебето ... изхвърли всички снимки и въобще всичко свързано с тях ... просто ги заличи все едно никога не съ съществували "



и какво му разбираш на това ?! едно дете не е троха от покривката и защо то трябва да плаща "греха" на майка си?!

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: виж beee ...нови [re: Диaнa]  
Автор despina.t (непознат )
Публикувано25.05.04 13:09



Незнам какви телци сте срещали досега,но малко се отдалечават от това,което аз съм виждала.
1. Манипулацията се използва от телеца ,когато се налага да убеди някого в нещо,в което той вярва и не го прави просто,за да си запълва времето.
2. В почти всички случаи телецът има собствено мнение и виждане и не подражава на останалите,дори привидно да изглежда така.А мнението му може да бъде променено,единствено ако срещу него стоят достатъчно силни аргументи за противното.
3. Да не забравяме,че телецът се раздава за хората,които е допуснал в сърцето си и счита за страшна обида,ако не му се отвръща със същото от тези хора.И причината не е,че гледа собствената си изгода,а защото много трудно приема някой в обкръжението си-може така да говори,че човек остава с впечатлението,че му е първи приятел,обаче вътрешно телецът си остава затворен за всеки,когото не харесва.Веднъж спечелил доверието на телеца,определеният човек може да се задържи много дълго в сърцето му и да е на особена почит,но стигне ли се до разочарование...тогава положението е тежко и обидата не се забравя,като и действията съответстват на вътрешното му състояние.
4. В повечето случаи телците са едни от най-сериозните и последователни хора и може да се разчита на думата им.
5. По отношение на хумора-да,може да се каже,че е дебелашки,но помежду си се разбират много добре,а даже и с останалите земни зодии.А това,че някои ги смятат за скучни...ами какво да се направи-за всеки влак си има пътници.За други пък са интересни събеседници.

Кофти,че сте попаднали на такива телци,но това не им е от Слънцето,по-скоро от чужди влияния.Много неща могат да се напишат за телците и изобщо не са такава прочетена книга,за каквато ги мислите.Трябва да се гледа доста надълбоко,да се видят причините,за да се разберат следствията.



Тема Re: скива ли заблудих тъ ...нови [re: звeздeн_пpax]  
Автор Диaнa (космополит)
Публикувано25.05.04 14:06



Абе, мани го тоз Пънчо...



Тема Re: Тц, тц, тц...нови [re: Kънчo 1]  
Авторpeпичka (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 18:58



вие сте чудовища, бе...
И как така все такива репички си намирате да ги манипулирате и моделирате...
И сте отмъстителни, а? Изиграни били? Ужассссс!!!




Тема Re: За Телцитенови [re: oтroвop]  
Авторvazduh (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 08:56



Никога не съм срещал по-точно мнение за телците!



Тема късно,но да си кажанови [re: despina.t]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано06.06.04 02:30



Бях влюбена в едно теле дълго време... Страхотен мъж,невероятен.. Тялото му тяло.. Маниерите му не какви да е.. Красавец от класа..Типичен представител на венерината зодия! Най-красивият от всички мъже , който познавам.. Но много ме разочарова характера му.. Лъже адски много.. Голям еснаф.. Дели хората според статуса им в обществото... ИНАТ! И страшно много лицемерничи....
Само едно нещо неможах да разбера и още ме мъчи... Всяко едно негово движение несъзнателно издаваше,че не е безразличен към мен,разбирайте го във всякакъв смисъл, защо тогава постоянно казваше че не го възбуждам? И в това ли се опитваше да ме излъже??


нека се усмихваме повече


Тема Re: виж beee ...нови [re: despina.t]  
Автор FruzlaМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано06.06.04 11:23



Страхотно Ръкопляскам
Имаш усет и талант! Браво

П.С.
До всички останали!
Нека всеки който пише в темата да се съобрази с разводняването, защото флуда е по-страшен и от спама.




Тема Re: Благодарянови [re: Fruzla]  
Автор despina.t ()
Публикувано06.06.04 19:39



Просто държа на ясен и точен стил на изразяване.
И въпреки, че темата продължаваше в една насока, реших да напиша нещо по-различно и което, най-важното, е становище на повечето хора (както и лични наблюдения).
Към останалите: досега не съм чувала никой така да плюе телците - напротив. Чак останах шокирана . Вярно е, че и те си имат недостатъци, но нямат нищо общо с тук написаните.



Тема Re:нови [re: despina.t]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано07.06.04 17:21



hm, za njakoi ot ne6tata i az sum iznenadana da gi pro4eta...
po moi nabljudenia, telcite sa to4ni kato hora, no naistina kriat 4uvstvata si.
golemi inati sa, v tova sumnenia prosto njamajte. li4no men me iadosva to4no tozi inat, 6toto naistina e magare6ki.
na vsi4koto otgore - ami kolkoto i da si turpeliv, kolkoto i da go obi4a6 toia 4ovek, v edin moment prosto 6te ti pisne 6toto i ti si 4ovek i ima6 nujda da ti pokazvat 4e te obi4at. i ne moje 100 godini da ti4a6 sled njakogo vse pak.
no ina4e ob6tite mi vpe4atlenia sa dobri i moga samo da sujaliavam 4e zaradi glupavia im inat i tazi "obi4" njakoi da ti4a sled tiah pove4eto telci sa v sustoianie da razkarat i nai-ludite po tiah jeni/muje...
naistina jalko, 6toto te opredeleno imat i mnogo polojitelni ka4estva, s koito pleniavat i si struva 4ovek da ima takuv partnior do sebe si.
no prosto vsiako ne6to si ima granici i na men li4no mi pisna da ti4am sled muj, koito ne ocenjava obi4ta mi
i az sum 4ovek vse pak i imam nujda da mi pokazvat 4e me obi4at, a to e staratelno prikrito
i posle se 4udiat za6to si si trugnal...
eh, muka, muka...



Тема Re:нови [re: eliz]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 15:47



Първо - съжалявам че не съм се появявала тук от доста време. Благодаря на всички за мненията и идеите.
Наистина са такива Елиз. Не знам какво да правя. Уморена съм от демонстрирано безразличие и прикрити емоции. Иначе мисля че са много точни мъже, интелигентни, разсъдливи и със сигурност не биха те подвели. Като хора и приятели са перфектни, но когато нещата опрат до чуства - нямам думи.



Тема Re:нови [re: 3aщo]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано08.06.04 19:08



Точни са, работливи, отзивчиви, старателни, обичат да изпипват всяко нещо до последния детайл, за мъжете говоря, амаа трябва да си супер издружлива за да изтърпиш поведението им. Елиз, адски права си за всичко което казваш!
Освен това са и много капризни.. Имам усещането даже, че 90% от ергените на тая земя са телци... Толкова е взискателен горкия телец, че ми става жал понякога..
Защо, мога да те посъветвам само да отвръщаш със същото безразличие.. аз не успях да го направя и затова не постигнах никакъв резултат и се тормозех с месеци. И още ме държи май.. Забелязала съм, че само като си подпийнат стават по - разкрепостени.. и пускат чувствата си наяве..

[image]heart1.jpg[/image]


Тема Re:нови [re: shaya]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 20:15



... и пускат истинската си същност наяве, кото всяко пиянде. Мислят си, че всичко се търгува



Тема Re:нови [re: xxx]  
Автор despina.t ()
Публикувано08.06.04 20:55



По принцип всяко нещо си има цена. Значи с всичко може да се търгува. Това, че един телец веднага може да ти каже как да извлечеш пари от всяка една ситуация обаче, изобщо не означава че търгува с всичко.
И какво значи за теб думата "пиянде", че на мен ми звучи като алкохолик.
А за това, че са студени - голяма грешка. Едни от най-чувствителните хора. В предишно мнение бях писала за това колко трудно допускат външния свят до себе си. И ако един телец се държи студено с вас или не му допадате, или сте се сблъскали с онази негова защитна стена, предпазваща го от нараняване.



Тема Re:нови [re: despina.t]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано08.06.04 21:18



Исках да кажа, че за тях и любовното внимание и чувства имат материална цена. Надявам се, не мислиш, че и това трябва да се търгува.
"Пиянде" - пиян човек, които показва всичките си негативи, защото му пада пердето /задръжките/.



Тема Re:нови [re: xxx]  
Автор despina.t ()
Публикувано08.06.04 23:38



Абсолютно не мисля, че и с това трябва да се търгува, но около нас хиляди живи примери. Виж за повечето жени телци това може и да е вярно . И аз да призная един недостатък . Но повярвай ми, макар че едва ли ще можеш, не го правят нарочно! Вродено им е. И си остава до момента, в който се осъзнаят, че колкото и да са важни, парите не винаги осигуряват щаститето. А този момент идва някой ден.
А за пияндето - мнението за отпускането под влияние на алкохола, мисля, беше в положителен смисъл



Тема Re:despina.tнови [re: despina.t]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 10:09



za sujalenie si prava despina!
az razgovariah s "moia" telec po vaprosa
naistina mnogo trudno dopuskat horata blizo do sebe si, no ne predpolagah 4e e 4ak tolkova trudno...
mnogo trudno se razgovaria s tiah na li4ni temi, ako tova da im tegli6 dumite "kato s 4engel" ot ustata moje da se nare4e razgovor...
i ne6toto koeto az ne moga da shvana...mi toia 4ovek o4evadno demionstrira 4e te haresva, kazva/!/4e vinagi mu e priatno da e s tebe, i v sledva6tia moment bukvalno te ostavja da si razmaje6 fizionomiata v debelata za6titna STENA , koiato postavja za samoza6tita...dori en iska s ni6to pone da namekne ot kakvo tolkova go e strah 4e da ima6 predstava kade gre6i6...
nakraia - vse po putia si...!
oba4e li4no moga da vi priznaja 4e vinagi 6te sujaljavam 4e ne se polu4iha ne6tata, za6toto telcite naistina sa prekrasni hora - to4ni, korektni, zabavni, vinagi pomaga6ti, za moia slu4ai bih dobavila i verni, no tazi neveroiatna samoza6tita si e prosto ubiistvena i az li4no ne moga da se spravia s neia. predavam se...
ne6to savsem netipi4no za edin oven, nali...:)



Тема Re:despina.tнови [re: eliz]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 10:25



Не знам какво да правя. Той е еднакво резервиран към всички, единствената разлика при мен е, че ми се усмихва щастливо от време на време. Направо го приемам като подарък, когато се усмихне.



Тема Re:elizнови [re: eliz]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 12:18



Да, за овните е типична борбеността, или по-скоро преследват ли нещо непременно трябва да го постигнат. Но голямото търпение не присъства при повечето. Незнам какво да ти кажа. Ако си решила да се откажеш - ти си знаеш. Все пак, наистина, малко хора могат да издържат. Едни риби например, много добре си пасват с телеца, защото и при двата знака началото на една връзка е привидно повърхностно и не се пришпорват един друг, но с течение на времето и при двамата вътрешно нещата се уталожват и преценяват, че вече е време да започват да се изразяват външно. Само, че това "с течение на времето" е от порядъка на 8-9 месеца, година - при всеки индивидуално. А през това време връзката се заздравява благодарение на спокойствие, а не на атаки. Неслучайно има несполучливи връзки - проблема главно идва от несходства в характера или темперамента.
Ако ти се чувстваш добре, изразявайки себе си, темперамента си, продължавай така. Животът винаги ни предлага трудни моменти на избор и нещо, за което да съжаляваме. Но не забравяй, че характери всякакви и сходни с твоя - много. Ще попаднеш и на точния за теб човек

Редактирано от despina.t на 09.06.04 12:38.



Тема Re:Защонови [re: 3aщo]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 12:36



Ами по-скоро можеш да го приемеш като добро начало. Ако ти си човека, на когото се усмихва щастливо сега, по-късно ти може да си човека, с когото ще споделя. И отново идваме на въпроса с търпението и спокойствието (в предното мнение-отговор на Елиз)

Редактирано от despina.t на 09.06.04 12:38.



Тема Re:despina.tнови [re: despina.t]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 12:49



eh, blagodaria despina za nasur4itelnite dumi!
tvurde veroiatno i tova da e pri4inata, nie ovnite sme malko "i want it here and i want it now" makar 4e az se na4akah...:)
no kakto kazvat - ni6to ne se slu4va slu4aino /to ponjakoga ne 4e e mnogo iasno za6to se slu4va de..:)/
6te vidim kakvo 6te stane, no opredeleno sled poslednia razgovor ne6tata ne mogat da sa kakto predi i edva li 6te se opraviat dori i da poloja staranie i turpenie da 4akam...nali se se6ta6 4e kato im "razkonspirira6" samoza6titnata stena i te slagat dvoina ograda i stava o6te po-nevazmojno da ia prevzeme6 :)
zatova sigurno njama da se spravia, i naistina 6te mi lipsva tozi telec s negovata uravnovesenost, korektnost i 4isti i tolkova topli o4i





































Тема Re:за двойната ограданови [re: eliz]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 15:52



Много ме разсмя с тая двойна ограда на защитната стена. Да, май има нещо такова. Тогава вече телците ги гони параноята, че въпросният "разконспиратор" иска на всяка цена да им влезе в територията (то не че в повечето случаи не е вярно - за добро или за лошо). А рано или късно винаги става ясно защо нещо се е случило. Просто нещата трябва да се уталожат и хаоса на чувствата да отстъпи място на разума и мисълта.



Тема Re:Защонови [re: despina.t]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 17:25



На мен разбира се, на кого друг. И прави едни такива странни жестове, когато разговаряме... все едно непрекъснато му се иска да си блъска главата с ръце (ох не мога да ги опиша).
Аз се надявам, ама ще видим докога



Тема Re:Защонови [re: 3aщo]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 18:55



Виж това за жестовете и аз не мога да го обясня . Сигурно му е начин на изразяване.
Между другото се опитах да си го представя, но ми стана малко смешно и спрях. Надявам се да не те обиждам с това.
Ако останалите качества ти допадат и могат да компенсират цялото това търпение, ще видиш, че резултатът ще си заслужава.



Тема RE:нови [re: despina.t]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано09.06.04 19:08



Neznaete kolko ste pravi! Vse si misleh che samo az sum se sbluskvala s tazi dvoina zashtitna ograda.. Az sum skorpion i inata na teleca mi deistvashe v stil "zabraneniq plod e nai sladuk".. no i az se umorih!Znaete li mislq si che naistina ima nqkakuv nachin chrez koito tazi stena koqto slaga mejdu sebe si i jenite da bude razbita.. No daje i jenite telec s oshte po-golemiq si inat nemogat da se spravqt i neznam koq bi uspqla..
Kazvat che lubovta na teleca purvo i predi vsi4ko minava prez stomaha.. Ami az ne uspqh vupreki che se slavq kato dobra gotvachka (skromnostta mi e nai-krasivata cherta ).. Osven da opitate i vie ,ako ne ste ve4e, s gotvene ..
Sigurno ima moment v koito toi 6te se predade, no sqkash umishleno go predotvratqva ot strah ili ot gordost, govejda razbira se ..
A ne sumneno , ot lichen pogled kum neshtata moga da vi kaja, che obojava jenite da tichat podir nego i tova ponqkoga go kara oshte poveche da naviri mucuna i se zatvarq v kojata si, sqkash za da gi izmuchva narochno.. obicha da se gavri s obojatelkite si, povqrvai te mi .. zvuchi gadno no e istina..
uspeh na vsichki..!



Тема Re: RE:нови [re: shaya]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 23:40



Е-хее прави сте за упорството (не ината), ама нека да не преувеличаваме. То сега излиза, че всички мъже телци са ергени. Чак пък толкова



Тема Re:Защонови [re: despina.t]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:37



Разбира се, че не ме обиждаш. Дори и на мен ми е било смешно, като се замисля. Не знам - казват, че и жестовете имали значение в общуването, ама като не разбирам нищо от езика на жестовете



Тема Re: RE:нови [re: despina.t]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:37



ami hajde de, razkonspirirahme gi ve4e, ni6to skrito ne ostana, ama daite ideia kak da ia nadsko4im tazi ograda
moia 4ovek ve4e go 6okirah kato povdignah vaprosa, toi ne mojel da govori po takiva li4ni temi, mnogo truden "razgovor" naistina! nai-tupoto e 4e kato go "natisne6" s vaprosi i ne spira6 da pita6 dokato ne otgovori, nakraia vse pak kazva njakoi ne6ta. az razbrah 4e naistina si pada po men, ama sega ve4e vklju4i o6te po-goliama za6tite i ve4e 6a trjabva da go natupam 4e da se predade :)

OBA4E, ne iskam da go izgubvam toia 4ovek! puk stiga mu tolkova kef 4e ti4am sled nego! daite da izmislim njakakva strategia za sublaznjavane na telci :)
edva li mijete telci sa ergeni - strahotni sa, njama na4in da ostanat sami. ama mi e mnogo 4udno kak stava nomera....
any ideas?



Тема Re: RE:нови [re: eliz]  
Автор Beнepa (Crazy)
Публикувано10.06.04 14:08



Здрасти ,
Защо не пробваш с женски чар, спокойствие, внимателно отношение, но непоказване на чак толкова внимание, покана за гости с хубава музика, вкусно ядене и добре подредена маса.....
Прочети преди това някоя бизнес книга или нещо подобно на "Най-добрия на спечелим бързо пари" и му покажи колко много и ти се вълнуваш от тези неща.Разкажи му твоите планове за развитие, но нека да изглежда нещо амбициозно и още веднъж не го карай да бърза и го остави поне за малко да се чувства така, че той е мъжа и води парада....
Още веднъж успех и дано усилията да са си заслужавали.
П.С. Не го лъжи, защото това ще бъде доста голяма грешка, която няма да бъде забравена.




Тема Re: RE:нови [re: Beнepa]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 14:18



he, he az ako me biva6e da luja mai po-dobre 6tiaha da sa ne6tata :)
toi mnogo dobre znae 6to za 4ovek sum, ako trudna da pravja ne6to podobno 6te stane super o4evadno 4e ne6to 6ikalkavja i 6te stane po-zle 6toto ve4e 6te ima i nedoverie :)



Тема Re: RE:нови [re: eliz]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано10.06.04 17:09



И аз да се включа. Венера е много права. Казваш,че веднага ще се усети. Ами направи така,че да не се. Винаги има начин.
Обаче след като те познава като друг човек,нещата трябва да станат постепенно. А доколкото разбрах си на края на търпението си. Като за начало например можеш да понамалиш атаките. И ако стане много съмнително ,да го изкараш нещо от рода, че си размислила, че наистина много си прибързала и не си му оставила време и не искаш да го караш да се чувства притискан. Накарай го да си мисли,че оставяш решението в негови ръце.
Мъжете телци обичат да се чувстват отговорни (по принцип), сега се занимавам и аз с един такъв.



Тема :)))нови [re: Aля]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:43



eiiii, stra6ni ste! ponjakoga si mislia 4e da si oven si e jivo nakazanie, 6toto vse tur4i6 nanjakade, vse iska6 ne6tata da stavat po-burzo, ima6 li 4uvstva - pokazva6 gi bez mnogo da mu misli6 i estestveno o4akva6 su6toto...abe izob6to...
Alq, ideiata e pove4e ot dobra! sega oba4e 6te vidim dali izob6to 6te si govorim ot sega natatuk s nego, 6toto az taka go napadnah da "pogovorim", 4e taia slu4ka sigurno i na vnucite si 6te ia razkazva njakoi den oba4e ako uspeia da oburna ne6tata - obe6tavam da po4erpia!!
to iavno s telcite ima samo edin na4in da se spravi6 - MNOGO turpenie i tunka psihologia :)
razigrava6 mu gi su6tite deto toi ti gi razigrava na tebe i taka vse v njakoi moment 6te se predade, vajnoto e do togava da mu e bilo dostatu4no dobre s teb. pone takiva izvodi si pravia ve4e...
uspeh s tvoia telec, hvani go za rogata inatestoto dobi4e i nikakva pro6ka...



Тема :)нови [re: eliz]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано10.06.04 17:55



Сетих се още някои неща, телеца много обича секса. Ако секса с теб му харесва, държи на приятелството ти и те цени като човек, ами то от това какво по-хубаво има! Освен това на телеца му трябва време, МНОГО време докато свикне и признае пред себе си ,че те обича и че точно ти си жената с която иска да бъде не за една нощ,а за много повече, защо не и за цял живот... Обаче!!!!!!! Ако телеца реши ,че не е готов да се усмири на едно място с една жена , колкото и да го привлича тя, той ще се отдръпне много бързо.. Казват,че избира своята половинка между 21 и 31 годишна възраст, но не спира да се съмнява в правотата на избора си.. Докато един ден, доволно не заяви пред себе си, че има най-страхотната жена !
Скъпа, Елиз, ако мога въобще да дам някакви идеи, то те ще бъдат на базата на собствения ми опит и неуспехи с господин "Теле". Има ли нещо в теб, което той не одобрява , опитай се да го промениш. колкото и да е трудно, защото всеки път когато го забележи все повече се пита защо да е с теб след като ти имаш еди какъв си недостатък... Отстоявай своето, не му бъди робиня, не харесва жените , който лазят подир него... Бъди винаги блестяща , опитай се да го изненадаш с нов външен вид , задължително носи предизвикателни, секси дрехи... Задължително му сготви нещо,колкото и банално да прозвучи! Той обожава добре приготвената храна, трябва да знае че си толкова добра готвачка колкото е и майка му, наистина е така! Много обича излетите.. да ходи за риба,незнам твоя дали обича, но повечето май да.. Докажи му че си силна жена, която може да се справя във всяка ситуация, както той би се справил... даже и да те познава дорбре както казваш, сигурна съм че все има нещо в характерата ти което може да го изненада приятно .. О,да най-важното сега се сетих !!!! Отрии колкото се може повече сходства в живота ви преди да се познавате.. като например еднакво детство, операция на едно и също място, в една и съща година (колкото и тъпо да звучи), някакви такива подробности и изпитания... Ако някога ти направи някаква забележка, поучи се от нея, той е мъдър и дано не те нарани с нея, покажи му че си научила нещо от него, но незабравяй и ти да го учиш на това което незнае, а какво е то мисля че и сама можеш да разбереш
За друго немога да се сетя за сега. Аз не успях с "моя телец", защото през времето когато го преследвах не бях свободна и сега като се замисля май това го спря ... Знам че, когато усетеше че ми се поддава на игрите бягаше, за не се оплете в интриги, което телците адски много мразят, особено мъжете !
Ако се сетя нещо пак ще си го кажа



Тема Re: :)))нови [re: eliz]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано10.06.04 22:47



Защо да е наказание, че си овен. Това че си по-емоционална може и да действа привлекателно.
А като успееш да обърнеш нещата недей да черпиш, а вземи веднага да се похвалиш
Аз моя ще го хвана - къде ще ходи . Не, сериозно вече - много добре се оправям с телците (нали сме си сродни душички).
Ще успееш. Никакви поражения. Това е положението!
Е, ти най-добре си знаеш ама ... ще успееш



Тема Re: :)нови [re: shaya]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 23:03



hey, blagodaria, savetite sa mnogo dobri i mislia 4e sa prilojimi ne samo za telci a po princip
lo6oto v slu4aia e 4e ne6toto koeto ne haresvat v men e 4e kato si postavia celi i gi postigam. daje sa me 4uvstvali i kato konkurencia, 4e sum postignala ne6ta, koito toi ne e uspial...potiskam go s liderstvoto si...
e, tova no way da go promenia prosto
i sega v moment na ramisul i dulboka depresia se 4udia ne kak da opraviam ne6tata ami kak da mu teglja edna maina
njama cial jivot da se vla4a sled njakoi i da mu pravja kefa 4e ti4am sled nego i edva li ne se molia za obi4! da, gotini hora sa telcite, ama kato sa tolkova prekrasni kak moje da ostavjat 4oveka do sebe si da se gur4i taka!
mi to4no 6toto sum silna prosto go on, ima i drugi to4ni hora!!!
puk telcite kato sa takiva magareta - ima i jeni s magare6ki inat deto goniat do dupka majete i to v pove4eto slu4ai ne stava duma za istinski 4uvstva... - ami edna takava mu pojelavam i 6te razbere az kakvo sum prejivjala!



Тема tochno takaнови [re: eliz]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано11.06.04 08:21



situaciqta pri teb e su6tata kato pri men samo che az sum s edin skorpion,koito povqrvai mi e mnogo mnogo po-zle ot teleca! No, nqma nujda cql jivot da se tormozi6 s tozi..Ima hilqdi,milioni muje koito mogat da te obichat taka kakto zaslujava6! USPEH!



Тема Re: :)нови [re: eliz]  
Автор Beнepa (Crazy)
Публикувано11.06.04 19:47



Ей, здрасти,
Всъщност не знам дали не трябва да ти благодаря, защото след като прочетох твоето мнение и се почувствах малко зле, защото осъзнах как непрзинавайки дори и пред мен самата чувствата си към мъж Овен, който е разкошен, наранявам единствено себе си. Това е мъж, който е покрай мен от изключително много време, усещането с него ми е било страхотно, но.....Тъпия телешки инат си е такъв...Аз отдавна съм си казала, че не е моя човек и 'какво означават някакви си чувства'. Аз търся намирам някой и нещо си , а човека даващ ми пълни усещания е там....Но знам, че не трябва да го виждам.
И повярвай ми, неразбираемо и за самите вас ,елците всъщност страдат много повече.
Късмет и бъди сигурна, че човека до теб един ден ще осъзнае какво е имал
до себе си и не е успял да задържи.

С най -добри пожелания.....



Тема Re: :)нови [re: Beнepa]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано12.06.04 21:58



ami sled kato osuznava6 4e 4oveka do teb e prekrasen - pokaji mu 4e go misli6, pokaji mu 4e go obi4a6! kak ne te zaboliava kato go pogledne6??! i sled kato se 4uvstva6 pove4e ot dobre s nego, kak surce ti dava da produiljava6 taka - ami i toi ima nujda da mu pokajat 4e go obi4at i da mu dadat malko nejnost.
mislia 4e tova sus zodiata i "tele6kia" inat v slu4aia si e 4isto opravdanie.
pri men ne6tata mislia 4e njama da se promeniat, 6toto i toi e kato tebe i njama ni6to da napravi ako az ne go potursia, a az sum v takova sustoianie 4e o6te edna podobna sre6ta i "razgovor" 6te me poburkat...a toi e inat i zaradi toia inat njama da me potursi, kolkoto i da osuznava kakvo e izgubil...tui 4e 6te trjabva da se primiria 4e sum izgubila goliamata si ljlubov...
oba4e ti, ako naistina misli6 taka za 4oveka do sebe si - please, napravi go zaradi sebe si i zaradi nego i mu pokaji tazi svoia obi4 i mu dai tova, koeto zaslujava...



Тема Re: :)нови [re: Beнepa]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 14:46



Казваш, че телците страдат повече от нас, т.нар. потърпевши. Ами кажи тогава, как да постъпя спрямо моя теле, така че хем да не "изнасилвам" природата му, хем да му дам да разбере за какво става дума и да го провокирам да се разкрие малко. Склонна съм да вярвам, че телците страдате, ами помогни малко - хем на нас, хем на телците с които сме (или се опитваме да бъдем)



Тема Re: :)нови [re: 3aщo]  
Автор Beнepa (Crazy)
Публикувано15.06.04 09:24



Здравейте,
Моля Ви да се регистрирате, ако има някакви лични въпроси да си пишем бележки, за да не превъщаме темата в личен разговор. А колкото до това какъв е пътя (според лични наблюдения) към един Телец, то това е само с добро отношение и никакво насилване да направи нещо против волята му, защото тогава се получава обратния ефект.
Но..все пак има толкова видове Телци, но досега аз не съм срещала някой, който да обича да бърза и да бъде препиран.
Успешно намиране на пътя към твоето момче.



Тема Re: :)нови [re: Beнepa]  
Автор3aщo! (Нерегистриран)
Публикувано15.06.04 10:38



Благодаря за пожеланията! Ще опитам.
Не искам да се регистрирам, защото и без това рядко имам свободно време ... сега просто се възползвам от определена ситуация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.