Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:27 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re:Защонови [re: despina.t]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано09.06.04 17:25



На мен разбира се, на кого друг. И прави едни такива странни жестове, когато разговаряме... все едно непрекъснато му се иска да си блъска главата с ръце (ох не мога да ги опиша).
Аз се надявам, ама ще видим докога



Тема Re:Защонови [re: 3aщo]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 18:55



Виж това за жестовете и аз не мога да го обясня . Сигурно му е начин на изразяване.
Между другото се опитах да си го представя, но ми стана малко смешно и спрях. Надявам се да не те обиждам с това.
Ако останалите качества ти допадат и могат да компенсират цялото това търпение, ще видиш, че резултатът ще си заслужава.



Тема RE:нови [re: despina.t]  
Автор shaya (la strega)
Публикувано09.06.04 19:08



Neznaete kolko ste pravi! Vse si misleh che samo az sum se sbluskvala s tazi dvoina zashtitna ograda.. Az sum skorpion i inata na teleca mi deistvashe v stil "zabraneniq plod e nai sladuk".. no i az se umorih!Znaete li mislq si che naistina ima nqkakuv nachin chrez koito tazi stena koqto slaga mejdu sebe si i jenite da bude razbita.. No daje i jenite telec s oshte po-golemiq si inat nemogat da se spravqt i neznam koq bi uspqla..
Kazvat che lubovta na teleca purvo i predi vsi4ko minava prez stomaha.. Ami az ne uspqh vupreki che se slavq kato dobra gotvachka (skromnostta mi e nai-krasivata cherta ).. Osven da opitate i vie ,ako ne ste ve4e, s gotvene ..
Sigurno ima moment v koito toi 6te se predade, no sqkash umishleno go predotvratqva ot strah ili ot gordost, govejda razbira se ..
A ne sumneno , ot lichen pogled kum neshtata moga da vi kaja, che obojava jenite da tichat podir nego i tova ponqkoga go kara oshte poveche da naviri mucuna i se zatvarq v kojata si, sqkash za da gi izmuchva narochno.. obicha da se gavri s obojatelkite si, povqrvai te mi .. zvuchi gadno no e istina..
uspeh na vsichki..!



Тема Re: RE:нови [re: shaya]  
Автор despina.t ()
Публикувано09.06.04 23:40



Е-хее прави сте за упорството (не ината), ама нека да не преувеличаваме. То сега излиза, че всички мъже телци са ергени. Чак пък толкова



Тема Re:Защонови [re: despina.t]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:37



Разбира се, че не ме обиждаш. Дори и на мен ми е било смешно, като се замисля. Не знам - казват, че и жестовете имали значение в общуването, ама като не разбирам нищо от езика на жестовете



Тема Re: RE:нови [re: despina.t]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 13:37



ami hajde de, razkonspirirahme gi ve4e, ni6to skrito ne ostana, ama daite ideia kak da ia nadsko4im tazi ograda
moia 4ovek ve4e go 6okirah kato povdignah vaprosa, toi ne mojel da govori po takiva li4ni temi, mnogo truden "razgovor" naistina! nai-tupoto e 4e kato go "natisne6" s vaprosi i ne spira6 da pita6 dokato ne otgovori, nakraia vse pak kazva njakoi ne6ta. az razbrah 4e naistina si pada po men, ama sega ve4e vklju4i o6te po-goliama za6tite i ve4e 6a trjabva da go natupam 4e da se predade :)

OBA4E, ne iskam da go izgubvam toia 4ovek! puk stiga mu tolkova kef 4e ti4am sled nego! daite da izmislim njakakva strategia za sublaznjavane na telci :)
edva li mijete telci sa ergeni - strahotni sa, njama na4in da ostanat sami. ama mi e mnogo 4udno kak stava nomera....
any ideas?



Тема Re: RE:нови [re: eliz]  
Автор Beнepa (Crazy)
Публикувано10.06.04 14:08



Здрасти ,
Защо не пробваш с женски чар, спокойствие, внимателно отношение, но непоказване на чак толкова внимание, покана за гости с хубава музика, вкусно ядене и добре подредена маса.....
Прочети преди това някоя бизнес книга или нещо подобно на "Най-добрия на спечелим бързо пари" и му покажи колко много и ти се вълнуваш от тези неща.Разкажи му твоите планове за развитие, но нека да изглежда нещо амбициозно и още веднъж не го карай да бърза и го остави поне за малко да се чувства така, че той е мъжа и води парада....
Още веднъж успех и дано усилията да са си заслужавали.
П.С. Не го лъжи, защото това ще бъде доста голяма грешка, която няма да бъде забравена.




Тема Re: RE:нови [re: Beнepa]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 14:18



he, he az ako me biva6e da luja mai po-dobre 6tiaha da sa ne6tata :)
toi mnogo dobre znae 6to za 4ovek sum, ako trudna da pravja ne6to podobno 6te stane super o4evadno 4e ne6to 6ikalkavja i 6te stane po-zle 6toto ve4e 6te ima i nedoverie :)



Тема Re: RE:нови [re: eliz]  
Автор Aля (много странна)
Публикувано10.06.04 17:09



И аз да се включа. Венера е много права. Казваш,че веднага ще се усети. Ами направи така,че да не се. Винаги има начин.
Обаче след като те познава като друг човек,нещата трябва да станат постепенно. А доколкото разбрах си на края на търпението си. Като за начало например можеш да понамалиш атаките. И ако стане много съмнително ,да го изкараш нещо от рода, че си размислила, че наистина много си прибързала и не си му оставила време и не искаш да го караш да се чувства притискан. Накарай го да си мисли,че оставяш решението в негови ръце.
Мъжете телци обичат да се чувстват отговорни (по принцип), сега се занимавам и аз с един такъв.



Тема :)))нови [re: Aля]  
Авторeliz (Нерегистриран)
Публикувано10.06.04 17:43



eiiii, stra6ni ste! ponjakoga si mislia 4e da si oven si e jivo nakazanie, 6toto vse tur4i6 nanjakade, vse iska6 ne6tata da stavat po-burzo, ima6 li 4uvstva - pokazva6 gi bez mnogo da mu misli6 i estestveno o4akva6 su6toto...abe izob6to...
Alq, ideiata e pove4e ot dobra! sega oba4e 6te vidim dali izob6to 6te si govorim ot sega natatuk s nego, 6toto az taka go napadnah da "pogovorim", 4e taia slu4ka sigurno i na vnucite si 6te ia razkazva njakoi den oba4e ako uspeia da oburna ne6tata - obe6tavam da po4erpia!!
to iavno s telcite ima samo edin na4in da se spravi6 - MNOGO turpenie i tunka psihologia :)
razigrava6 mu gi su6tite deto toi ti gi razigrava na tebe i taka vse v njakoi moment 6te se predade, vajnoto e do togava da mu e bilo dostatu4no dobre s teb. pone takiva izvodi si pravia ve4e...
uspeh s tvoia telec, hvani go za rogata inatestoto dobi4e i nikakva pro6ka...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.