Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:08 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как се живее с отрицателна карма  
Автор anaili (ентусиаст)
Публикувано16.04.04 15:47



Скоро моята номероложка ми каза, че по тия и тия причини съм нарупала отрицателна карма и по тая причина нещата при мен дори и най благородно замислените стават много трудно. Смръзнах се. Не че не си знам греховете де ама така като ти го кажат в очите е малко в повече. Не мога да звъня през ден през два до София и да и досаждам. Стореното е сторено, но въпросът е как да живея от тук нататък ??
С други думи има ли начини да се компенсира натрупана отрицателан карма?
Сигурна съм, че има, както съм сигурна, че за грешката има и прошка.




Тема Re: Как се живее с отрицателна карманови [re: anaili]  
Автор Neon (dharma)
Публикувано17.04.04 12:14



за карма ли става дума или за ментални модели, към които си привързана и не можеш да действаш извън тях? защото нумерологията или астрологията нямат адектватни начини да се докоснат до кармичния комплекс. има много начини за изчистване на стари мисъл форми и вече ненужни емоционални енергии...

One's own misdirected thought can do one more harm than an enemy or an ill-wisher


Тема Re: Как се живее с отрицателна карманови [re: anaili]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано17.04.04 14:59



Отрицателната карма се изкупува. Ако не искаш наяве, с покаяние. По-безболезнено е.
Права си, че има прошка, просто помни, че прошка се дава при смирение и покаяние, не да не си мърдаш пръста и да не се трансформираш, пък да чакаш бог да си изпълни задължението по даване на опрощение.

Всеки е натрупал отрицателна карма в една или друга степен и от известно време тече процес на масово и повсеместно изчистване.
Може би не си го почнала, та ти се дава знак с тия думи?

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса


Тема Re: Как се живее с отрицателна карманови [re: Kaily]  
Автор anaili (ентусиаст)
Публикувано17.04.04 17:13



А какво е да изкупиш отрицателна карма ?
И как се изкупва отрицателна карма?




Тема Re: Как се живее с отрицателна карманови [re: anaili]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 17:31



Каква отрицателна карма с тази малка кукличка...пу.пу да ти е жива и здрава.
За да ти даде Господ тази красота едва ли се грешна.



Тема Re:нови [re: anaili]  
Автор regulus (29 Leo)
Публикувано17.04.04 18:08



Ами ... американското правителство се бори с расизма и бедността и оттук с дискриминацията чрез просвещение и образование (!!), което ще рече, че ако черният негър от Алабама е добре образован (=просветен), то той НЕ ще да е вече беден със сигурност и предполага се ще е общественополезен човек => Като един НЕ глупав човек вече, той ще престане да си задава въпроса 'защо съм черен и дискриминиран и беден' и да си отговаря 'защото съм черен, затова съм и дискриминиран и беден' и т.н. ... защото няма да чувства сепаратизма на белите спрямо него ... т.е. стандарта на живота му ще е като на един бял човек, респ. и отношението на околните спрямо него ...

Разбра ли ме?? - Ти не знаеш какво е карма първо (а може и да греша); второ питаш какво е отрицателнатa такава и трето изпадаш в паника - ''Смръзнах се' ... как да живея от тук нататък ??'' ... ... позовавайки се на номероложка; четвърто - сигурна ли си, че този ти въпрос е за този клуб? Защото това тука е нещо като клуб 'Зодии' или нещо подобно ... Аз лично не знам защо след като има клуб Астролози, в който пишат компетентни хора, съществува този клуб с неприлично заявеното и претенциозно за възможностите на пишешите тук име Астрология?!! - Shame.

better feel bad than feel nothig ...

Редактирано от regulus на 17.04.04 18:18.



Тема Re:нови [re: regulus]  
АвторEлeмeнтapнa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 18:21



Само една забележка искам да ти направя. Всеки от някъде тръгва ние сме още в началото на пътя.И всеки има право да се учи и да греши докато се учи...А това с името на клуба си звучи направо като подигравка..твоя си работа коменти4рай но не обиждай моля те...тук сме хора с интерес към астрологията...никой не нарича себе си астролог



Тема Re: да видим ...нови [re: Eлeмeнтapнa]  
Автор regulus (29 Leo)
Публикувано17.04.04 18:46



лека справка на темите от изминалата седмица:

'Какво бихте могли да ми кажете за мъжете Везни' - зодиакален въпрос

'jeni strelci pisces' - зодиакален

'kitaiskata astrologia' - ?? да кажем астрологична ...

'Квадрати към асцедента-прогресия' (Eлeмeнтapнa) - твоята астро-тема - 0 отговорили и така ще си остане, веравй ми.

'Моля кажете не на шега sveteshta' - 1 отговорил

'v azmojno li e vodolei i strelez ' - зодии!!

'някой ще ми каже ли ? Rak' - зодии

'29 - дата на най-тежката кармична разплата'

'за земята и водата / DTMF' - ефектно заглавие, но уви, зодии ...

'за астрологията и 5-ия елемент'/ DTMF - тоже

'Sunuvane Rahari' ???

'Скапан въпрос?'/ DTMF

'Majete DEVI???' - зодии

'Kakvo mislite 4e sa rodilnite belezi?'

'Просто лудост'/ Bяpa 441 11 (1) 14.04.04 11:25


* Не обиждам клуба. Интересът към зодиите, подкопава авторитета на Астрологията - винаги е било така. Фактът, че никой не отговаря на теми с чисто астологическо съдържание тук го доказва.

better feel bad than feel nothig ...


Тема Re: да видим ...нови [re: regulus]  
Автор Kaily (не*избе*жна)
Публикувано17.04.04 19:26



Есента това беше единственият клуб на такава тематика.
После "знаещите" се отделиха в специален клуб. Сега ако искаш мога и да ти извадя някои теми от вашия клуб, които директно го дискредитират? Като клуб на астролозите де. И на фона на твоите претенции към този клуб.

Но сега не разбирам що за наглост пък да се питаш този клуб защо изобщо съществува?!?
Приеми го просто като буфер към пресветлия съседен клуб-да спира нас, нищонезнаещитегалфони от посегателства върху високоакадемичнатавитеритория.

Слабите се стремят към порядък, силните владеят хаоса


Тема Re: да видим ...нови [re: regulus]  
Автор Amore (astro)
Публикувано18.04.04 11:50



Е сега какво да направя? Трих, молих, писах, виках, томахавки вадих и не, и не, и не! Имам чувството , че нарочно влизат с тия въпроси. Толкоз ли е трудно да се отвори първата тема и да се прочете, що за чудо е това Астрологията?
Моля, за успешно получаване на исканата от вас информация, да имате предвид следните препоръки:

1. Препоръчително е преди да зададете въпрос, да разгледате темите в предишните страници. Възможно е да намерите там това, което търсите. Архива работи бавно, за което нямам вина.

2. За личните хороскопи:

Всеки човек е уникален по своята същност. Това, че сте примерно Козирог, е само една миниатюрна част от това, което сте вие. Когато казваме, че някой е зодия Козирог, се има предвид, че Слънцето е било в Козирог в мига на раждането му. Но, освен Слънцето, има още един куп важни неща – планети, знаци, домове, аспекти. Всичко това е омесено в неповторима звездна смес, която представлява вашия хороскоп. Никой друг на Планетата няма хороскоп, идентичен с вашия – това е нещо толкова уникално, както отпечатъците на пръстите ви. Затова, когато искате информация, е важно да оставите своите данни, а именно: точна дата, час и място на раждане.

Препоръчително е да пишете на Кирилица . За тази цел, може да използвате квадратчето в синьо, горе в дясно, до надписа KREDOR. Така липсата на кирилизатор във вашият компютър е компенсирана. Моля, за удобство на четящите да сте с регистриран ник. Благодарим предварително за вашето разбиране.

Това е цитат от въпросната


Благодаря за забележките, г-н или г-жо астролог. Приемам ги като лични нападки. Има още нещо обаче, като не ти харесва иди в другия клуб. Ще се лишим от присъствието на един *знаещ*.

Извода до който съм достигнала е, че хората нямат култура за Астрологията. В главите им е насаждано едно, и ти вари ги, печи ги, това си знаят. Има лошо комерсиално лице. толкоз от мен. ако ти се пише нещо астрологично, ми напиши кой те спира? Аз обещавам, че ще се намери кой да отговори. А ти защо не отговори в темата

'Квадрати към асцедента-прогресия' (Eлeмeнтapнa) - твоята астро-тема - 0 отговорили и така ще си остане, веравй ми.
или и твоите знания са на ниво зодии? Айде за малко всеки да слезе от своята камбанария и да мислим как да говорим за Астрология, а не всеки да крещи от високо: Вижте ме , аз съм велик!!!!!! Пък вие нищо не разбирате. От една страна не е вярно, от друга показва липса на култура.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.