Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Отново за Дева и Рибинови  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 18:38



Ще ме прощавате за въпроса, знам че някои хора са много против свеждането на нещата до слънчеви знаци - но на мен те така или иначе ми се виждат основни.
Та, дали Девите имат чувствителността на Рибите? Много ми се иска да е така и имам подобни интуиции; но нали те все пак са земен знак, възможно ли е да чувстват нещата така дълбоко? По принцип моят основен проблем в една връзка винаги е бил липсата на дълбока интимност, която произтича от фината чувствителност на партньора. Сега с Девата усещам, че за пръв път се получава; за пръв път има споделеност - но дали не си въобразявам? На повърхността той е дори груб!...

Да се реем с балоните...


Тема Re: Отново за Дева и Рибинови [re: Диaнa]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано18.03.04 19:43



Действително не е добре, нито е необходимо чувствителността на един човек да се свежда до слънчевия му знак, а и до който и да е знак.
Всеки един "знак" има чувствителност и не може да се каже, че тази на рибите е най-голяма.
Тук дори не става дума за чувствителност, а за нейните прояви и доколко човекът допуска тази чувствителност да го ръководи в нещата.
Пък и в една връзка чувствителността не е основното - основното е много комплексно и нееднозначно и не може да му се даде точно описание и определение. Така че не виждам защо да не можеш да си щастлива с дева.



Тема Re: Отново за Дева и Рибинови [re: ssonia]  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 19:51



О, разбира се че не отричам чувствителността на другите знаци.:) Права си, че хората по принцип са еднакво чувствителни. В случая просто исках да си изясня дали моят тип чувствителност хармонира с неговата; понеже при мен тя наистина е водеща.

Ти какъв знак си?

In vino veritas:)


Тема Re: Отново за Дева и Рибинови [re: Диaнa]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано18.03.04 19:59



Риби съм.
Не знам дали хармонира неговата с твойта чувствителност - мога да кажа от личен опит, че много ми харесват мъже дева, но не бих се омъжила за такъв, точно защото е с подобна на моята чувствителност /поне така ми се струва от опит/. Всеки е различен обаче



Тема Re: Отново за Дева и Рибинови [re: ssonia]  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 20:09



От твоите уста - в божиите уши.
Аз лудо се влюбвам само и само в мъже Дева...а според мен брак без страст е немислим.

Успех, каквото и да търсиш!

In vino veritas:)


Тема Enough!нови [re: Диaнa]  
АвторSkorpionkata (Нерегистриран)
Публикувано18.03.04 20:10



Dian4e, a stiga ni zanimava s tvoiata li4nost i ve4e oteg4itelnite devi i ribi... Tova e ve4e neznam si koq tema na taq tematika, ne ti li stiga???
Ne iskam da se zaqjdam, no napravo zadrastva6 foruma... Ne zabelqzva6 li?



Тема Re: Отново за Дева и Риби [re: Диaнa]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано18.03.04 20:14



Успех на тебе!
Засега не търся нищо, тъй като съм намерила

Я кажи, страстни ли са девите? Питам, защото първата ми силна детска платонична любов беше към дева, но така и не разбрах какви са в тази област, понеже после се насочих към други "знаци".



Тема Enough of Scorpio BS [re: Skorpionkata]  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 20:18



Не забелязвам - не бях писала тук повече от месец; пък и да "задръствам форума"...аре посмали.

Може би просто аз не съм ти симпатична. За какво е астрологията, ако не да се занимава с личности - било моята или нечия друга. Още повече, не става дума за мен самата - опитвам се разбера определен човек по-добре; а мисля, че това би било невъзможно, ако не се съсредоточа изключително върху него. Като не ти е интересно - не чети. То пък вие Скорпионите ако не "управлявате" света, не може...

In vino veritas:)


Тема Re: Отново за Дева и Риби [re: ssonia]  
Автор Диaнa (ЕволюиращаРиба)
Публикувано18.03.04 20:21



Ами, тяхната страст е скрита, дълбока...именно това ме привлича. Те ликуват тихо, почти незабележимо; и въпреки това осезаемо.

И аз преди си падах по Стрелци и други, ама...много самотна се чувствам с тях.

In vino veritas:)


Тема Re: Отново за Дева и Риби [re: Диaнa]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано18.03.04 20:27



Хм, тихите води са най-опасни
И внимавай с мълчаливите герои - не винаги са това, което изглеждат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.