Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 29.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Хорана Астрологиянови  
Автор FruzlaМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано25.02.04 18:56



Здравейте
Купих си книжка и реших да експеиментирам. Правя карта и се опитвам да разбера къде е скрит даден предмет. Е да обаче, ми трябваше скрит предмет. Що ли тръгнах да се занимавам?!
Накарах приятеля ми да скрие няколко предмета тази сутрин. Написало момчето всичко 5 предмета, с час на загубванеКъм обяд почнах да търся. Един съвет, от мен. Като карате съкровищата ви да правят такова нещо, нека на друго лисче да напишат къде е скрит предмета. До сега си търсих слънчевите очила. Излезе, че са в документи. Нещо мое и на север. На ниско и той си дойде пък аз пълзя по пода и се опитвам да изнамеря очилата си, по метода на дедукцията, щото почти му светих маслото на компаИ добре, че телефона по някое време се раззвъня от кухнята. Сложил го в шкафа със спагети. Бе излезе нещо от майка ми и чужбина, в близост до нещо електрическо. И те са от майка ми, чуждо производство и над шкафа има електрическа скара. Добре, че ми се обадиха и чух писук-писук от шкафа..иначе..
Имате ли опит с тази част на Хорарната астрология?



Тема Re: Хорана Астрологиянови [re: Fruzla]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано25.02.04 20:37



Ха ха ха ха хаУтрепа змея с ластика!....



Тема Re: Хорана Астрологиянови [re: Fruzla]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано25.02.04 21:02



Ей,Фръцле,така ме разсмя,че се разсъних...то и без това какъв е тоя сън по никое време...ама така сладко ме гушна този бебо,че се предадох.
....и къде викаш тоз телефончо?...хихихи



Тема Re: Хорана Астрологиянови [re: Fruzla]  
Автор DTMF (шпионин;))
Публикувано25.02.04 21:19



Я кажи тогаз къде са ми 2-та планински бегача дето ми ги откраднаха през лятото?)))

сега е 21:19 , 25/02/04 Сл.бряг, България, планета Земя,слънчевата система



Тема Re: Хорана Астрологиянови [re: DTMF]  
Автор FruzlaМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано25.02.04 21:29



Добре! Отивам да вечерям и с нови сили, ще проверя. Ама първото колело ли да търся или второто?
Ще опитам. Виж то със сигурност е откраднато. Кво сега да се лъжемОчаквай включване.

И така, на границата на твоя имот или в края на улицата или в края на нещо си. Може да не е много близко до теб. Мисля, че е под земята. В някакво тъмно място, не е използано, сред стари ненужни вещи, бих казала боклуци,доста мръсно е ,Мазе с остри предмети наоколо, инструменти. В ъгъла.Има нещо общо с парньор или бизнес или жена,може да е роднина. А да, в мазето на официално учереждение. Може да е библиотеката или училището, кметство или поща. Така е скрито, че ако този който го е скрил го попиташ къде е, ще е забравил.
И в близост има топлинен източник, нещо старо като печка например има и вода.
Последен ти си имам работа с колелото, но си спомни давал ли си го на приятел за малко?Търсенето е било трудно, но не е окончателно приключило. След невероятен обрат ще получиш информация. Ще си го върнеш наполовина. Не знам , защо!
Крадеца е свързан със Скорпион и Плутон. Посоката е североизток. Би трябвало да е на 348 метра или километра.

Редактирано от Fruzla на 26.02.04 21:53.



Тема Re: ха ха ха /nt/нови [re: Fruzla]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 21:35







Тема Re: ха ха ханови [re: Fruzla]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 21:43



Бебчо, хорарната астрология е един от начините човек да "говори" с висшето си Аз понеже то знае всичко
... и щом е То е решило, че трябва да лазиш по пода, значи има все пак някаква комуникация нали си бебчо
ама то новият ти ник Фръцла ли било бе?! а аз през цялото време го четях като Фрузла и се чудех от къде ти е хрумнало




Тема Re: ха ха ханови [re: t]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано25.02.04 21:49



Фрузла ли?-хихихи...а как се досети да го перифразираш на фръцла



Тема Re: ха ха ханови [re: lskrica Nadejda]  
Авторt (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 21:56



ами като прочетох мнението ти по-горе и най-после ми светна чудовищната заблуда в която съм бил



Тема Re: ха ха ханови [re: t]  
Автор lskrica Nadejda (тримата братя)
Публикувано25.02.04 22:31



Радвам се,че бях полезна
Ама тя фръцла ще ме черпи...че иначе с тая "фрузла"-хахаха

...Стрелци сме-ще си помагаме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.