Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Транзитиращият Сатурннови  
Авторнaчинaeщa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.04 21:56



моля ви каже като разрушител ли трябва да го приемам.-.при мен той транзитира до началото на 2006 год в 12дом...а при него транзитира до средата на 2006 год. в 8дом..и при двама ми м тези домове няма планети



Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: нaчинaeщa]  
Автор DTMF (знам ли:))
Публикувано25.01.04 04:53



като ограничител го приемай,със всичко свързано с домовете)



Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: нaчинaeщa]  
Автор AmoreМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано27.01.04 02:20



Сатурн е пътят към познаниетоСатурн транзитен е в Рак. Няма страшно, всяко транзитиращо планетно *чудовище*:))) няма цял живот да е там. Е вярно, малко ограничения, изолация и какво от това. РелаксНяма човек при който Сатурн или Уран или Плутон да му прескочат натала. Няма начин просто. Ще го преживеете. И при мен е на проветриво, но какво да се прави ..всичко са върти там горе, някой ден ще се измести и на вуте ще му е злеДишай спокойно



Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: Amore]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 11:30



Гледам картата на една приятелка. Скоро Сатурн ще и влезе в 7 дом. В първия момент го свързах с проблеми в отношенията, но интиуцията ме кара да мисля друго. Възможно ли е да и донесе брак.
Сатурн е управител на хороскопа (тя е асц. Козирог). Добре поставен е в картата и в 8 дом в съединение със Северн възел в дева. Управител на 7 дом е Луната, която е добре поставена в 10 дом.
Та транзитиращият Сатурн влизайки в 7 дом ще застане след време над натален Юпитер в Лъв. Не виждам лоши аспекти. Затова предположих един евентуален брак?? На прав път ли съм. Притеснява ме само че след Юпитер ще застане на Лилит.
Имам наблюдения над две карти, свързани със сатурн в 7 дом. В единия случай неприятности с роднините на мъжа си. В другия случай починал съпруг. Нямам много опит.

Уча се над картите на познатите ми, чийто живот имам възможност да наблюдавам.



Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: eднa]  
Автор Лyдчo (непознат )
Публикувано27.01.04 12:53



Напълно е възможно, защото Сатурна дава установяване на нещата. При мен транзитиращ Сатурн върху натален Юпитер даде подарък апартамент.Наталният ми Юпитер е в Рак в 9-ти дом. Апартамента е нещо, което не съм искала, защото ми ограничава донякъде възможностите да сменям толкова често местожителството си , колкото ми се иска. От тази гледна точка е ограничение, нещо което дава Сатурн.
Дори и много жени да се стремят към брак, той си е ограничение, стабилизиране на нещата и нещо траещо ,малко или много, повече от връзка, а това са все Сатурнови неща :)).



Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: Лyдчo]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 15:33



Ще помисля и в друга насока. Гледам, че Урана и влиза във втори дом тогава и е възможен успешен бизнес и обединение на финансите. Не бях мислила, че може ако не сключи брак, то поне да се нанесе при някой в жилището му:)

Като гледам картинката когато аз се сдобих със жилище то няма нищо необичайно в нея. Сатурн на 5 градуса ретро от наталния в 3 дом. Юпитер ретро в 5 дом. Северен възел в съединение с рожден Меркурий. И Лилит в първи дом. Марс и венера и двете планети транзитиращи в съвпад в 7 дом.
За възела над меркурий пише следното:
Транзит Северного Узла по Меркурию.
Общительность социальная и деловая, желание обмениваться идеями и совместными планами. Меркурианские принципы находят применение в социуме. Появляются кармические знакомства и кармические связи, которые способствуют пониманию своих кармических задач. Хорошее время для торговли и бизнеса. При злом Меркурии - нарушение взаимоотношений с окружением, расчетливое использование контактов и отношений с людьми для своей выгоды. Могут быть задержки и неудачи в деловых отношениях.





Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: eднa]  
Автор ПeтПapиHeДaвaм! (..свиркай си..)
Публикувано28.01.04 00:15



Сатурн е много по-свързан с обвързванията и брака, отколкото може да се допусне на пръв поглед.
На първо място, не случайно екзалтацията му е във Везни.
На второ, той дава стремеж към "формализиране" на нещата/ отношенията, а бракът е точно такава "формализация".
На трето, задълбочава и усериознява всичко, до което се допре, гадината...
И на четвърто, пръстенът/ халката са Сатурнови символи... както и хомотът, и юздата...
На пето... хъм... нататък всеки може да си го допише самостоятелно...

Да вървя на майната си?!?
Че аз оттам идвам, бе...


Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: ПeтПapиHeДaвaм!]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 15:37



Да......
......... сега проверих една моя приятелка сключи брак когато транзитни Сатурн е в 7 дом, Северен възел и Юпитер. Плутон на градус от Асц. в съединение с натален Нептун. Господар на Дц в 10 дом. Мдам..интересно...

Искам да те попитам имаш ли наблюдение как Сатурн действа в 5 дом, защото там две мои приятелки сега го търпят и май им създава любовни проблеми?





Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: Amore]  
Автор Mapи (луда фея)
Публикувано28.01.04 15:47



Мдам, на мен ми е бая на проветриво върху Дсц ама карай.Добре 4е прави то4ен секстил с наталния Сатурн, който ми е управител на хороскопа,ина4е досега да съм се побъркала.

Meglio soli che mal accompagnati.


Тема Re: Транзитиращият Сатурннови [re: eднa]  
Автор Eлeмeнтapнa (познат)
Публикувано28.01.04 16:00



Искам да те попитам ти не налагаш ли транзитите в/у прогресиите....или мен са ме учили неправилно..разкажи за твоят метод




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.