Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Разводитенови  
Авторнaчинaeщa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 10:49



Кой, са аспектите който предполагат че ще се случи развод.



Тема Re: Разводитенови [re: нaчинaeщa]  
Автор Castilla (y Leon)
Публикувано13.01.04 19:18



Ami ... ako chesto q bie

"Koito ima zashto da jivee, moje da ponese vsichko kak"


Тема Re: Разводитенови [re: нaчинaeщa]  
АвторCrazy (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 11:30



Гледаш господаря на 7-ми дом, в кой дом се намира и неговите аспекти.Същото така и планетите, които се намират във въпросния 7-ми дом. Скоро разглеждах картата на мъж в развод. На върха на 7-ми дом е Козирог, господарят е в 12-ти и с положителни и с отрицателни аспекти. Юпитер е разположен в 7-ми дом, добре аспектиран.
Недоразуменията и разводът започват при Сатурновото завръщане, нещо, което е логично да се предположи, тъй като господаря на 7-ми е в 12-ти, при това Сатурн, предполагат усамотения, страдания, жертвоготовност дори. Чувала съм, че Юпитер в 7-ми предарзполагал към повече от един брак, също така и Меркурий там. А няма как да не се стигне до това, ако няма развод, поне в България, де.Още повече, че това се потвърждава и от други аспекти.
Разбира се, това е само едно от нещата и трябва да се разглежда цялата карта.
Но аз съм лаик в астрологията и по-добре е да се консултираш с по-знаещи.
Желая ти един много усмихнат ден.



Тема Re: Разводитенови [re: Crazy]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 11:45



Знаеш ли, че скоро гледах картите на две приятелки. И двете имат проблеми с гаджетата. И ми направи впечатление, че Юпитер е в 7ия им дом и се зачудих защо вместо да им носи щастие и успехи в любовта и отношенията се случва точно обратното.
Е, още не съм толкова добра в астрологията, че да успявам да навръзвам перфектно парчетата от пъзела, но се опитвам.
На едната Юпитер е в съединение с натален ретро Плутон в Дева.
На другата Юпитер скоро ще е над натален Сатурн в Дева.

Странно.



Тема Re: Разводитенови [re: Crazy]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 11:49



Сетих се, че на други 3 приятелки, в чиито карти Уран е в 7 дом в момента пък имат доста динамичен любовен живот. Завръзване на нови гаджета по най-странен начин + скъсаване със старите най-безцеремонно.







Тема Re: Разводитенови [re: Crazy]  
Авторнaчинaeщa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 13:04



а ще ми обесниш ли..двойните знаци визирам близнаци, везни, риби...значат ли два брака...в случая искам да те питам..близнаци в 7дом..без планети в него...господаря Меркурии в 9 дом..в съвпад с Уран Плутон Дева знакът на 9дом



Тема Re: Разводитенови [re: нaчинaeщa]  
АвторKpeйзи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 14:40



Не, не мисля, че сами по себе си близнаците на върха на 7-ми дом означават 2 брака или по-точно казано повече от един брак. Ако това се потвърждава от други неща в картата е възможно и да се тълкува по този начин. По-скоро означава интелектулен патрньор, меркуриев тип, при наранени аспекти, дори и бъбривец и мърморко, с който има вероятност запознанството да е станало някъде в чужбина, а също така и във връзка с някаква религия, философски занятия, както и по време на висшето обазование, по неочакван начин да е станало запознанството и дори да са запчнали отношенията и то след кат нещо е било умряло. Но това е интерпретация само по данните, с които разполагам. Хубаво е да видиш апсектите на меркурии. Положението по знаци и по домова позиция на луна и слънце, аспектите между тях и с останалите планети.
И пак ти казвам, че съм лаик в тази област, затова може да се окаже, че няма нищо вярно в интерпретациите ми.
Но..съм сигурна, че ти и сама би се справила добре.
и отново много



Тема Re: Разводитенови [re: Kpeйзи]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано14.01.04 19:13



A ako v 7-mi dom ima samo edna Luna? I v natala na partnera sushto?



Тема Re: Разводитенови [re: :)]  
АвторLena (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 08:10



А можете ли да ми кажете кажете какви са аспектите за женитба? А за безбрачие?



Тема Re: Разводите [re: :)]  
АвторCrazy (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 10:44



От мой позната астролог съм чувала, че луната в 7-ми дом не е от най-приятните неща, за-то давала абсолютно съобразяване с партньора, тотално отричане на своите интереси в името на парнъора и подобни неща. Но пък не знам как ще се тълкува, когато и на 2-та луните са там. Той ми разказваше за случаи , в които жената се примирявала с любовниците на мъжа, беше си продала апартамента, за да му даде парите, които той дал на любовницата. Това го казвам за пример до какви крайности може да доведе подобно положение. Примерите бяха за луна в 7-ми дом в женски хороскоп и беше открил приликата от тази гл.т. в доста хороскопи.
Нека днешния ден да бъде ти по-хубав от вчерашния.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.