Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Zhenata LAVнови  
АвторTAURUS (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 10:47



Ama mnogo ste hubavi bre:-))))))
Vie ste mi novata mania:-)))))
No neshto may ne haresvate mazhe TAURUS. Trudna rabota.
Zashto?



Тема Re: Веднага ти разяснявам ситуациятанови [re: TAURUS]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано20.10.03 16:27



Жените лъв са много привлекателни за taurus, да, така е. Не е въпросът в нехаресването. Ако искаш, ще ти дам най-подробни инструкции как да спечелиш повече точки пред лъвиците. Предупреждавам, че за 1 Taurus ще е малко трудничко, но ако искаш да се заинатиш и да пробваш, смятам че си струва.



Тема Re: Веднага ти разяснявам ситуациятанови [re: Scarlet]  
АвторHaтaлия (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 23:42



Хайде кажи нещо и за мъж лъв тогава, че и аз съм се вманиачила нещо и не мога да се отърва



Тема Re: Веднага ти разяснявам ситуациятанови [re: Scarlet]  
АвторTaurus (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 17:12



davay, che napravo sam ludnal!!!!



Тема Re: Виж сега, понеженови [re: Taurus]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано28.10.03 22:40



мога да ти кажа много неща, по-лесно ще ми бъде, ако ме питаш нещо конкретно.

Като начало, ще започна с нещо, което е добре да спазваш. Обръщай и много внимание и и прави елегантни комплименти. Знам, че ще ти бъде трудно, но имай предвид, че в нейните очи може би ще си малко семпличък. Не, неточно го казвам. Исках да кажа, че тя ще очаква от теб да си по-вълнуващ и по-пламенен. Не си крий романтичността, знам че няма неромантично теле, но я покажи по-ясно. Вие, телците имате потенциал, но не обичате да го демонстрирате. Тук сте обратното на лъва. Внимавай да не останеш недоразбран. Е, малко вероятно е, лъвът е много добър психолог, но все пак няма да те разбере много добре за това ти качество - да не се перчиш и фукаш, защото за лъва е съвсем естествено да се похвали и да похвали хората за нещо, за което заслужават.

Лъвиците обичат разнообразието, смяната на впечатления, тежкарските местенца. Колкото и да обичаш къщичката си, любимия си фотьойл и ТВто си, жертвай се, поне в началото. Бъди по-сговорчив за ходене навън.
Ох, ама ти ме питай нещо, ще ти дам инструкции стъпка по стъпка. Много бойни и препатени впечатления имам и продължавам да ги трупам.

А, искам да те успокоя, че с лъвица се живее много, МНОГО лесно, само трябва да не лъжеш, да показваш добри обноски навсякъде (това запомни ли го?), да и правиш комплименти и може би още 1-2 неща, но основните са тези. Уверявам те, много лоялни, верни и пламенни хора са. Въпросът е да се държиш подходящо.
Вие малко обичате да се налагате и да командвате, тук внимавай.
Много малко вероятно е истинска лъвица да ти иска пари, дори и да ти ги поиска, ще ти ги върне, няма да са взети безвъзмездно. При вашата любов към парите, това не е за подценяване, нали?

И двата знака обичат лукса, но вие клоните към по-практичните неща, докато лъвът харесва дори неизползваеми, но красиви и тежкарски нещица. Това да не те дразни и не се оптивай да я промениш, просто отвътре и идва да е такава. Не вярвам вече да не ти е подарила нещо. Ако все още не е, скоро ще стане. Това е едно от слабите и места - много обича да отрупва с подаръци хората, на които държи.

Нея ще я подразни твоята консервативност. Като се започне от типа ресторанти, които предпочиташ, и обзавеждане, та се стигне до почти всичко. Изобщо не очаквай от нея да ти готви като баба ти и не и възхвалявай рецептите на простите манджи на баба си, защото лъвицата дори и да прояви някакави усилия за тактичност в началото, рано или късно ще ти излезе през носа това. Тя обича всичко модерно, съвременно, екзотично и т.н. Бабината си кухня запази да я възхваляваш пред някоя зодия рак. И изобщо, ако мислиш да се жениш за нея, още от сега се откажи от варианта съжителство със свекърва. Ако имаш сестри, не допускай грешката да я сравняваш с тях. Или обратното. Сравнявай, но в лъвска полза. Така поне ще натрупаш точки. Обратното е много пагубно.

Само да си забравил да забележиш, че има хубава прическа, тоалет, или т.н. Това е задължително да отбелязваш всеки път, защото тя всеки път ще се старае и ще очаква да го забележат. Вгледай се в маникюра. Във всичко. Паролата е комплименти. Комплименти, комплименти.

Телецът много обича да е критичен към близките си. Тук внимавай ИЗКЛЮЧИТЕЛНО много. Не ми е известно в целия зодиак да има хора с по-голяма нетърпимост към критиката от лъвовете. Ако искаш да си изгубиш лъвицата, отпусни се и я критикувай. Това, че я смяташ за близка и затова си позволяваш да и дрънкаш подобни глупости изобщо няма да ти помогне. просто това е най-лесният начин да ти каже чао.


Успех!



Тема мерси много !!!нови [re: Scarlet]  
АвторTAУPУC (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 10:13



Скарлет, много ти благодаря:-)))
малко ми се изясни. А ревниви ли са?



Тема Re: мерси много !!!нови [re: TAУPУC]  
АвторScarlet (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 15:37



Е, ако ги попиташ, твърде вероятно е да ти кажат, че не са. Обаче не е така. Ревниви са. Ааа, момент, момент! Да не си решил да и правиш сценки с друга, за да я дразниш! Леле, забрави! Това ако си си го помислил, пълен крах! Не! Не! Не!





Тема Re: Хайде разказвайнови [re: Scarlet]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано31.10.03 15:57



какво стана с лъвицата, де!

Толкова предписания получи:))))



Тема Re: Хайде разказвайнови [re: Scarlet]  
АвторTaurus (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 11:50



Malko se zabavih;))

Ami ima love;)) Ili pone taka si mislia. To tazi priroda na teleca nali znaete. Poniakoga sam zaslepen mnogo i go znam, no kato mi haresva kakvo moga da napravia?? A lavicata si e super gotina!!! I az se pravia, che ne y se varzvam, no vsashtnost ne e taka. I ot vreme na vreme ya revnuvam, no ne se izdavam;)Istinska Lavica e i y se redvam mnogo. No si mislia, che tova e izkliuchenie mezhdu Lav i Telec. A be kogato stava - stava;)) tova e!
No vse me grize onia vapros kato e tolkova hubavo na hubavo li e?



Тема Re: Zhenata LAVнови [re: TAURUS]  
Автор the_dude_78™ (коварен тип)
Публикувано14.11.03 17:58



бегай надалеч!
първо са много големи материалистични
второ не търпят чуждо мнение
ако можеш постоянно да се съобразяваяш и да си мълчиш добре


SELECT * FROM USERS WHERE CLUE>0
0 rows returned



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.