Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:08 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мъж Стрелецнови  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 00:21



Офффф..не знам какво да го правя този... до преди няколко дни ми обясняваше колко ме обича...и аха да станем по-близки...се отдръпна
Аз съм жена Козирог...възможно най-типичния представител на зодията...доста ми е трудно да показвам чувствата си...а сега по цял ден се обяснявам в любов...и не знам какво става...развитие никакво...
Страх го е да се обвърже ли...или му харесва да му обяснявам как не мога без него...как да постъпя...



Тема Re: Мъж Стрелецнови [re: Oтчaянa]  
Авторsmaky (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:19



Типично за стрелцте!
Я му зай данните на го видим.



Тема Re: Мъж Стрелецнови [re: smaky]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 13:55



Роден е на 28.11.1977...но за съжаление не знам часа.....
Може в момента да е в сатурнова дупка, не знаммммм
Мислех си да го оставя известно време- да не му се обаждам, да не го заговарям в ICQ, за да усети, 4е му липсвам....но нямам това търпение и нон стоп пращам СМС-си...
Може би като го опсипвам с внимание не съм му толкова интересна и не му позволявам да се проявява като "ловец"...
Помооооощ



Тема Re: Мъж Стрелецнови [re: Oтчaянa]  
АвторMaлeчka (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 14:18



Позволявам си да се намеся
Ама като чуя ПОМОЩ и нещо ми става
Как да ти кажа... като имаш такъв човек насреща си ще ти е полезно да знаеш , че интересът му към социума, обществените прояви и отбрано обкръжение/ТОВА КОЕТО ТОЙ СМЯТА ЗА ТАКОВА/, винаги ще са приоритет.Личното, или "твърде личното" както ще го нарече той, го плаши/ демотивира/ограничава/притиска....както иска да го нарича, ако изобщо си признае...
Дай му широко пространство. Остави го да си изразява чувствата публично и не стеснявай пространството му до 2-ма, за каквото и обкръжение да става дума... търси да споделяш снего РАДОСТТА!!!
Той няма да приема ОТЧАЯНИЕТО, СКРЪБТА И ТЪГАТА...
Това вяжи за повечето хора на земята
Пусни го на свобода, ако е за теб непременно ще те потърси! Това съм го пробвала и работи! Наистина работи!!!
Радвай се! Бъди щастлива!
"ЛЕКО" БОЯДИСВА ВСИЧКО ЛЕКО



Тема Re: Мъж Стрелецнови [re: Maлeчka]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 15:59



Благодаря ти за милите думи и съветите . Колкото и да ми е трудно ще спра с "атаките" и ще го оставя сам да прецени какво иска...
Този индивид ме накара да се чувствам толкова специална, изпълни ме с вдъхновение за всичко...абе направи ме да си говоря сама
Уф..ще се опитам тази една седмица (до рождения му ден) да не напомням за себе си...пък да видим..
Стискайте ми палцииии



Тема всичко ще е наред!...:)нови [re: Oтчaянa]  
АвторCпoko (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 16:10



и ти стискаме палци!



Тема Re: всичко ще е наред!...:)нови [re: Cпoko]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 18:08



Благодаря



Тема Re: всичко ще е наред!...:) [re: Oтчaянa]  
Автор AmoreМодератор (бебе-астро-стре)
Публикувано22.11.03 21:18



Не се притеснявай. Много си наясно с него, щом казваш,че не му даваш да си изяви инстинкта на ловец. Това е много, много точно. За да може един мъж да желае една жена, трябва да я търси той.
Това е май най-интересното в любовната игра. Това е печелившата комбинация в случая. Дори и комерсиална-нали знаеш рекламата за водка Флирт. Нито един мъж не може да устои. Важно е да налучкаш номера



Тема Re: Мъж Стрелец [re: Oтчaянa]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано25.11.03 03:24



Хихи, това е яко. И аз съм роден на 28.11:))



Тема Re: Мъж Стрелец [re: LuboPenev]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:17



Дай идея тогава какво да правя с твоя себеподобен
Все още не ми се е обадил....лошото/хубавото е, 4е на мен вече запова да ми става все едно...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.