Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема телците и раците  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано09.11.03 17:48



четох, четох, пък реших да питам
имате ли опит в това
жена- телец и мъж- рак
защото аз май цял живот се боря с раци (телето съм аз)




Тема Re: телците и рацитенови [re: glupcho]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано10.11.03 00:51



И аз съм теле за тия раци, макар да съм ти в опозиционно слънце-няма оттърване от тях, нямааа/рева кански/

По-добре без ум, отколкото да го използваш погрешно!


Тема Re: телците и рацитенови [re: vizantiika]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано10.11.03 09:31



мен са ме почнали от малка още
баща ми е рак и тъкмо му посвикнах на особеностите и хоп...нямах си и аз друга работа, та пак за рак се ожених и не че е лош, напротив, ама трудна работа, е ,поне на мен ми е се вижда трудничко
пък и не са само тези двамцата, моите раци, та затова рекох да видя някой друг дали няма да сподели опит



Тема Re: телците и рацитенови [re: glupcho]  
АвторLili_ (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 12:31



Po princip vruzkata mejdu rak i telec e stabilna,no winagi imai edno na um kogato imash neshto obstho s muj rak.Te vinagi kazvat edno,mislat drugo i pravqt treto(makar i bez da go osuznavat).



Тема Re: телците и рацитенови [re: glupcho]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано11.11.03 10:05



С риск да ми наритате рачешкия задник ще споделя.Аз съм жена рак,женена за мъж рак.Не припадайте моля,следва продължение.ВСИЧКИТе ми добри приятели мъже са раци. Ами...допадаме си .
Не съм много веща в астрологията и не знам откъде идва тая симпатия,но е факт.
А за телците...ей сега вече си изкарах боя,но ще кажа.
Бих ги харесвала повече ако не бяха толкова невъздържани и груби в оценката си за другите и толкова директни.Може и по-така... Нямам нищо против истината "Право куме в очи" но наистина прекаляват и май честичко забравят,че не са идеални.Впрочем имам приятелка/малко силно казано приятелка често пием кафе заедно-телец е,много готина мадама е,страшно интелигентна-шапка и свалям за което/но само ако можеше да е по-деликатна...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: телците и рацитенови [re: glupcho]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано11.11.03 10:08



Ще му свикнеш.Да не мислиш че с моя рачко в началото бяха цветя и рози,но с течение на времето се свиква,напасвате се абе...свиквате си на номерата дет' се вика.
Не се отчайвай,мъжете-раци са готини,страшно отговорни към семейството,само с едно и аз не можах да свикна-много мърморят бе,да му се не види...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: телците и рацитенови [re: glupcho]  
Автор MoonPrincess (lunatique)
Публикувано11.11.03 10:15



Aideeeee...i mene racite sa me pochnali ot malka-oshte ot rojdenieto mi,kato se ima predvid ,che sym rak s asc rak...i moq bashta e rak i dqdo mi i toi (i s dqdo mi sme na edna data)...em kvo da ti kaja...i maika mi i baba mi samo se oplakvat...:)Bashta mi naistina vadi mnogo proklet harakter (ama maika mi e lyv),za dqdo mi ne moga da sydq (shtoto vse mi e ugajdal de...).Ta bashta mi-verno obicha me,ama kato se skarame...i kato mlyknem i dvamata...i...vsichkite revem.
a inache v uchilishte nai-dobrata mi priqtelka beshe telec.i vse oshte e de.Samo ,che naposledyk zapochva da me drazni,zashtoto...mi kak da obqsnq,vyrshi absolutni gluposti,nikoga ne me slusha,a az vinagi znam kakvo shte stane...i za tva strada po nqkvi idioti...i s taq typa uporitost ponqkoga me vbesqva...poneje i az ne si myrdam ot mnenietode...i takiva mi ti raboti...no inache s neq imahme mnogo obshti neshta...

This life it ain't worth living...


Тема Re: телците и рацитенови [re: dve_sledi]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано11.11.03 16:33



ами може би не точно липсата на деликатност, защото общо взето съм деликатен и кротък човек и само в изключително крайна ситуация си изпускам нервите и казвам неща
пък и доста дългичък ми е опитът с рачетата
всъщност даже не мисля , че някой друг би ми уйдисвал на акъла
просто си питах какво сте видели и преживели вие




Тема Re: телците и рацитенови [re: dve_sledi]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано11.11.03 16:35



ех , че точно го каза това за мърморенето
и на мен винаги ми е било чудно, за какъв дявол мрънка, като така и така ще го направи
иначе ..ами не сме в началото и доста се понаместиха нещата
само понякога се посбутваме, все пак сме заедно от 16 почти години, а се познаваме от 22.....цял живот комай



Тема Re: телците и рацитенови [re: MoonPrincess]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано11.11.03 16:39



хиля се....ама на мене мама ми е теле и аз много добре видях още на младини какстава между телето и рачето, ама пусто каквото е писано, не можеш да му избягаш
иначе за съжаление има нещо много вярно в телешката упоритост, даже когато виждам , че нещата се оплескват, нещо ме кара да си продължавам, хем знам какво ще стане, хем пак с рогата




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.