Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Защо зодиите са 12?нови  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано27.10.03 12:46



Като всъщност трябва да са 13?


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Защо зодиите са 12?нови [re: Vladi]  
АвторMusashi (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:50



Щото МАС по-късно е утвърдил 88 броя съзвездия.



Тема Re: Защо зодиите са 12?нови [re: Vladi]  
АвторMusashi (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 12:53



ама не това и е основния проблем на астрологията. Виж темата "Фундаментални въпроси на астрологията", ама съм ги питал някои елементарни неща, ще чакаме да разберем отговорите (дълго чакане ще е)



Тема Re: Защо зодиите са 12?нови [re: Vladi]  
Автор Zodiac (Звездоброец)
Публикувано28.10.03 22:21



Tи ли реши че трябва да са 13 ????

Някакви други генерални решения ?????


Ти си поредния неосведомен песимист, който знае че има 13 зодиакални съзвездия, но не знае че астрологията дори не ги ебава за слива...

Зодиите са дванадесет - защото започват от точката на пролетното равноденствие и всяка има големина от 30 градуса.....
Заради прецесията - тази точка видимо се мести спрямо съзвездията, но това не означава че зодиите се разминават или че нещо им куца!

Май прекалено си чел произведенията на Аглика Савченко, която също като теб дори не си направи труда да разбере що за животно е астрологията.. и чак тогава да плюе!



Аз теб те уважавам заради някои неща!


Ето някои от тях...


Слушаш готина музика, имаш дълга коса, грозен си - също като мен, падаш си по астрономията И най вече те уважавам заради постинга ти с линковете към различни астросайтове.... Често ги ползвам - дори съм си ги сейвнал - колко съм умен само А ? ;))

Ае чао


Ела по подготвен ....



Тема Проблеминови [re: Musashi]  
Автор Zodiac (Звездоброец)
Публикувано28.10.03 22:29



Физиката има проблеми. Константата на Хъбъл има проблеми. Астрологията има проблеми. Микробиологията има проблеми. Генетиката има проблеми.


Проблем имаше Френската Академията на науките, когато излезе в недалечното минало със становището, че няма метеорити, защото на небето нямало камъни ......

Ти имаш проблеми - аз имам проблеми.


Ние имаме проблеми ..........



Тема Re: Защо зодиите са 12? [re: Zodiac]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано29.10.03 18:21



само някои моменти - не съм плюл нищо - само питах... но пък твоя отговор затвърди песимизма :-)
Мерси, няма да идвам, подготвям се за по-различни работи :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.