Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ?нови [re: alaasa]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано06.01.04 17:47



ti skorpion li si?



Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ?нови [re: KOKO]  
Автор Dis (непознат)
Публикувано06.01.04 20:06



Затова ли като скорпион, съм влюбен в дева? Противоположностите се привличат



Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ?нови [re: Dis]  
Автор любoв (scorpio fan)
Публикувано06.01.04 23:30



само дето девата не е противоположен знак на скорпиона

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ?нови [re: Диaнa]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано07.01.04 13:26



Аз съм голямо момиче, много пъти ми се е случвало да ми се ядоса скорпион. Но да плашиш овен със скандал е все едно да плашиш куче с кокал, та ние от това живеем Може би затова оставаме приятели...кой знае!

Ляо!


Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ?нови [re: deniss]  
Автор Castilla (y Leon)
Публикувано07.01.04 19:10



CHUVSTVOTO ZA OTGOVORNOST!!!
Pulnata sigurnost i spokoistvie koito dava edin Scorpion na choveka, s kogoto iska da spodeli jivota si.
Ne e malko v dneshni dni, nali?

"Koito ima zashto da jivee, moje da ponese vsichko kak"


Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ? [re: Castilla]  
Авторmurs (Нерегистриран)
Публикувано09.01.04 12:40



Dosta obshirna tema!Vsichko koeto prochetoh do tuk govori che naistina edin Scorpion nemoje da se opredeli napulno.Az sum scorion i poznavam dosta takiva.Moga da kaja che edin sus drug ne si prilichat,trudni sme za razgadavane,dori samite nie ne se razbirame poniakoga.Imame i polojitelnite i otricatelnite cherti,kakto e i pri vsiaka edna zodia!Znam samo che obichame i to dosta silno,nezabraviame,pomagame,doveriavame se,razbirame drugite.Za men lichno vaji praviloto "Ili vsichko ili nishto".Prosto sredno polojenie niama,ako imashe nimashe da sum scorpion.Borim se na vsiaka cena,no umeem i da gubim,no gubim s dostoinstvo.Dori nai-vajnoto pri scorpiona e dostoinstvoto,zagubim li go....umirame!Otdavame se napulno na choveka koito ni specheli...i sme gotovi na vsichko za nego,dori na kompromisi....:)P~
Oshte mnogo moje da se pishe....;0)
Scorpiona e hubava zodia:)



Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ? [re: любoв]  
Автор Dis (непознат)
Публикувано11.01.04 03:28



Ами...колкото и да се мъчих, не можах да се влюбя в телец



Тема Re: DIS? [re: Dis]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 17:59



Наистина ли? Аз съм Дева, а съм влюбена в Скорпион. Взаимно ли е при теб?Ще ми е приятно да си споделим впечатления.



Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ? [re: deniss]  
Авторivs (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 00:18



Ne znaeh 4e skorpiona imal i takiva ka4estva



Тема Re: КАКВО ХАРЕСВАТЕ У СКОРПИОНИТЕ? [re: murs]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано13.01.04 09:26



Много ми хареса това, което си написал за Скорпионите. Може би защото страшно много ми напомняш за Скорпиона, в който съм влюбена. А мислиш ли, че ако един Скорпион е истински влюбен в една жена, любовта му може да е само платонична и да не търси сексуален контакт. Само, ако тя му се предложи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.