Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Хей, момичета!нови  
Авторняkoй cи (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:18



Гледам доста теми сте пуснали как да си върнете мъжа, независимо от зодията. Чета и ви се чудя. Готови сте на всичко, на всичко, но знаете ли цената, която ви предстои да плащате при тази си готовност?
Ние мъжете когато обичаме, уважаваме жената, грижим се за нея, топлим дните и нощите и и тя няма нужда да ни задържа или връща.
Когато не обичаме, големи копелета сме-намираме си някоя, дресираме си я да ни изпълнява прищевките, да идва щом и свирнем и да си заминава, щом ни омръзне. Това не е любов, това е прекарване на времето, независимо какво говорим или не говорим.
Дръжте се на положение, имайте достойнство. Какво като ни се влачите в краката и ни уйдисвате на всичко? Какво печелите? Няколко часа, от които остава повече горчилка отколкото щастие ли.
Недейте така, мъжът винаги си намира парцали и никога не се жени за тях. Когато държи на жената, тя го знае. Когато е с някоя, уйдисваща му на всичко, това значи само че скучае. Недай боже да се ожени за нея, тя бял ден няма да види от този брак.
Знаете ли какво точно искате с тия си вопли? Мъжът винаги се забавлява с леки жени и винаги уважава достойните жени. Бъдете достойни, не плачете да се забавляват с вас. Ще се върне при вас, ще ви търпи докато срещне жена която да уважава и ще ви зареже. Не го ли разбирате. ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ И НЕ СЕ МОЛЕТЕ ЗА НЕЯ. Ако сте стигнали да молите, значи всичко вече сте изгубили, намерете си друг и бягайте колкото ви крака държат от тука.
Извинявам се за намесата, но мноо се изнервих и мноо ви съжалих.



Тема Re: Хей, момичета!нови [re: няkoй cи]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано12.10.03 23:31



горко им, ако наистина страдат по типа мъж, който ти описваш!
защото не си споменал, че:
1. това е само един от типовете мъже
2. достойната жена за него е обикновено някоя фригидна крава, която става само за разплод и за гледане на деца
3. когато създаде децата - престава да топли дните и нощите и пак тръгва да се забавлява



Тема Re: Хей, момичета!нови [re: няkoй cи]  
АвторДaян (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 23:36







Тема Re: Хей, момичета!нови [re: ssonia]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано13.10.03 00:11



Сонче, ти пак ли ми висиш инвизибъл, бе? Ве, де....
Тук е мястото да вметна, че човекът е добър по природа. Обаче, когато направи нещо нередно, той се чувства гузен и сам се опитва да се отдалечи от хората, защото смята, че ги заплашва. От хората, които уважава и които обича. И тогава сам си прави сепуко, самоизолирайки се като ракова клетка от организма.
Изолира се от добрите и естествено, по необходимост от общуване, се привързва към лошите или ония, за които не му пука или смята за лоши.
Има си цяла система за това и ако се интересуваш, пусни тема-запитване-знаеш къде...

Който се смее накрая, най-добре се смее.


Тема Re: Хей, момичета!нови [re: Kaлu]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано13.10.03 00:21



Ще разнищим темата в процесинга, не е зле да се види!



Тема Re: Хей, момичета!нови [re: ssonia]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано13.10.03 01:17



Това се брои за скрита реклама и ще ни изхвърлят оттук тутакси.
Но все пак-който се интересува от факта, че невинаги мъж, който се дърпа, се дърпа, щото не ни иска.
Нито пък винаги мъж, който прекарва рождения си ден с нас, го прави, защото ни предпочита.
Абе изобщо фактите са едно, а мотивите друго...защо сме такива шарани, а?
Ама то важи и за мъжете де.

Който се смее накрая, най-добре се смее.


Тема Re: Хей, момичета!нови [re: Kaлu]  
Автортeди (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 13:18



Това е много интересно!!! Дайте още нещо по темата!



Тема Re: Към някойнови [re: Дaян]  
АвторTea (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 14:12



Не мисля, че някой тук разчита да получи любов, унижавайки се. Вярно е, че в момента са се събрали накуп няколко теми, посветени на "трудни" за нас мъже, и това определено прави лошо впечатление. За съжаление, май моята тема беше първа, макар че най-вероятно ти си погледнал само заглавието на дискусията, но не и съдържанието. Май аз дадох пример за подобни вопли. Иска ми се, обаде, да вярвам, че ако тези жени предпочитаха да се влачат в краката на любимите си, едва ли щяха да са тук. Вярвам, че по-скоро това са жени с достойнство, което не искат да загубят, жени, които са решили по една или друга причина да поискат съвет от звездите. Ако всичко беше толкова черно-бяло, нямаше да съществува чувството любов изобщо на този свят. Ако беше толкова ясно кой кого обича - кога и как - щяхме да сме роботчета, да се събираме, оплождаме или разделяме по разписание. Аз харесвам теб, ти мен - две и две прави четири. Сложността на човешката природа, хилядите нюанси на нашите чувства, вечното ни съмнение и желание за нови изпитания, нашият ненаситен и свободолюбив дух са създали едни от най-прекрасните човешки ценности, измежду които се нарежда и изкуството. Така че нека не ги потискаме.
И още нещо. Това е клуб по астрология, а не "Море от любов". Жените (между другото, има и мъже достатъчно, ако погледнеш и другите теми) искат да научат нещо повече за своите любими от техните рожденни карти и звездни влияния. Това изобщо не е унизително. Бих казала напротив. Понякога астрологията може да ти покаже пътя към нечия душа....
Ще кажеш: Охо, ти ако сама не знаеш накъде да тръгнеш, разчитай на астрологията....
Така е. Но понякога ти може да си тръгнал по горските пътечки, а тя извежднъж да ти покаже магистралата.
Когато човек не обича, всичко е много просто. Когато обикне - нещата стават сложнички! И точно в това е чара на едно влюбване!



Тема Re: Хей, момичета!нови [re: няkoй cи]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано13.10.03 14:25



Отдавна някой мъж трябваше да вземе отношение, макар по мое мнение да е напълно безсмислено-забелязала съм, че ако една жена/момиче/ реши да се излага и унижава, нищо не може да я спре...Не всички имат еднакви преоритети, за някои достойнство и гордост съшествуват само теоритически, а после се сещат, че са загубили нещо, което никога не са имали и започват да реват кански!И мъже съм виждала да се унижават и да се влачат в краката на някоя жена, но са рядкост...Те избиват с работа, спорт, друга връзка...Жената обаче е упорито нещо, а може би ината ни е в повече-знам ли?!Мислила съм да давам съвети на мрънкалниците тук, но това ще помогне само временно, ако ги изпълнят за да "върнат" мъжа-ами после?Нали няма да са с моя характер за да го задържат, има ли смисъл от театро и превъплащения?!Ако сам не знаеш какво и как да направиш-едва ли друг може да го направи вместо теб и да има добър резултат!



Тема Re: Хей, момичета!нови [re: vizantiika]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 17:36



маце, у всяка жена има солидна доза мазохизъм
рано или късно излиза наяве
колкото по ви тъпчеме, толкова по се вкопчвате в нас
и ти си такава, не се прави на голямата работа
виж само какво си написала самата ти
добре че сме ние, мъжете, да ви го кажеме в очите
за да ни се слагате, сте готови на всичко, ама на всичко
ама то аз против нямам




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.