Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:28 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 23:40



Хора,преди година преживях най-голямото разочарование в живота си.След осем години връзка,сгодяване и два месеца съжителство с човека, с който през цялото това време си мечтаехме най-после да се съберем на едно място и да живеем заедно, се увлече по друга жена и само това, че тя отказа да бъде с него, май че го задържа при мен. Тя не го оставяше на мира. Той казваше, че иска да е с мен, а вършеше ГЛУПОСТИ. Това продължи около 5-6 месеца. Положението и сега е много сложно, защото ние сме много далече един от друг по независещи от нас причини и не знаем кога пак ще се видим и ще говорим не по телефона. Аз не съм сигурна какво става с него! Искам да го задържа, но не за спорта.
Аз съм Дева, ако има значение.
HELP!!!



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Ambra]  
АвторBeatrice (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 00:11



Сигурно не е за спорта. Но за да можеш да направиш каквото и да било първо трябва да се съберете - от разстояние тази работа няма да стане. Не знам дали мога да съм ти от помощ, въпреки че Козирогчетата ги познавам достатъчно, но дай малко повече информация - например вашите Луни, може и Асценденти. След осем години да тръгне след друга жена...на пръв поглед това ми говори за едно определено нещо, но нека да видим.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Ambra]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.10.03 00:20



Здрасти, кажи че освен всичко което ти се струпва на главата и ревнуваш. Кажи цялата ивформация, че един двама ясновидци има тук и могат да ти помогнат.
Сега да видя като ясновидец какво мога да направя за теб...отивам да видя там където гледам....Така, значи слушай ме внимателно...ти сега го искаш но после ще се чудиш какво да правиш с този твой човек, да не забравиш какво съм ти казал...и ка ще се случи това ...значи във понеделник по вашему в този същия клуб ще се появи един велик Маг. Този Маг ще помага на хората да работят с волите си и четирите стихии без да накърняват свободната воля на който и да е . Това е едно древно изкуство което ти не знаеш и затова питаш.
Така, ти ще попиташ този велик Маг как да си възвърнеш твоя човек и той да иска същото и великият Маг ще те научи как да постъпиш.
Сега изчакай за две нощи нищо няма да му направи онази мръсница на твоя човек.Този Велик Маг може и по рано да се появи та ти проверявай тук отверме на време. Че се сетих тази вечер ти защо не попита ясновидеца?
По хубаво, нищо, я си представи че ги види твоя човек и оная мръсница заедно и ти каже...само ще страдаш напразно..нищо, нищо.

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Ambra]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 11:54



Kolko stranno, az sam v absoliutno sashtoto polojenie!!! Samo deto biah dale4e za 1 godina i naskoro se varnah i ochakvah che neshtata shte se opraviat i tragnat sled tolkova dalga vrazka na ochakvania, no me iznenadaha s poiavata na druga jemna i predlojenie da si ostanem priateli, koeto ne samo me podludi ot revnost no i me kara da izlezna ot kojata si che sam propiliala vsichkite tezi godini samo za da stigna do edno priatelstvo, koeto taka ili inache si go e imalo vinagi mejdu nas. A az vijdam che me obicha oshte i strada i e obarkan, no me boli ot tova che biaga ot men v moment v koito imam nevaobrazima nujda ot nego i to ne samo kato priatel. Az sam strelec, ama mai kato gledam tova niama mnogo znachenie, zashtoto javno problema si e zakodiran v samia kozirog! Kakav e tozi inat i sklonnost kam samounishtojenie pri vse zdravia razum i stabilnost na koziroga ne mi e jasno.
Tozi velik Mag dali ne bi mogal i men da me posavetva neshto, gotova sam na vsichko da si varna tozi kozirog i viarvam che ima nadejda, tai kato dalboko v nego useshtam che nishto ne se e promenlo v otnoshenieto mu kam men, no javno perioda e mnogo tejak za nego, toi e obarkan i se strahuva da predpriema kakvito i da e deistvia, a az se strahuvam da chakam i bezdeistvam za da ne izpusna momenta i toi otnovo da uvisne v neopredelenata si bezteglovnost v koato tolkova obicha da se obviva kogato ima niakakav problem, vmesto da posreshtne problema i da se opita da go razreshi.

Predvaritelno blagodaria ako moje da mi dadete malko info kak da nameria tozi Mag i da potarsia pomosht!



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Ambra]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано04.10.03 17:14



Да не доде модата на козирозите пак, Ве?
Като ви чета, си гредам акта за раждане и пак ви чета...брей, брей, брей, ще трябва да си менкам психиката и аз, явно новите времена го изискват.
А ако сериозно-ако един козирог изостави някой след дълга връзка заради друг, нещата са много сериозни. Ние не се отказваме толкова лекомислено от инвестициите си.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: ПЪTниk]  
АвторStar-Proofed... (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 23:56



абе ти защо се гавриш с момичето? (хората)

Я си ходи отдето си дошъл!!!



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Star-Proofed...]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано05.10.03 00:23



Споко, мен ме няма
Не мога да ти изпълня желанието, съжалявам

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Beatrice]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 23:02



Благодаря ти предварително, но не съм се интересувала много от зодии до сега и просто ... не знам как се определят Луните и асцендента.Но ще разбера утре и ще ти кажа.До скоро.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: eli]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 23:13



Представяш ли си колко истории са сходни с нашата! Просто явно живота следва естествения си ход и всеки се бори с него както може.
Само едно ще кажа-добре е, че му даваш спокойствие, иначе е ненормална история и нещата незнайно как се извъртат срещу теб!!!
Нещо много важно не разбрах-той в момента с другата жена ли е или с теб и живяла ли си с него или просто сте били "гаджета"?



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот? [re: Kaлu]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 23:17



Може би улучи в целта - май че за вас хората са инвестиции с души, че даже и с чуства




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.