Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: За раците...нови [re: Mapи]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано17.10.03 22:42



гушливи

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема Re: За раците...нови [re: vizantiika]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано17.10.03 22:55



Егати купона:-)))
С техните камъни - по техните глави?

Catch me...


Тема Re: Аз съм майка на Везнанови [re: Scarlet]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано17.10.03 22:57



Много зависи от родителите, НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ, щото всеки иска различни неща от детето си. Аз бях уж кротко дете, ама взех да се бунтувам, по-горе е написано кой родител е истински приятел с децата си. Е, аз никога не съм била с моите: мама дева и тати везни. Колко много са ме карали да се срамувам от най-нормални неща просто не знаеш. И само да уча. Странични интереси - губене на време. Самостоятелност в някаква форма? НЯМА ТАКОВА НЕЩО. И в един момент трябваше да се разбунтувам. И то не на каква да е възраст, а на 18 - 19. И тогава още исках разрешение за всичко.
Така че... те донякъде ме смятаха за неразбрано дете, сега много ме обичат и се гордеят с мен, но за по-голямата част от това, което съм, се изградих ВЪПРЕКИ ТЯХ, а не заради тях. Та така по въпроса за добричките деца. Не искам такива щом ще стават като големи егоисти и коне с капаци.

И още нещо. Според мен като имаш вече дете, просто няма начин да не си го харесваш каквото се е родило, дори и понякога да говориш точно обратното. Така че... съветите са излишни. То и аз искам второ дете, ама никога няма да си го пожелая везни, лично мнение. Не се разбирам с тази зодия, но по-важното е, че не ми харесва особено.

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема Re: За чувството за хуморнови [re: Kлep]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано17.10.03 22:58



Ама има чувство за хумор и чувство за хумор, ей.
Рачешкия хумор е малко трудно разбираем, Близнаците са хора, които разказват предимно вицове, а Водолейчетата обичат да погаждат екстравагантни шеги...

Catch me...


Тема Re: И аз съм с асцедент Везнинови [re: Kлep]  
Автор Mapи ()
Публикувано18.10.03 02:53



И моят мъж е рак с асц. везни.Не го сменям за никой друг...страхотен е. Добре, 4е не разбира кирилица да 4ете какви ги пиша, 4е ще има да се надува.



Тема Re: Аз съм майка на Везнанови [re: Scarlet]  
Автор Mapи ()
Публикувано18.10.03 02:56



Това е вярно за децата раци. Моята свекърва е полудявала с мъжа ми,докато е бил малък. Помисли си, 4е е слагал живи раци в 4антите на възрастните жени по плажа, само за да види как ще си изкарат акъла.



Тема Re: За раците...нови [re: Star-ProofedlAmNot]  
Автор Mapи ()
Публикувано18.10.03 02:58



Да.Поне моят е такъв.



Тема Re: За раците...нови [re: Orлeдaлнa]  
Авторrak (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 19:42



Може ли да видя и мнението ти за рак с асц. скорпион, ще съм ти много благодарен.



Тема Re: За раците...нови [re: Mapи]  
Автор Star-ProofedlAmNot (нежно-прозаична)
Публикувано18.10.03 23:51



Знам знам гледам се себе си
for example

Crown me. You do. You weave the budding stems, incoherent, exuberant, into a circle of love.


Тема Re: За раците... [re: rak]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано19.10.03 01:25



Сложна натура с вътрешни противоречия.

Catch me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.