Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:54 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Още малко опит!нови [re: Beatrice]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 18:06



Разбрах, че това е за мен и за това "благодаря ти!"
Да ти кажа, като видя всичко това така формулирано и картинката се заформя. Това, което казваш е верно и за моя човек. Явно никога не съм си давала ясна сметка за всичко това навързано. Може би аз не съчетавам всички тези неща или поне не винаги, затова още като четях бележката ти се питах "Кое от всичко е най-важно за него?" Аз+малко време смятам да покажем края или продължението на историята.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Ambra]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано12.10.03 18:44



Защото е много по-лесно да хвърлиш кал върху звездите, отколкото върху конкретен човек.
Това впрочем важи и наопаки-много е по-лесно да оправдаеш себе си чрез звездите, отколкото да бъдеш честен, че си такъв или онакъв.

Който се смее на края, най-добре се смее.


Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Kaлu]  
Автор snowprincess (срамежлива)
Публикувано19.10.03 15:19



съгласна съм с теб,знаем си интереса и си го пазим
аз съм козирог,а мъжът ми стрелец

Повече усмивки!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.