Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: lubov]  
Авторdruga (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 10:38



Колко станно! Явно това е доста често срещано поведение при козирозите. Като чета вашия диалог направо изтръпвам, защото тази ситуация страшно прилича на моята история с един козирог. Аз съм в същото положение като теб - имам връзка с него няколко месеца, а той има приятелка от доста време. Не знаеш колко добре разбирам какво преживяваш. А сега разбрах по-ясно какво може би преживява другата (макар че в моя случай има друг нюанс). Аз самата постоянно се измъчвам от угризения, че дори някога нещата да имат щастлив за мен обрат, това би било за сметка на трети човек и се стахувам, че няма да мога да се насладя напълно от това, което имам.
Моля те да споделиш с мен, ако не ти е неприятно, как се държи той с теб, как чувстваш отношението му? Казвал ли ти е, че има друга приятелка, какви според него са техните отношения? Може би ако споделим една с друга ще ни бъде по-лесно да разберем какво става и какво можем да очакваме.
Разбира се, ако имаш нужда, можеш да ме питаш за всичко което те интересува по отношение на нашата връзка.

Успех



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: eli]  
АвторLUBOV (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 11:44



мнооооооооооого ти благодаря! определено ще си говорим с него - и той каза, че го иска. поне ще си изясним кой какво и защо го иска. та дотук го чаках - мога да си позволя още да почакам. а това за самоунищожението му - невероятно е, понякога ме хваща страх даже за него. а иска да обича и да бъде обичан. не знам защо се противи така. ма то затова си го обичкам.гадината с гадина
А на теб, мила, много много късмет с твоичкия. Определено ще загуби, ако те пусне да си ходиш. Побори се още малко. До последно. Няма значение дали се унижаваш - все пак с граници. По-скоро минаваш отвъд собствените си граници и понятие за гордост в случая.
Успех и късмет. И много любов - ако не се получи тук, ще се получи с друг.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: druga]  
Авторlubov (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 12:08



хм..това е доста дълго за обяснение. когато съм го питала винаги ми е казвал, че няма друга, а и принципно съм му казала, че ако се появи ще ми каже и той се съгласи. при него от една година работата е на първо място и няма време за мен. в началото имаше смс-и, изненадващи обаждания рано сутрин с викове- обичам теееееееееееееееее, докато карам, сладурански работи. но те са твърде малко в сравнение с бездействието му. твърде много мили думички и обратни на тях действия. не бих казала, че това е връзка - някакво отношение. продължава да ми казва, че ме обича, но толкоз. познавам приятелите и колегите му, пред някои от тях ме е целувал и ми е казвал, че ме обича, обаче.......не знам. с моите приятели не иска да се запознава - не го е казал, но винаги се дърпа. може само да си въобразявам, че има чувства, но за какъв дявол тогава ще ми ги разправя врели некипели, при положение, че си има частен бизнес, който му заема 25 часа от денонощието. не ми се връзват нещата принципно.но ще си говорим. и ще видим.
при първия опит да го разкарам -януари - не дойде на купона за чрд-то ми и му казах-айде, кой откъдето е. три дена след това получавам анонимен пакет с куриер в офиса-вътре беше сингъла на Каризма " колко ми липсваш".
и така.............не зная. просто трябва да си поговорим.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: druga]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 15:29



Izviniavam se ako se namesvam i dosajdam po niakakav nachin, no na men sashto bi mi bilo mnogo interesno da razbera kak se chuvstva edna jena v takova polojenie. Mislia che ako az sam na tvoe miasto sigurno bih izpitvala postoianen strah che toi moje da prodalji da se vijda s predishnata si priatelka pri dalgosrochna vrazka i vinagi bih se pritesniavala che toi rano ili kasno moje da se varne pri neja. Kak bih mogla v takav sluchai da se otpusna napalno i da mu otdam cialata si liubov i nejnost? Predvid na tova che kozirozite mnogo ne obichat da govoriat za lichnite si dela, to bi mi bilo mnogo trudno vav vseki edin moment da znam dali se vijda s neja kakvo chuvstva kam neja i dali e samo priatelstvo. Ujasno pobarkvashto. Ako moje da spodelish neshto po vaprosa shte sam blagodarna.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: eli]  
Авторdruga (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 16:36



Уцели ме точно в най-болното място! Постоянно изпитвам страх, че ще бъда изоставена, че съм просто резерва, разнообразие в свободното му време. Много мъчително е да задържам всички чувства, които напират в мен. Да имам да дам толкова много обич и нежност, но той да няма нужда от тях, защото получава порция любов и другаде. За чувствата си към нея и изобщо за отношенията им не казва почти нищо и това също ме измъчва. Не знам какво място заемам в неговия живот и в неговото сърце, а той за мен е всичко. Дори никога не ми е казвал директно какво изпитва към мен....
Когато прочетх твоята история се почуствах много зле, защото видях нещата през твоя "поглед". Не бих искала друг да страда заради мен, макар да имам основание да мисля, че тя (приятелката му) не изпитва толкова силни чувства, колкото ти. Ако й отнема това, което й принадлежи, то след време то ще бъде отнето и на мен.
Сигурно ти звучи странно, че аз ти го казвам, но мисля, че имаш всички шансове да си го върнеш обратно, дори само заради миналото ви. Най-малкото той е много привързан към теб и съм сигурна, че ако го напуснеш завинаги той няма да го понесе (макар че още не го знае).

НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ! БОРИ СЕ!
Желая ти успех!!!



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: druga]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 16:51



Prava si milichka, vsichko tova napalno go saznavam. Tochno zaradi tova se boria, zashtoto go obicham i ne mi e bezrazlichen i ne iskam da strada edin den, samo zashtoto ne e bil silen v segashnia moment. Mnogo dobre saznavam i polojenieto v koeto e i drugata strana. Uvajavam devoikata, vapreki che ne ja poznavam, uvajavam i neinite chuvstva kam nego. Neshtoto s koeto ne moga da se primiria e che ne e chestno nito spriamo neja nito spriamo men v momenta toi da se kolebae i da iska da zapazi i dvete. Postavih se i v neinoto polojenie i sashto vidiah i usetih mnogo bolka, imenno zaradi tova ti zadadoh vsichkite tezi vaprosi, zashtoto izpitvam ogromno sachuvstvie i da si priznaia i malko gniav zaradi negovoto povedenie.

Jelaia ti shtastie i kasmet i s radost bih prodaljila da spodeliam tuk mislite si i razvoia na sabitiata. Nikoga ne e kasno chovek da nauchi neshto novo ili bez da saznava da pomogne na niakoe obarkano nevinno sashtestvo.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: eli]  
Авторdruga (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 11:32



И аз се радвам, че мога да споделя с някого насъбралата се в мен болка и че успях да погледна на ситуацията от дръг ъгъл.
Ще се радвам да не прекъсваме тази връзка, защото това наистина е полезно за нас (поне аз така го чувствам)!
И аз ще пиша, ако има раздвижване на събитията.

Отново ти пожелавам успех и късмет!!!!!



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: oмъжeнa зa koзиpor]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано10.10.03 15:13



Е точно де.
И май вярно важи за всички зодии, стига да са свестни представителите им. Аз затова подметнах, че мога да кажа няколко начина да вгадиш козирог. Но и това се отнася за всички зодии. Дръж се като парцал, не се себеуважавай, нямай достойнство, лъжи, миткай, оправдавай се със свободата си, играй игрички и свестният човек ще ти обърне гръб. Вярно си е за всички зодии....и в зависимост от хората.
Което пък за сетен път доказва, че не е важна зодията, важен е човекът.

...заради цвета на житото...


Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: eli]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 17:25



Значи, първо-той замина и съответно той ще се връща от някъде-не че е важно. Замина да работи. По принцип нещата между нас сега уж са наред. Преди да замине преживяхме много хубави моменти и той направи стъпки в посока, че е грешил, което е много важно. Но...той е различен.
Ключовото в случая е, че другата жена му беше отказала да бъде с него, но в същото време го търсеше. Аз никога няма да разбера дали ме изостави в сърцето си и се движим по инерцията на навика или в момента наистина иска да е точно с мен и не ге интересува друго. А ти ще разбереш и това ще е твоето спокойствие, дори и да бъдеш наранена. Аз все пак ще ти стискам палци.
Питаш дали се боря. Просто му казвам хубави неща. Чуваме се, пишем си SMS-и, аз му писах веднъж писмо и така.Няма как по друг начин.Просто му показвам, че държа на него и се опитвам да му създам сигурност. Само че и аз вече не съм същата и той го знае. До скоро.



Тема Re: Как да задържа един КОЗИРОГ-мъжа на моя живот?нови [re: Kaлu]  
АвторAmbra (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 17:52



Много ми хареса заключението ти. Започвам да се колебая защо се хванах за зодията!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.