Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Уж ПЪТникнови  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.10.03 16:43



Здравейте,
Засиленият интерес къв ясновидството в клуб астрология ме изправи пред предизвикателство на което не мога да издържа.
Това не е клуб астрология-това е кухнята на енергиите.
Човек може да придобива различните качества и сили на светилата и планетите чрез храната. Тя носи техните влияния.
Ако ми кажете регистрирания си ник, който сте използвали известно време аз ще ви кажа за храната и още нещо.

Кои са в първата група?
Дир.бг и аз не носим отговорност за публикуваната тук информация
Да уточня...аз не съм ПЪТника, ще се постарая да запазя неговия стил на изразяване и ще ползвам неговите думи, но всъщност ПЪТника се явява нещо като съоръжение или като клавиатура на която аз ще пиша до вас!

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: ПЪTниk]  
Автор smaragd ()
Публикувано03.10.03 17:07



нищо лично ... но не е ли по добре да си основете свой клуб и да го кръстите ясновидство? просто вече окончателно астролозите в този клуб ще си хванат партакешите и ще си заминат, защото тук се говори за всичко друго, но не и за астрология



Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: smaragd]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.10.03 17:22



ам то астролозите отдавна са си взели партакежите.
Виж сега пак ще те поуча, някак си ми допадна ти....Там където заминават астролозите с партакежите и ти след тях, няма да ги оставяш да изчезнат, плътно до тях.
Във всички клубове е така върви да видиш например в клуб психология говорят за секс..нещо се е объркал света.
Не искаш ли да видя за теб, притежавам астрологическата ти схема в момента?
Ей я де се върти в главата ми?

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: ПЪTниk]  
Автор smaragd ()
Публикувано03.10.03 17:24



не, благодаря! нямам време ... отивам да си стягам партакешите



Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: smaragd]  
Автордoбpe (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 17:29



Добре де, нека ти напиша необходимите ти данни тук. Кажи какво ти трябва дата на раждане, зодия, име.



Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: smaragd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (... и аз)
Публикувано03.10.03 17:29



И аз по петите ти. Предлагам да пуснем петиция до администрацията на дир-а за промяна на статута на клуба. С риск да излезем сухари без чувство за хумор, но кога за последно някой е чел тук нещо по същество?

Всяко нещо се намира на правилното място и се развива в правилното време.


Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: smaragd]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.10.03 17:31



Много грубо ...., как да говоря с теб за астрология...от мен да мине...
Астрологията може да се нарече Спящата красавица- наука, която трябва да се събуди фино, с интелигентност и тогава неините символи много ясно ще проговорят.
Вашите астрономи вече не се съмняват че земята е кръгла и се движи.
Астрологията и астрономията са близначки

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Уж ПЪТник [re: дoбpe]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано03.10.03 17:35



Като начало дай регистриран ник и зодия.

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Уж ПЪТникнови [re: ПЪTниk]  
Автор omeg@ ()
Публикувано03.10.03 17:41



не разбрах сега ... ще ми познаеш какво съм яла, или ще ми препоръчаш какво да хапна ... ама да не си навредиш стомахчето, ей

хайде кажи ми на мен, че и бездруго се чудя кво да готвя ... кат на една съща Хера ми е зодията



Тема Re: Уж ПЪТник [re: ПЪTниk]  
Автор smaragd ()
Публикувано03.10.03 18:45



знаеш ли колко астрономи биха те разстреляли за това, че казваш, че астрологията и астрономията били близначки? много са горди с науката си и не могат да понесат да ги свързват с разни измишльотини




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.