Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: tondy]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.10.03 21:42



Ха, tondy....та ти си зодия БЛИЗНАЦИ

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: ПЪTниk]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 22:05



... между сеансите си го припомням, да ... и че съм по-добър ЯСНОВИДЕЦ от вас ... също!





Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: ПЪTниk]  
Автор cherrycoke (непознат)
Публикувано04.10.03 22:20



не той, а аз съм близнаци на мен кога ще ми ясновидиш?



Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: tondy]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.10.03 22:38



За теб казват, че : Имаш бърз ход и дълги крайници, добре си психически и физически. Дори когато стоиш махаш с ръце или крака...(спри го тоз десен крак) Казва да надвиеш своите егоизъм и повърхност. Да се научиш на дълг и да свикнеш да се владееш...че си духовна личност, отличаваш се с остроумие, хапливост, новаторски идеи, инициативност и умение да забавляваш околните. Сега когато ме четеш вниманието ти е заето с няколко неща едновременно и прекомерното разпиляване на сили в много посоки ти пречи да се съсредоточиш и ако е необходимо да се посветиш на нещо голямо. Казват че ти безучастно бръщолевиш отстрани , между тълпата и не си нищо повече от зрител. На голямата сцена , каквато всъщност е светът-няма място за теб. Режисьорът всеки ден ти предлага нови роли -понякога на злодей, понякога на герой, но се колебаеш и никога не знаеш със сигурност дали ролята ти приляга. Тъй като носиш две души в гърдите си твоята нерешителност приема гигантски размери. Движиш се по тази Земя и се опитваш да запълниш празнината у теб с незначителни неща-изучаване на английски, запаметяване на някакви дати, резултати от изследвания и т.н.
Казват че ти съзнаваш какво вършат другите, разбираш техните страдания и че ти се занимаваш с всичко т.е. с нищо. Главната ти вина е в любопитството и че това е една страшна безпътица защото ти си между нещата, а не вътре в тях....
Виж, какви неща казаха за теб, вземи се стегни де, стани малко по сериозен, безпристрастен обективен...сега ще вземеш да ми обясняваш, че то таквоз било, не знам какво си...ако не го разбираш си го запиши и го чети това нещо..на мен за какво ми е да си го измислям
Какво ще кажеш, кой е ясновидеца?

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: cherrycoke]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.10.03 22:41



Вече го направих, нали го прочете!

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: ПЪTниk]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 23:10



ама те тия твоите дето казват, много по-поръчка работят бе ... човек трябва да ги ръчка, та да се размърдат!
А казаха ли ти, че спокойно мога да те прочета теб?! ... ей така между другото?!
щом ще се обиждаме на ясновидство!
та как ми е името казаха ли ти?!




Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано04.10.03 23:14



аВе човеко, кой си легна последно, кога си легна, с кого си легна и нали аз се цаних да съм отдолу?
Ей, кви хора бей!

Омега, бей може ли като бей, а не като вей, щото много развяно ми се чини.
Пък бей така малко на силен мъж избива....

...заради цвета на житото...


Тема Re: ха ха ха ;)нови [re: tondy]  
Авторtondy (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 23:16



забравих да уточня, че съм срещал истински ясновидец ... за съжаление!





Тема Re: Уж ПЪТник [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk (ПЪТник)
Публикувано04.10.03 23:43



ВКЛЮЧВАМ: Скъпа приятелко от тъй наречения клуб 40-50, По молба на ПЪТника се включваме за Вас , но не във оня клуб защото тук имаме разположена съвършена апаратура за свръзка.
Вие сте с много висок морал. Внимателна , интелигентна, дискретна и с много силна интуиция.
Но също така сте педантна и не можете да взимате решения. Много добре преценявате силата и слабоста у другите е умеете да използвате това.
Вие не понасяте мързеливите и глупаците.Готова сте да заложите живота си за изпълнение на своите убеждения. Способна сте да проникнете там ^където ангелите не смеят да пристъпят^ и успявате защото първо изгаряте зад себе си всички мостове за отстъпление.
Склонна сте да се оплитате в собствената си паяжина. Трябва да сдържате воодушевлението си , да не се вдавате толкова на работата си и да не изисквате на всички край вас да следват примера Ви. На Вас може да се разчита, но когато сте разневена не подбирате думите си. Не бива още да предприемате няколко почти неизълними проекта едновременно.
Намерете обяснение защо Ви привличат гордите хора?
Това е достатъчно като информация за Вас

^Какво ще кажеш за новата ми сигнатура?^


Тема Re: Уж ПЪТник [re: ПЪTниk]  
Автор Kaлu (vital)
Публикувано04.10.03 23:51



Скъпи приятелю, пътнико свиден, пътнико млад. Не вдяна ли, че никакъФ ясновидец не си? Даже обърка тук един с друг, та пророкува по зодия, ма на друууг.
P.S.
Що ли не си легна...с другия...

...заради цвета на житото...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.