Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:14 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Тема Аполон- в коя астропрограма free го има?  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано30.09.03 16:52



Здравейте,
Имах проблеми с компютърчето тези дни и в момента си играя само със Zet 7. Не мога вече да зареждам каквото си искам произволно, както преди, но пък много ми се иска да видя от мен ще излезе ли астролог според Хамбургската школа. Затова ми трябва програмка, която да отчита Аполон. Знаете ли в коя го има?
Ето Ви и информация за това какво ще правя: http://astrologic.ru/hamburg/astrologers.htm



Редактирано от Eaglet на 30.09.03 20:44.



Тема Re: Аполон- в коя астропрограма free го има?нови [re: Eaglet]  
Автор smaragd ()
Публикувано30.09.03 17:16



"любимата" ми школа, където от астероиди му се повръща на човек, нали знаеш, че тази школа е от школите, които използват астрологията не за прогнози или психопрофили, а за да обясняват миналото?



Apollo е с код 1862!

Не мога да отворя линка, който си сложила - много ще ми е интересно какво общо има Аполо с астролог в този случай?!





Тема Re: Аполон- в коя астропрограма free го има?нови [re: smaragd]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано30.09.03 20:47



Аз тепърва се запознавам с нея, но след като разглежда повече миналото може би ще ми е от полза, докато го разучавам от своя хороскоп
Аз отварям страницата. Ти успя ли?



Тема Re: Аполон- в коя астропрограма free го има?нови [re: Eaglet]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано30.09.03 20:53



на джобния компютър го имам,сега е в 22;39 във везни..ако ти върши работа))



Тема Re: Аполон- в коя астропрограма free го има?нови [re: Eaglet]  
Автор smaragd ()
Публикувано30.09.03 21:22



успях и теперь голова болит , то е ясно че хамбургската школа не могат да предскажат нищо, как досега не са се удавили в средни точки и оси не знам, има един лаф на латински: защо просто, когато може и сложно да стане!

отказах се да се занимавам с тази школа откакто една от основателките на лекция спомена, че тя не била астроложка за да се занимава с хора, а за да се занимава със звездите ... просто ни се разминават очакванията

но ебертин, когото споменават в текста, е много добър космобиолог ... трудовете му в астромедицината са връх! имам страхопочитание, направо настръхвам като му чета тълкуванията

Редактирано от smaragd на 30.09.03 21:30.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.