Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Molia za malko pomo6t...нови  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 09:42



Sujaliavam 4e otnovo se namesvam s moiata nekompetentnost, no mnogo bih iskala da razbera kakvo zna4at kvadratyrite v horoskopite na dvama dy6i i kak mogat se opredeliat. Su6to i koi planeti triabva da suvpadat,koi triabva da sa protivopolojni, i kakvo zna4i tova, za da imat vruzka i privli4ane pomejdysi. Naprimer ako Mars, Neptyn i plyton suvpadat kakvo ozna4ava tova, a moiata Venera e v negovata zodia. I posleden vupros - kakvo ozna4ava poniatieto TRUE NODE i kakvo e, ako i to e v negovata zodia?
mnogo, mnogo blagodaria, ako niakoi se zaeme da mi pomogne!



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: va]  
Автор omeg@ ()
Публикувано11.09.03 01:08



няма нещо, което да "трябва" ... няма



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Автор smaragd ()
Публикувано11.09.03 03:15



омеги, "трябва" да "поработим" по планетката на върха на 7ми дом ... ще "трябва" и да се посъветвам с теб, защото си имам братче с такава и "горкия" познава вече всички полицаи и няма глоби, които да му се разминат, но поне му писна да "спонсорира" държавата ... това може ли да промени отношението на един асцендент водолей по въпроса в дългосрочен план?



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: smaragd]  
Автор omeg@ ()
Публикувано11.09.03 04:07



ного азово туй питанье наивнице, така се променя то отношението на водолейскя асцедент, на фиксидния кръст нее му се връзвай , било му било писнало:))) ... докато не прояви откровена любов към държавния бюджет, да вика благодарско за всяка глоба - предполагам, че са в квадратура лъв/скорпи, и плутон и юпитер интелигентно провокират ... тарикатщината?:) - ресто сетро, метър нема ... друга тема е, че вероятно го напуска културата още като му замирише на фуражка - тук вече можеш да работиш с огледалото за обратно виждане ... и за гледане в очите(собствените), ама бавно и внимателно и не се впечатлявай от крясъци и прочие



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Автор smaragd ()
Публикувано11.09.03 05:16



не че му вярвам /това изречение нещо много често почнах да го използвам/, но ме боли, братче ми е все пак ... иначе знаем да се държим добре и възпитано все пак една майка и баба ни е възпитавала ... да ти разкажа: прелетяхме от твоя край до моя край за 3 часа по магистралата с 190 км/час с мобифон в ръка и чак на последния завой преди да свием по нашата уличка го хвана един моторизиран и пред портата го глоби затова, че кара с мобифон в ръка ... такъв смях ме напуши, че трябваше да бягам да се крия зад портата, не че не си го заслужаваше, но ... , марс е в близнаци в 5ти ... няма нужда да ти описвам, професионално кара, което обаче не значи безопасно ... страх ме е за него



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 08:55



Ok.Zamestvame "triabva" s eventyalno, jelatelno, podhodia6to ili kakvoto ti izbere6...I vse pak o6te mi se iska da mi kaje6,ako ne ob6to ,to pone za primera koito sum napisala....plz!



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: smaragd]  
Автор omeg@ ()
Публикувано11.09.03 19:38



ми то си е за смях леле как лъжа, ама направо ми стана сърдито - да минеш покрай мене и да не се отбиеш ... каато се замисля обаче - май и така е добре, сега да помъглогледствам малко? надявам се марс е в телец и венерата е добре поставена ... примерно в 9(бог да пази тогава фуражките ), и Слънчицета като му е здраво - нека си плаща и не забравя учтиво да благодари
на тия години кой ти работи ве момиче ... остави го да си го обработят, пък после ще си го отработи ... ако ли не - елате ми на гости, ама предупреждавай да скрия дъщерята, че само тва ми липсва



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: va]  
Автор omeg@ ()
Публикувано11.09.03 19:43



за примера който си заописвала ... дотук е съвсем реална възможността да не е наложително да сте гаджета, възможно е да е добре да станете добри приятели ... ама то на някои възрасти това звучи фантастично, факт е че си харесвана и се радваш на внимание (запомни си ги тези неща за по натам) ... остава да разберем какво харесваш самата ти, какво е нужно на всеки от вас заедно и не



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 09:05



Blagodaria mnogo!
Malko ne razbrah - radvam se na vnimanie i sum haresvana ot negova strana li?
Tova za priatelstvoto ne znam kak 6te stane, poneje sme biv6i gadjeta, ta toi dori izbiagva da se vijdame, kamo li da stanem priateli......
po skoro me interesyva dali kato dvoika si pasvame i dali eventyalno puti6tata ni biha se presekli otnovo, no moje bi za tozi vupros ti triabva pove4e info.........kakto i da e.Toi ima edinstveno merkyrii v moiata zodia...........
Dali naprimer ima predpostavki da poddurjame niakakvi otno6enia zanapred(kakvito i da bilo)?



Тема Re: Molia za malko pomo6t... [re: smaragd]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 10:04



poneje v temata "Daite akul" razbrah 4e e neobhodima data na subirane ili moje bi purvo vijdane, ta re6ih da go napi6a:
Za purvi put se vidiahme na 07.12.2002, a trugnahme na 22ri ili moje bi 23ti, be6e prez no6ta, dekemvri pak.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.