Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Хей!нови [re: omeg@]  
Автор Lancelote (стреснат рицар)
Публикувано12.09.03 10:35



Ще те санкционирам за нарушаването на принципа на ненамеса и каране с превишена скорост... Предай моите почитания на скъпата ми циганка и й кажи че ми липсва

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано12.09.03 11:57



az:
slunce v telec
luna v deva
Ascendent kozirog
merkyrii v tele
venera v bliznaci
mars v tele
iypiter v strelec
saturn v skorpion
yran v strelec
neptun v strelec
pluton vuv vezni
true node v bliznaci
toi:
slunce v bliznaci
luna vuv vodolei
venera v rak
mars v luv
iypiter v rak
satyrn v luv
Uran v skorpion
neptun v strelec
pluton vuv vezni
true node vuv vezni
Help!



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: omeg@]  
Автор smaragd ()
Публикувано12.09.03 21:33



то беше преди да се разберем кой къде какво ... аз с този отбор стрелци няма да мога да мина покрай теб и да те подмина ... и щерката ще я "огледаме", че тукашните нещо много са ми съмнителни, а тамошните и те нещо не могат да оценят "убавото у човека", а теб като знам, щерката ще да е златна "убавица"



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: va]  
Автор smaragd ()
Публикувано12.09.03 21:51



скорпионка ли беше? много скорпионки хлътнаха и станаха подвластни на мъж миналата есен и зима, но в този случай ще ти кажа много просто - ако сте се срещнали след 8 вечерта на 7ми декември връзката има шанс дори да се узакони, въпреки че един от двама ви не е бил истински "свободен" ... но трябва да си наясно, че ти си подвластна на него, а не той на теб ... ще можеш ли да живееш с това? не си прави илюзии, че ти контролираш положението, свободна душа си, имаш нужда от широко поле за действие, но в този случай само ти правиш компромисите ...

ако сте се срещнали преди 8 вечерта, ... всъщност почти невъзможно по теория, но живота не е теория ...

Редактирано от smaragd на 12.09.03 22:15.



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: smaragd]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано14.09.03 23:56



Ami vsu6tnost sum telec! Vidiahme se za 1vi put na 7mi predi 8 4asa, no se zapoznahme i zapo4nahme da razmeniame prikazki dosta po kusno, dori v malkite 4asove na 8mi. E?



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: va]  
Автор smaragd ()
Публикувано15.09.03 00:17



имаш ли поне една планетка или нещо друго в скорпион?
кои планетки се намират между 1ви и 15ти градус на телец или скорпион?
имаш ли планетка на края на козирог или началото на водолей и коя е тя?

оптимистична съм, дано важи за теб варианта след 8 ...



Тема Re: Molia za malko pomo6t...нови [re: smaragd]  
Авторva (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 09:04



Ami samo saturn mi e v skorpion
Za drygite ne6ta ne moga da te razbera mnogo, no v edno ot mneniata si biah napisala vsi4ki planeti v koi zodii sa, a su6to i negovite... Ako tova ti svur6i rabota?
Blagodaria ti 4e se zahvana s men! Ako o6te ne6to ti triabva........



Тема Re: Molia za malko pomo6t... [re: smaragd]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано16.09.03 12:48



Здравей, Смарагд
Не съм свободна, напротив, имам стабилен според мен брак, но срещнах друг мъж, и сега преосмислям ролите в семейството си. Винаги ми е било трудно да чистя, но осъзнавам, че е защото само аз го правя. Съпругът ми гледа телевизия, без да пие бира:) - набляга на Animal planets и други образователни програми, но всичко останало около къщи е женска работа. Забелязах, че събота и неделя имам една мравешка пътека, която няма как да напусна - от масата до мивката и обратно:(От 1 месец само се караме за това и не мога да се разбера - пак го обичам, почти веднага след скандал се шегуваме и прегръщаме, заради предишните мои мрънкания. Но се усещам , че започвам да си мисля за другия, когото срещнах, без да търся и се чудя дали не ми е "изпратен", за да преосмисля настоящето. Доволна съм от него, но ми се иска съпругът ми поне да раздига масата, докато мия чиниите.
А другият е с обратен асцендент на съпруга ми и това ми е доста интересно. Защо трябваше да го срещна на 20. 08. 2003г. на 46,03,00 N i 14, 31, 00 E и той да ме запита колко е часа, сякаш знаеше, чеастрологията ми е хоби? Беше 19, 30. Имах бизнес среща от 20,00 и набързо се уговорихме да се видим пак в 21, 30. Дава ми се шанс да бъдем пак заедно след месеци, но защо?



Тема Извинявай че се намесвам... [re: Eaglet]  
Автор Lancelote (стреснат рицар)
Публикувано16.09.03 13:13



Еаглет, това което ще кажа няма нищо с общо с астрологията. Преди всичко защото това за което пишеш са лични неща и считам /и дано го разбереш така/ никой няма абсолютно право да ти казва какво да правиш със собствения си брак, със собствената си връзка, още повече лица, които са чужди - абсолютно чужди - на твоя собствен живот. Защото това си е намеса в естествения ход на вашите отношения с мъжа ти. Представи си тия външни лица, които ти дават акъл дали си имат изобщо понятие от брак или как стоят отношенията ви... Защото лично аз се нагледах в собственото си обкръжение как такива "добросъвестни" помощници съсипаха доста бракове за да абе няма значение... Защото позволиш ли на свинкя да легне на рогозината ти, тя ще иска и на леглото....
Затова единствения акъл - опазил ме господ от това да те водя - ти си знаеш най-добре - който мога да ти дам - не е толкова трудно ако си държиш на мъжа да седнете и да си обсъдите проблема. Така шанса да си оправиш брака е по-голям, след като си обичаш мъжа... И понеже истината никога не е едностранна - бих те подсетил да си зададеш въпроса - ако той постъпва така както го виждам, това значи ли че и аз не правя нещо, с което да го предизвиквам.... Така че - никой не е светец сам за себе си. И ако има проблем, то вината е двустранна повече или по-малко. Само толкова ще ти кажа - имаш си ум, за да прецениш дали врачки и екстрасенси ще ти помогнат или ще те омотат повече. Ти си знаеш искаш ли си мъжа и какво ще правиш за да го спечелиш или ти се иска да го смениш. Щото прощавай, ама хич хубаво не ми звучи тая работа - имам си мъж - те ти булка и любовник, щото ми било хубаво с него. Ако го искаш за приятел - хубаво! Ама колко воля ще ви трябва за такова нещо... Е, твой проблем, ти си знаеш...

...Имало едно време в Тракия...

Редактирано от Lancelote на 16.09.03 13:20.



Тема Re: Извинявай че се намесвам...нови [re: Lancelote]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано16.09.03 13:40



Всяка връзка с друг човек, независимо дали е мъж или жена, е повече от интересна, особено ако те провокира да се замислиш и се опиташ да промениш себе си, света около себе си или да си останеш същия. Хората, които са те провокирали или вдъхновили - заслужава си да разбереш повече за тях и едно от средствата за мен е й астрологията. Но все още съм новак и елементарно си служа с книги и програми. Срещата с другия е среща и със себе си, а защо не и още едно преодоляно стъпало в науката Астрология.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.