Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Астрология
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Развенчайте лъжците  
Автор*~*~* (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 08:27



... И чета от известно време, скъпи пишещи... Много задавате въпроси за астрологията, питате "пишещи" светила тук като разни Аними, Смарагди, Рами, ДТФМ-та и други, на които от това им порастват крилца, а те всъщност са въздух под налягане. И най-елементарният прочит и размисъл за тях е че понеже няма как друго яче да просветлеят, те просто ви залъгват с "етика", "морал", "просвещение"... Пълни глупости. Те просто се запознават с вас и вашия живот и ви поднасят една пречупена през призмата си на собствените изживявания информация за вас самите - за неща които вие самите си знаете. Защо отказват например да го направят за напълно непознати хора? Защото ги е страх че "ще сбъркат" и от това ще се дисквалифицират... Колко простичко са устроени нещата... Опитват се да докажат колко много знаят, че са учили при "светила" на астрологията в България или чужбина... А кой е обявил тия "светила" за "светила"? Защото са изманпулирали някого ли...
Извинявам се за негативизма си към астрологията, но в една от темите ми хареса изказването на един астролог, който заяви, че колкото по-напредва, толкова по-сигурен е в това, че от астрологията няма смисъл... Евала на такъв човек...
Има много прост начин да си отговорите на въпросите. Захванете се сами да си отговорите на въпросите. Никак не е трудно....
Какво ви трябва ли?
Ами за да начертаете картата си - своя час на раждане и място... Таблица с ефемеридите - последната вече се продава свободно. А също таблици с домовете, ако не знаете формулите... Ако се страхувате че ще сбъркате - има елементарни програмки - във www.astro.com или ако сте малко по-упорити да разровите в АСТРОЛОГИЯ във www.yahoo.com или www.altavista.com ще изровите по нещо FREE.
После? После - напоследък има достатъчно литература по книжарниците - вземете една прекрасна поредица на Марион Рич /5 книги досега - от това как се изчислява до последната - синастрирята/ или Мартин Шулман... Достатъчни са за една елементарна основа, която да ви отговори на собствените въпроси....А ако искате още - има още много книги по астрология, които да ви дадат достатъчна култура.
ЗАЩОТО НИКОЙ ДРУГ НЕ МОЖЕ ДА ГО НАПРАВИ ПО-ДОБРЕ ОТ ВАС САМИТЕ.
А ако искате повече - сами можете да прецените с кой от клуба да контактувате и какво ще ви даде като информация /ако го направи, защото общо взето "ЗНАЕЩИТЕ" са обхванати от манията да говорят за етика, която май изобщо не познават, да се вживяват в ролята на нравоучители, виждайки сламките в чуждите очи, не виждат гредите в своите и да размахват пръст над невежите. Защо ли всичко това напомня за поведението на Римокатолическата църква, която за да държи в подчинение народа е използувал неговото невежество... Да, но да не забравяме че е имало Просвещение и Ренесанс!/
Ами за да не се оставяте други да ви манипулират, щом имате желание - развенчайте лъжците и манипулирайте с астрологичното познание собствения си живот...
Елементарно нали!!!



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор Пипилoтa Bиkтyaлия (Дългото Чорапче)
Публикувано01.09.03 09:54



Чета си с кафето и се питам - каква ли морална подбуда те тика, че даже да развенчаваш поименно? За чии права се бориш - анонимно - и носи ли ти това удовлетворение? И имат ли пишещите/четящите/интересуващите се от астрология, които посещават този клуб, действително нужда от агитация? Дали може би не искаш да те гласуваме за кмет, щом не може за модератор?
Латински може би се учи от книжки, нали е мъртъв език, но астрологията е жива наука и в този смисъл се учи и разбира най-добре в своето приложение... а то е свързано с хората и съдбите им, с особеностите им, със силата и слабостите им... и никой не може да се спаси от себе си. Аз не съм забелязала досега някой от именуваните да развива самочувствие на гуру, всеки е по своему особен, достигнал някакво свое ниво на развитие и участва по своему в клубното ставане. Но ми се струва доста преувеличено и водено най-вече от лични подбуди да се организира лов на вещици. Пък и някак подценяващо за останалите, към които се обръща този постинг, сякаш те самите не могат да преценят за себе си, какъв подход към астрологията да изберат.
Дотук с кафето.

А на всички, които днес имат усещането, че наближава времето да се тръгва на училище, макар и отдавна излезли от тази възраст, се усмихвам мъъъничко меланхолично. И пак е есен...

Life is a Gemini!


Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
АвторДoмби и cин (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 10:14



... А ти що реагираш така?мммм? Значи се чувствуваш засегната от думите на ааааа.... три звезди или квото е там... Това ще рече че има известна доза истина в това което казва... Колкото до модераторството - аз съм против него, както и някой да ми казва дали да съм регнат или не... Ми не щем да сме регнати - я пробрей колко от пишещите тук са регнати... От къде на къде някой ще ми трий постингите, защото те не са удобни на няколко души, които са обсебили едно пространство все едно че им е бащиния. А колкото до това от какви подбуди три звезди или квото е там го прави - то си е неин /негов бизнес/ Иначе аз признавам, че има истина в това, което казва - не ми се рови из архивът за да извадя постинги и случаи, в които са задавани много въпроси за астрологията или се е търсела помощ за личен проблем и всички регнати, които знаете просто сте си правили оглушки...докато в други случаи сте се събрали в една тема едни и същи и се венцехвалствате един друг... кво ще кажеш за това - мммммм?



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
АвторДoмби и cин (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 10:16



...Благодаря за себе си за това нравоучение. И хубаво е че изнасяш някаква информация за желаещите... Ама можеше да го правиш и без да разлайваш кучетата, защото тук са особено честолюбиви и чувствителни когато става дума за критика...



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано01.09.03 10:42



.... Eйййй! То било готино да модераторстуваш - А?! DELETED

Редактирано от Dombi@Sin на 01.09.03 10:58.



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано01.09.03 11:00



... Е, ей ма на и мен регнат... И сега какво - шушонче ли ще ми оплетеш... По-неанонимен ли станах...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Дoмби и cин]  
Автор Пипилoтa Bиkтyaлия (Дългото Чорапче)
Публикувано01.09.03 11:27



Засегната не се чувствам, по-скоро малко подразнена, че вместо нящо полезно в тази и без това досадна сутрин, тук откривам това. Разбира се, бих могла да подмина. Но бих могла и да реагирам, нали това се цели, щом има тема.
Колкото до регистрациите, аз никак не държа на тях и не ги смятам едва ли не за статус-символ. Въпросът е, че когато някой критикува по този анонимен начин, оставя у другите впечатление, че
а/ няма доблест да защитава позицията си
б/ не му се занимава с "тъпанарите", които току-що е разкритикувал и затова гледа да избегне конфронтацията
в/ пише, колкото да привлече внимание, защото това му носи някакво удовлетворение и всъщност не е толкова важно какво казва, важното е да е скандално...
... и т.н.
Някак си не стои красиво от гледна точка на комуникацията. Дискриминарщо е, най-малкото и неуважително.
Колкото до това, чиято тема е този постинг, кара ме да се замисля, защо пак се намери някой, който да обособява групички на принципа "Разделяй и владей"...? Регистрирани срещу нерегистрирани, понапреднали срещу начинаещи... едни комплекси срещу други комплекси. Дали не може да сме малко по-конструктивни и взаимно полезни един на друг?
Аз не мога да говоря от името на споменатите, но те със сигурност си имат причини да не отговарят на едно или др. запитване или напротив - да го направят. Лично аз нямам така или иначе достатъчни познания в тази област, за да раздавам акъл на другите. И все пак - необходимо ли е, личните подбуди на всеки един да стават обект на обществена критика /навремето му викаха "другарски съд"/? В този контекст ми хрумва още нещо, написалият този постинг, очевидно се смята за въздесъщ и безгрешен, след като дори не си прави труда да слезе на нивото на нормално човешко общуване, а някак спуска директиви "отгоре", малко потайно, малко невидимо...
Уф, ама и аз си нямам работа, та се занимавам с глупости!
Мир

Life is a Gemini!


Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 13:00



ооо
еееее
ама бива ли пък тъй!
и тва ако не е пренебрежение към Циганското лято ... какво е?!?... плетат се венци от плодовете на лятото ... венчават се ... или викаш бой с домати?!



Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: omeg@]  
Автор Пипилoтa Bиkтyaлия (Дългото Чорапче)
Публикувано01.09.03 13:18



То е само полъх... мирише като тебешир и чисто нови учебници... пък другото... ти кълцала ли си сливи за ракия? И как се чисти после лилавото под ноктите?
А пък аз си имам котка. Тя се казва Марта.

Life is a Gemini!


Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 13:29



това и е името през цялата година ли?

усвоява се, не се чисти:))

пила съм съм такава от сини сливи ... от добър човек правена ... има аромат на мармалад от сини сливи, при добра концентрация се долавят и мелодии на капките стичаща се по горещия метал ...



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
АвторEлeнka (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 13:31



Наред с имената смарагд, ДТМФ, анима , знам, че моето случайно е пропуснато.
Три звездички с две вълнички, ако един ден разбереш неумолимата сила на астрологията, също би станал/а особено предпазлив/а и внимателен/а в астрологичните трактовки на "набързо поставени въпроси". Направо ще ти се иска да избегваш каквито и да било обяснения, само защото самокритичността и отговорността пред задаващия въпроса наистина са големи.
Убедете се сами колко различни могат тълкуванията еди чисто астрологичен въпрос: рад. Юпитер (Везни) 8-ми дом,рад. Плутон (лъв) 7-ми дом. Транзитен Юпитер съвпад Плутон. Същевременно прогресивна Луна съвпад Плутон. Интересно какво бихте предположили като събитие (то вече се случи) при така описана ситуация. Това е крайно недостатъчна информация , но в този стил са много чисто астрологични запитвания. Ще се осмелите ли за предположения?



Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: omeg@]  
Автор Kiva Belton (neizvesten)
Публикувано01.09.03 13:33



...мелодията на капките се долавя също и при повишена концентрация...



Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: omeg@]  
Автор Пипилoтa Bиkтyaлия (Дългото Чорапче)
Публикувано01.09.03 13:36



При мен и мойта котка е като при австралийските аборигени - ние си сменяме името, когато решим, че старото вече не ни подхожда. Засега с Марта чакаме пролетта. После ще видим нататък...
Правих и сладко от слънчеви круши. Лепне.


Life is a Gemini!


Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 13:48



мислех си за индианците и времето и поводите им ... за именуване
цели или ?!



Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: Kiva Belton]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 13:50



ти като коте ... да не спомене човек нещо сладичко

Редактирано от omeg@ на 01.09.03 13:51.



Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: omeg@]  
Автор Пипилoтa Bиkтyaлия (Дългото Чорапче)
Публикувано01.09.03 13:59



Цели - пък и желания... и даже, за да покажеш, какво си достигнал...
Пипилота, например, е име за смелост... и за усмивки! А Марта е име за мартеници и цъфнали овошки... Марта е котка-овен. И е дървена :-)

Life is a Gemini!


Тема Re: венчайте се пЪк!нови [re: Пипилoтa Bиkтyaлия]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 14:08



ъхъ - ясно, от есенните марти ... от есенната част на месец март де

име за сила е Пипилота, мислех ... ама ти къде тук си паркираш коня?!

пипилота с котка ... шти съ смеят и кокошките

пп: съвсем умишлено не те питам за маймунките

Редактирано от omeg@ на 01.09.03 14:09.



Тема Брях мори макя!!!нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано01.09.03 15:01



...Е те тва... Хората тук се избиват на чест и на слава, пък ти им даваш и доматите за тая работа... ... Ама тъй - верно - циганско лято... цигани мори майка - е те тва е народ - хич не ... сините сливи кой ръгнат и кой не... ама айде, идва сезона на гроздето и тогава - ще видим кой бъчва кой буре... нали казват, че пилците се броят на есен...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Брях мори макя!!!нови [re: Dombi@Sin]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 15:07



я, още един пироман
буре, бъчва, пиле, заек ... манджа от грозде нема да праим ... по предназначение с чепките, моля!



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано01.09.03 15:28



Ти май нещо си се объркал/а. Ако не ме лъжат очите, на входа на тоз клуб пише "Астрология", а не "Безплатни онлайн хороскопи". А в твоята кисело-патетична-просветителско-развенчаваща реч се усеща някаква обида сякаш - обида от това, че тук са ти обещали нещо, което не са ти дали. Прецакали са те демек. И ти сега хем си го връщаш за прецакването, хем използваш трибуната да призовеш другите кандидат-прецакани да не инвестират големи очаквания тук и да се оправят както могат сами. Един вид "Тука лъжат, братя! Нема безплатни онлайн хороскопи! Преебаха ни, копеленцата, то се е видело - ми я по-добре дайте да си накупиме ние книжки, та да видят те! А-а-амаха!")))))

Това, което пишеш обаче, е доста обезценяващо и унизително за останалите пишещи и четящи, чиито права и излъгани очаквания всъщност ти уж защитаваш. Понеже по твоята логика излиза, че те са някакви социални дебили, които, без твоята навременна и компетентна намеса, изобщо не могат да се оправят в този сложен живот. Освен това са тотално безпомощни - ако не си ти, нито ще се сетят откъде и какви книги да си купят, нито към кого да се обърнат, нито пък изобщо ще се усетят с какви комплексирани отворковци и лъжеастролози е фрашкано тука. А ние, посветените, ще се кискаме зловещо през това време, ще се веселим на техен гръб, ще манипулираме всеки, изпречил се на мониторите ни и ще се кефим на ласкаещото усещане как дърпаме оплетените конци на съдбите на горките хорица.
На останалите обвинени няма да им ставам адвокат, пък и не съм убедена, че има изобщо от какво да се защитават. Но за себе си мога да ти кажа, че:
1. Никога не съм твърдяла, че съм професионален астролог. Напротив - аз съм просто любител, който обича астрологията и е в процес на учене, който навярно ще продължи доживот.
2. Идвам тук за да си говоря с останалите и да обменяме мнения и инфо, а не за да правя хороскопи.
3. В редките случаи, в които съм правила хороскопи, включително на напълно непознати хора онлайн, съм го правила, защото наистина е имало някакъв реален проблем и въпрос, а не "казуси" от типа "Аре да ми кажеш нещо и за мен"

А по повод изказването на астролога, …мисля си, че това човек да се занимава с нещо, което смята за безсмислено, е доста екстравагантен начин за уплътняване на времето.)))

Бях се зарекла повече да не отговарям на нерегистрирани никове - но в случая правя изключение заради това, че все пак е споменато името ми. Има лично предизвикателство сиреч. Не, нямам нищо против нерегистрираните - свободни хора сме. Но е някак страхливичко едно такова, жалко….както многократно съм казвала, прилича на онез келеши по градския транспорт, дето драскат простотии по седалките… Нали не си виждал/а досега някой от тях да го прави открито, на светло, пред всички? Не, те се снижават в тъмното, озъртат се, надраскват набързо нещо велико, което да остане за поколенията - примерно "Кур за левски" - после бързо прибират острото нещо, с което са драскали и се изнизват кат пръдня из гащи. Доволни. Хем са се увековечили и са съсипали седалката, хем никой не ги е видял… Баси…

И още нещо - следващия път си направи труда първо да се поровиш из архива, за да не повтаряш вече предъвквани стотици пъти неща. Е, ти следващия път едва ли ще си с този "ник" де, но те тези като тебе и без друго звучат доста еднакво…

п.с. Всъщност, като се замисля, май изобщо нямаше нужда да се хабиш с целия този постинг. Да беше написал/а просто "кур за астролозите" - и ние щяхме да те разберем….




Тема Чепки чепка черпак...нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано01.09.03 15:32



аааа, чепките не си ги давам.... те са полезен продукт с двойна употреба... береш грозде - имаш чепки - правиш вино - пак имаш чепки и накрая чепките в казана - хем ферментират, хем ракия се вари... хем хубаво ухае... сипеш на тоя народ по една тройнопреварена и така се оправя, че после няма да му е ни за ръгване ни за звезди, а ще моли кацата с кисело зеле да пусне малко шира... пък ти с тия домати... кетчуп и магданоз... пък ако е и понавкиснал... и имодиум няма да им помогне...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Чепка черпи чепки с черпак...нови [re: Dombi@Sin]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 17:28



дооойдохме си на думата значи !
(тя Рама инак му вика ама нейсе)

споокойно! - запази си чепките(имам си собствени) ... ама сакън, не смей в джибрите да ги меташ ... тук си им е мястото - всеки със и за чепката/дръжката си се вплита във венеца ... айде поримувай го натам

и кво се угледа пък сега в моите домати,а?
... или колеца им мериш?!!




Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: Rama]  
Автор omeg@ ()
Публикувано01.09.03 17:46



е що се косиш
всеки знае, че и баницата примерно е проста работа - брашно и вода, сирене и яйца ... ама още никой не се е научил ни сам да я прави ... ни пък сентенции от рода на "всеки сам може най най баница дрън дрън бабини му трънкини" ... са плъзнали
... виж за бабините баници или баниците на майстор - друго нещо



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Авторkлeвъp (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 17:48



Фърлих боб, поврачувах и ми беши казано: три звезди са три гласни, две дъги са 2 съгласни. Дадоха ми се Е,И,Е, Б и С. Сега редя пасианс белким излезе нещо.
Нищо ! Сега ми иде да те фана за чучуля и да викна: Развенчайте лъжците дето написаха инструкция за правене на хороскоп! Само с час и място нищо не става - питат ме и за датата, годината, освен час - и минути, а под място - не признават отговор "родилен дом". Искат да знаят името на града(селото) или геогр. координати. Да, ама това го няма в инструкцията. Стиска ли ти да си признаеш, че си самозван астролог, дето никой не го бръсне за слива?
Отивай да мислиш колко жлъчка да изтуриш сега, безбуквеник та чак безименик такъв! Ако се направиш, че не си чел това и се скриеш - ще ми направиш услуга, та чак ще се чувствам със задължение към теб.



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано01.09.03 17:50



Сега книги ли ще рекламираме,ми същите тези книги и основи на астрологията ги има безплатно в нета и няколко пъти бях пуснал линковете...
който чел чел



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: omeg@]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано01.09.03 17:55



ами аз не се кося особено всъщност
Но все пак, като един развенчан лъжец, нямаше как да не отвърна - пък аз, като почна, нямам спиране....знаеш. Марсът ми в 3 дом ги държи тез дълги речи, Юпитер пък баш до него се е курдисал и ги прави още по-разточителни, пък Нептун заглажда ръбовете, та да няма пострадали все пак.

За бабините баници си права, но на мамини баници се радвам аз сега. И съм една щастлива, щастлива-а-а.... Мила гостенка си имам.....
Ех, защо няма иконка за "щастлива съм"?

Прегръщам те.



Тема Re: Развенчайте лъжцитенови [re: *~*~*]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано01.09.03 18:35



Чакай че се сетих нещо нали съм си търговец и си купих нов джобен пц сега трябва да си шитна стария

ей го на с тея програми+инсталирана литература по астро




planetarium


programite nqma nujda да се плащат,добре че има хакери))))
120 лева в кеш

Редактирано от DTMF на 01.09.03 18:38.



Тема И кат си ги курдисаланови [re: Rama]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:35



... Особено нептуна де ти си знаеш че нявга те отплесва от същността на баниците... брях мори макя!... освен ако не ти трябва една тройно преварена за да ти се отвори музата и да врътнеш една... тава де!

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Домати, пипер, патладжани... И Бараш Манчо...нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:42



.... Брях мори макя! Ма това ти си била много заразно... Те-втори ден стилът ми се увъртя около твоя и... А за домадетата - като им турнеш малко патлиджен - знаеш ли какъв убав турлюгивеч става... Пък чепките, щом венци ще плетем... Ама да внимаваме щото венци се плетат на умрело... Макар че нашто си християнското е много сладко - живи-умрели - все едине и пиене пада... май плутона ни требе да е у пети дом у скорпион ако позволиш да отбележа, щото къде другаде, Брях мори макя!

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Тъй тъй, айде сега оакахме пейзажа...нови [re: kлeвъp]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:47



Брях, Мори Макя! Ама много хубаво се омазвате един друг! Е, то нема лошо... Ама вие си знаете какво ви е най-хубаво...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Абе пич, абе синко...нови [re: DTMF]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 08:54



... И един постинг стигаше... Таман се зарадвах, че барем ти не си се вързал и ... такова пейзажа... Таман преди малко писах на Клевър ли бе - дявол ли бе, че така е оакала нещата, че ако ва четях за прав и последен път щях да си харесам трите звезди двете вълни... Ма аз пак се олях - вий си знаете какво ви харесва - дали да се замервате с домати, чепки, акита или ще седнете на една масичка та да се изясните... аз ще направя второто с Омегата, че ми хареса...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Dombi@Sin,нови [re: Dombi@Sin]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано02.09.03 09:14



Имам конструктивно предложение. Нека занапред да се правим, че не се забелязваме. Ако искаш, приеми го като лична молба…



Тема Нямаш проблем...нови [re: Rama]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано02.09.03 09:24



Значи старите регнати наистина не си падате по младите регнати... Що ли се хабите да докажете обратното...

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Re: Нямаш проблем...нови [re: Dombi@Sin]  
Автор Rama (въздушна)
Публикувано02.09.03 09:29



Лично аз не правя разлика между млади и стари регнати. Просто не те харесвам - лично тебе. Доколкото разбирам е взаимно - и ти благодаря, че прие предложението ми. Те на това му викам аз конструктивен диалог.

Всичко най-добро ти желая.



Тема Re: Абе пич, абе синко...нови [re: Dombi@Sin]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано02.09.03 12:12



Та къде казваш имало софра и онез три работи?



Тема Re: Абе пич, абе синко...нови [re: DTMF]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 19:25



Вдъхваш ми доверие и тебе ще те питам:Какво значи да си регнат(няма нищо общо с ръгнат,а?) Дано не е нещо гадно. Ако е хубаво, ще ми кажеш ли как и аз да стана регната? Дом.Тел.МобиФон, а ти защо си нептунясал?А това хубаво ли е?
Тук е станало много интересно



Тема Re:хей!нови [re: Dombi@Sin]  
Автор omeg@ ()
Публикувано02.09.03 20:17



Новобранец!



Тема Re: Абе пич, абе синко...нови [re: Eлeнa]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано02.09.03 23:05



Например регнати са хората които са пристрастени към скапания клуб или интернет изобщо.Като си регнат в профила ти може да имаш допълнителни данни като имейл или айсикю с което да си губиш времето в празни приказки и чатове)))
Друд вариант е като си регнат да получаваш цялата информация от клуба като СМС или нещо такова на мобилния телефон(компютър) и докато се печеш на плажа може да си четеш в клуба

Хубаво е ,ти няма ли да се рЪгнеш вече))?Виж в началото на дир.бг някъде пише как става номера,даже е безплатно
Нептунясал ли)),ами как да ти кажа..виж ако се регнеш може да ти кажа



Тема Re: с мъничко носталгия...нови [re: DTMF]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 23:39



Не помня от кога не съм влизала в този клуб, но "климата" вече е доста по-различен. Не забелязвам активност от хората, които ме впечатляваха със своето сериозно отношение. Но ти и още 2-3 познати ника сте тук и се радвам. .Няма да се регвам, не съм зависима от нищо скапано, а и варненския плаж е на около 500км.. Имам един (защо ли го имам) хилав имейл. Но си имам ......и то многоА ти кога имаше рожден ден? Бях ти обещала поздрав със силен лъвски нюанс, като за асц. ти! Май се отплеснах...лека нощ.



Тема Re: с мъничко носталгия...нови [re: Eлeнa]  
Автор ln Flames (scorpio fan)
Публикувано02.09.03 23:42



а ти защо изчезна от хоризонта

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: с мъничко носталгия...нови [re: ln Flames]  
АвторEлeнa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 00:09



Колко кратичък въпрос и колко искрено-директно зададен!Искам да ти отвърна по същия начин - откровено, но не смея - ще ме вземат на мезе(така ли беше лафа или нещо подобно?)Но може да се каже, че вкарвах живота си в по-приемлив от моя гледна точка коловоз. Можеш ли с една-две думи да ми кажеш защо надушвам дуели и масови битки или така ми се струва?КАКВО СТАВА ТУКА?Изпращам ти



Тема Re: с мъничко носталгия...нови [re: Eлeнa]  
Автор ln Flames (scorpio fan)
Публикувано03.09.03 00:38



ами според мен скука ги гони хората и затова има конфликти , от нищоправене и нищослучване във форума

радвам се, че си намерила верния коловоз и правилната посока.....за теб

много усмивки и за теб

"Или ще намеря път, или сама ще прокарам път."


Тема Re: Абе пич, абе синко...нови [re: Eлeнa]  
АвторVil (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 00:49



Мечтае много... вече знам



Тема Re: Абе пич, абе синко...нови [re: Vil]  
Автор DTMF (нептунясал))
Публикувано03.09.03 01:01



Мне,в момента спя



Тема Обичам те, ама без да се събличаме... Окей?нови [re: omeg@]  
Автор Dombi@Sin (*заядлив*)
Публикувано03.09.03 09:18



И въх мори макя!

Щом има пушек, да долеем малко нафта


Тема Я! Меги!...нови [re: omeg@]  
Автор Lancelote ((рицар))
Публикувано03.09.03 10:31



... Какво виждат очите ми! Ти се забавляваш и поклонници печелиш. А аз къде останах?

*В началото бе Словото*


Тема Re: Я! Хей!нови [re: Lancelote]  
Автор omeg@ ()
Публикувано03.09.03 12:44



Все с мен, в сърцето -
и като така питаш - на рафта за Рицари!

Тая сливова от сини сливи един наш вуйчо от Пловдив я прави - страхотия ти казвам ... до преди потопа може да те отведе



Тема Re: Обичам те, ама без да се събличаме... Окей?нови [re: Dombi@Sin]  
Автор omeg@ ()
Публикувано03.09.03 12:50



нее се обяснявай!!!

и каква е тая макя дето я мориш? майка на някоя Мара ли е "мари макя"... що?



Тема Оха!нови [re: omeg@]  
Автор Lancelote ((рицар))
Публикувано03.09.03 13:02



Знаеш ли как обичам да отлежавам по разни рафтове! Пък ракията дай да я заменим с уиски... Леле как се изложих, като не ви сложих миналия път, ама.... прощаваш - бях омотан. /не намотан де/

*В началото бе Словото*


Тема Re: Иха!нови [re: Lancelote]  
Автор omeg@ ()
Публикувано03.09.03 13:48



път като е, ще има и друг път ... и пак ще си се изложим щерката като бебе викаше "живи жави!" ти с тва уиски направо ме тревожиш понякогаж ама тва е сериозен разговор - айде на живо, че куто се разпадна и не ме ще вече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.